fbpx

Redermalizacija

Apie paslaugas

Revoliuciją estetinėje medicinoje sukėlusi procedūra – redermalizacija! Tai gintaro rūgšties ir hialurono rūgšties junginys, leidžiantis efektyviai kovoti su odos senėjimu ir pigmentinėmis dėmėmis, gilių ir paviršinių raukšlių susidarymu, odos drėgmės ir elastingumo praradimu.

Hialurono rūgštis yra gerai žinoma medžiaga, turinti unikalų gebėjimą surišti vandenį ir drėkinti odą. Gintaro rūgštis taip pat yra paties organizmo medžiaga, dalyvaujanti daugelyje medžiagų apykaitai reikšmingų procesų organizme. Jos svarbiausios ląstelinės funkcijos apima didelį regeneracinį poveikį ląstelėms ir jų metabolizmui, įskaitant antioksidacinius procesus.

Redermalizacija skirta odos kokybei gerinti, individualiems senėjimo požymiams mažinti, pigmentacijos pertekliui pašalinti ir sveikimo laikui po kitų estetinių procedūrų trumpinti. Jis turi priešuždegiminį poveikį odai.

REDERMALIZACIJOS PROCEDŪROS POVEIKIS

Redermalizacija pagrįsta inovatyviomis formulėmis, kurių sudėtyje yra grynų biotechnologiškai sukurtų medžiagų, tokių kaip hialurono rūgštis ir gintaro rūgštis. Rezultatas – stiprus senėjimą stabdantis poveikis, aukštas saugumo lygis ir hipoalerginis organizmo medžiagų kiekis, o gamybos procesai ir sudėtis yra sertifikuoti pagal griežtus ISO ir GMP kokybės standartus.

REDERMALIZACIJA PAVEIKIA ODĄ 3 PAGRINDINIAIS BŪDAIS:

  1. Redermalizaciją stabdo odoje vykstančius medžiagų apykaitos procesus, o tai teigiamai veikia ląstelių regeneraciją, jonų valdymą ir skatina kolageno bei elastino baltymų gamybą.
  2. Redermalizacija daro didelę įtaką antioksidaciniams procesams, kurie užkerta kelią laisviesiems radikalams ir priešlaikiniam ląstelių senėjimui.
  3. Dėl sudėtyje esančios hialurono rūgšties oda gauna žymiai didesnį drėkinimą.

KOKIAS SRITIS GALIMA GYDYTI?

Redermalizacijos procedūra gali būti naudojama viso veido ar atskirų jo dalių, tokių kaip kakta, akių sritis ir kt., gydymui. Papildomai – kaklo, dekoltė ar rankų odai.

KODĖL REDEMALIZACIJA YRA UNIKALI?

Remiantis procedūrą atliekančio gydytojo patarimu, procedūra tinka daugeliui odos tipų. Gydymo unikalumas yra gaunamas poveikis ir jo universalumas, kuris apima:

  1. Odos atjauninimas
  2. Odos struktūros kokybės gerinimas
  3. Odos paviršiaus kokybės gerinimas
  4. Liftingo efektas
  5. Pigmentacijos pašalinimas
  6. Odos drėkinimas
  7. Jau susidariusių raukšlių pašalinimas arba mažinimas

Kaip atliekama redermatizacija?
Tirpalas plona adata suleidžiamas į viršutinį odos sluoksnį, ant kurio susidaro nedidelis gumuliukas, užpildytas tirpalu, kuris labai greitai susigeria.

Efektyviam rezultatui pasiekti, rekomenduojamas 3 – 4 procedūrų kursas kas 1 mėnesį laiko, tačiau gydytojas kiekvienam pacientui individualiai parinks reikalų procedūrų kursą geriausiam rezultatui pasiekti.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai