fbpx

Redermalizacija

Kam tinkama ši procedūra?

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Dažniausiai ilgalaikiams odos pokyčiams pasiekti rekomenduojamos kas savaitę atliekamos 3–4 procedūros. Nors kai kurie klinikiniai tyrimai atskleidė, kad „Sunekos“ rezultatai išlieka net 8 mėnesius, įprastiniu atveju, praėjus 6 mėnesiams po paskutinės injekcijos, procedūrų kursą rekomenduojama kartoti.

Redermalizacija

Revoliuciją estetinėje medicinoje sukėlusi procedūra – redermalizacija! Tai gintaro rūgšties ir hialurono rūgšties junginys, leidžiantis efektyviai kovoti su odos senėjimu ir pigmentinėmis dėmėmis, gilių ir paviršinių raukšlių susidarymu, odos drėgmės ir elastingumo praradimu.

 

Hialurono rūgštis yra gerai žinoma medžiaga, turinti unikalų gebėjimą surišti vandenį ir drėkinti odą. Gintaro rūgštis taip pat yra paties organizmo medžiaga, dalyvaujanti daugelyje medžiagų apykaitai reikšmingų procesų organizme. Jos svarbiausios ląstelinės funkcijos apima didelį regeneracinį poveikį ląstelėms ir jų metabolizmui, įskaitant antioksidacinius procesus.

Kaip tai veikia?

Redermalizacija pagrįsta inovatyviomis formulėmis, kurių sudėtyje yra grynų biotechnologiškai sukurtų medžiagų, tokių kaip hialurono rūgštis ir gintaro rūgštis. Rezultatas – stiprus senėjimą stabdantis poveikis, aukštas saugumo lygis ir hipoalerginis organizmo medžiagų kiekis, o gamybos procesai ir sudėtis yra sertifikuoti pagal griežtus ISO ir GMP kokybės standartus.

REDERMALIZACIJA PAVEIKIA ODĄ 3 PAGRINDINIAIS BŪDAIS:

  1. Redermalizaciją stabdo odoje vykstančius medžiagų apykaitos procesus, o tai teigiamai veikia ląstelių regeneraciją, jonų valdymą ir skatina kolageno bei elastino baltymų gamybą.
  2. Redermalizacija daro didelę įtaką antioksidaciniams procesams, kurie užkerta kelią laisviesiems radikalams ir priešlaikiniam ląstelių senėjimui.
  3. Dėl sudėtyje esančios hialurono rūgšties oda gauna žymiai didesnį drėkinimą.

Kokia procedūros nauda?

Odos atjauninimas

Odos struktūros ir paviršiaus kokybės gerinimas 

Liftingo efektas

Pigmentacijos pašalinimas

Jau susidariusių raukšlių pašalinimas arba mažinimas

Kokia procedūros trukmė?

Viskas trunka nuo 15 iki 20 minučių.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai