fbpx

Akušerio ginekologo konsultacijos

Kada kreiptis į ginekologę?

Kas konsultuoja?

Sokrato klinikoje konsultuoja gydytojos akušerės ginekologės Lina Mockevičienė ir Violeta Tamulienė, kurios padės pasirūpinti lytine sveikata, susigrąžinti pasitikėjimą savimi ir seksualinio gyvenimo džiaugsmą.

Akušerio ginekologo konsultacijų kaina

Kodėl svarbu reguliariai lankytis pas ginekologę?

Kiekviena moteris privalo reguliariai tikrintis pas ginekologą, bent jau vieną kartą į metus – tai padeda išvengi ligų. Tačiau kreiptis į ginekologą ne visada drįstama, nors tą padaryti labai svarbu. Taip negydomos ligos sunkėja, komplikuojasi, o gydymo procesas tampa dar sudėtingesnis. Apžiūros metu ginekologinėje kėdėje tiriami išoriniai lyties organai, makštis, gimdos kaklelis, palpuojant įvertinama gimda, kiaušintakiai, kiaušidės, mažasis duobuo. Taip pat tyrimams dėl infekcijų imami tepinėliai, pasėliai iš makšties ir gimdos kaklelio. Gydytojas ginekologas nustato moters lytinių organų patologijas, skiria tyrimus ir gydymą. Įvairios ginekologinės ligos gali daryti įtaką moters vaisingumui, nėštumui, lytiniam gyvenimui ir apskritai psichologinei gerovei. 

Kokie gydymo metodai gali būti pritaikomi?

Sokrato klinikoje taikomos šiuolaikinės procedūros ginekologinėms problemoms spręsti: injekcinės procedūros, lazerinis ar medikamentinis gydymas. Taip pat siūlome modernų gydymo metodą bioidentiškais hormonais. Bioidentiškų hormonų terapija taikoma nusiskundimų, susijusių su amžiniais pakitimais atveju, taip pat sergant lėtinėmis ligomis, po ilgesnio žindymo laikotarpio ar kontraceptikų vartojimo. Diagnostiniais tikslais skiriami ultragarso, kraujo ar kiti tyrimai.

Labai svarbus yra onkocitologinis gimdos kaklelio tepinėlis (PAP) – tai tyrimas dėl gimdos kaklelio vėžio. Moteris atlikdama jį vieną kartą per metus gali išvengti gimdos kaklelio vėžio. Šiuo tyrimu galima diagnozuoti įvairius priešvėžinius gimdos kaklelio pakitimus, kurie gydomi minimaliomis intervencijomis.

Taip pat atliekama ir kolposkopija – gimdos kaklelio apžiūra optiniu prietaisu, o vidinai moters lyties organai (gimda, kiaušidės) apžiūrimi ultragarsu. Atliekama abdominalinė ir vaginalinė echoskopijos. Jos metu galima diagnozuoti gimdos polipus, miomas, kiaušidžių cistas, nėštumą. Patikrinimo metu tiriamos ir krūtys.

Ginekologo konsultacija reikalinga visada kai yra skausmas pilvo apačioje ar strėnų srityje, su mėnesinėmis nesusiję kraujavimai, gausios ar nereguliarios mėnesinės, nesulaulaukus mėnesinių, jaučiant niežulį makštyje ir tarpvietėje, pagausėjus išskyrų, atsiradus nemaloniam jų kvapui.

Kokia konsultacijos trukmė?

Konsultacija gali trukti nuo  20 iki 30 min.

Galerija

Video galerija

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai