fbpx
Cart is empty

Gydomieji masažai

Apie paslaugas

Gydomieji masažai labai naudingi ilgai sėdintiems prie kompiuterio, dirbantiems sunkų fizinį darbą, aktyviai sportuojantiems. Jie visada sukelia malonų ramybės jausmą, todėl ypač naudingi žmonėms, kurių jautri nervų sistema, kenčiantiems nuo ilgalaikio streso, įvairių baimių, depresijos priepuolių ar nerimo.

Gydomieji masažai – puiki prevencinė priemonė prieš įvairias ligas. Atlikti gydomuosius masažus galima ne tik diagnozavus konkrečią ligą, tačiau tik pajutus pirmuosius tam tikrų ligų simptomus:  skausmą kaklinėje dalyje ties juosmeniu, esant peties, rankų ar kojų skausmas, jaučiant sąstingį ir skausmą sąnariuose. Taip pat, jei vargina dažni galvos skausmai.

Gydomieji masažai skatina kraujo apytaką, plečia kraujagysles, teigiamai veikia vidaus organus, suaktyvina limfos apytaką kūne. Fiziškai aktyviems žmonėms masažai sugrąžina medžiagų pusiausvyrą, o deguonies patekimą į audinį padidina 10–15 proc.

Kam tinkama ši procedūra?

Masažai, atliekami mūsų klinikoje, tinkami tiek moterims, tiek vyrams patiriantiems nuolatinę įtampą, nuovargį, sportininkams ar tiesiog norintiems save palepinti kūno masažais. Masažų technika skirta teigiamai veikti organizmą, nervų sistemą, todėl tai efektyvus būdas  atpalaiduoti kūną, mažinti skausmą, įtampą ar nuovargį. Taip pat masažai gali būti atliekami raumenų mėšlungiui šalinti, raumenų tonusui atstatyti, atkurti ir normalizuoti po traumų patirtus organizmo funkcijų pažeidimus.

 

Kokia procedūros trukmė?

Masažo trukmė, priklausomai nuo gydomos vietos, nuo 30 iki 60 minučių.

Gydomieji masažai

Galvos masažas yra skirtas viršugalvio, pakaušio ir smilkinių sritims stimuliuoti. Masažas yra atpalaiduojantis ir gydantis. Tokia raminanti patirtis padės pamiršti visus rūpesčius ir leis mėgautis vidine ramybe.

Galvos masažo nauda:

 • Masažas pagerina kraujotaką ir plaukų šaknų maitinimą – puiki priemonė plaukų slinkimui stabdyti.
 • Masažas pagerina aliejų ir kaukių įsisavinimą.
 • Masažas atpalaiduoja įsitempusią galvos odą.
 • Masažas ramina, atpalaiduoja ir mažina stresą.

Galvos masažo trukmė – 30 minučių (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Rankos

Rankos kasdien atlieka nesuskaičiuojamą galybę darbų, be to, su amžiumi jų oda greitai vysta. Su rankomis nuolat kažką veikiame ir jas matome, todėl joms reikalinga išskirtinė priežiūra. Rankų masažas gali pasirūpinti ne tik estetine rankų išvaizda, bet ir fizine būkle. Masažo judesiai padeda atpalaiduoti rankų raumenis, išjudinti sąnarius. Po masažo rankos mažiau tinsta, pagerėja kraujo ir limfos apytaka. Taip pat rankos ne taip greitai pavargsta ir mažiau tirpsta.

Pėdos

Pėdose esantys taškai susisiekia su kiekvienu vidaus organu, todėl kai masažuojamos pėdos, poveikį jaučia ir kitos kūno dalys. Tai turi itin teigiamos įtakos sveikatai, nes masažo metu gerinama vidaus organų veikla ir kraujotaka, stiprinama nervų sistema ir mažinama įtampa. Šis masažas gali būti ir profilaktika prieš įvairias ligas. 

Rankų ir pėdų masažo trukmė – 30 minučių (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Šveičiamasis kūno masažas ne tik pasirūpins Jūsų oda ją nušveičiant, bet ir pašalins kūne susikaupusią įtampą. Šiuo masažu nušveičiama oda, pašalinami įsisenėję nešvarumai ir negyvos odos ląstelės. Taip pat šveičiamasis masažas mažina nuovargį, įtampą ir stresą, Todėl jo metu atsipalaiduosite ir pamiršite visus rūpesčius. 

Šveičiamojo kūno masažo nauda:

 • Pagerina kraujotaką.
 • Atpalaiduoja raumenis.
 • Suteikia energijos ir panaikina nuovargio pojūtį.
 • Padeda išvalyti odos poras ir nuvalyti įsisenėjusius nešvarumus ir negyvas odos ląsteles.
 • Po masažo oda taps švelnesne ir skaistesne. 

Šveičiamojo masažo trukmė – 60 minučių (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Gydomojo nugaros masažo tikslas – padėti organizmui atsistatyti, patyrus šių ar kitokių veiksnių žalą. Vienokie ar kitokie nugaros negalavimai labai smarkiai paveikia žmogaus gyvenimo kokybę, neretai apribodami ir veiklos galimybes. Nugaros skausmai – tai gana paplitusi problema, kurią gali sukelti įvairūs veiksniai: netinkama kūno padėtis dirbant, vaikštant ar ilsintis; didelės organizmo apkrovos; operacijos; ligos; traumos. Masažas padeda reabilituotis po gydomųjų procedūrų, slopina ir šalina skausmą, todėl tai gali tapti būdu susigrąžinti gerą savijautą ir mėgautis skausmo nekeliančia kasdienybe. Masažo metu meistras, atsižvelgdamas į nugaros būklę, parinks tinkamiausią judesių stiprumą ir dažnį, kad būtų suteikta didžiausia gydomoji nauda.

Gydomojo nugaros masažo nauda:

 • Pagerinama nugaros srities kraujotaka ir limfotaka.
 • Malšina nugaros skausmą. 
 • Atpalaiduoja įsitempusias nugaros vietas.
 • Suteikia jėgų ir padeda pašalinti nuovargio pojūtį.
 • Nugaros oda tampa stangri ir elastinga. 

Gydomojo nugaros masažo trukmė – 30 minučių (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Gydomasis viso kūno masažas – tai ne tik proto ramybės ir gilios kūno relaksacijos garantas, bet ir viena iš gydymo priemonių. Šio masažo tikslas – padėti organizmui atsistatyti po patirto streso, traumų, operacijų, reabilituoti po kitų gydomųjų procedūrų. 

Gydomojo masažo nauda:

 • Pagerinama kraujotaka ir limfotaka.
 • „Išjudinamos“ organizmo savybės, reikalingos regeneracijai.
 • Atpalaiduoja įsitempusias vietas, lygina raukšles ir randus.
 • Suteikia jėgų ir padeda pašalinti nuovargio pojūtį.
 • Oda tampa stangri ir elastinga, odos spalva – skaisti. 

Gydomojo viso kūno masažo trukmė – 60 minučių (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Švediško giluminio masažo šaknys siekia XIX amžių, kai švedų fiziologas Henrikas Lingas susistemino įvairius masažus ir sukūrė masažų teoriją, iš kurios ir atsirado švediškas giluminis masažas. Jis remiasi gydomojo, sportinio ir aromaterapinio masažo pagrindu. 

Švediškas giluminis masažas padeda efektyviai kovoti su raumenų skausmais, juos malšina ir slopina. Taikant specialią judesių techniką, atpalaiduojami gilieji raumenų sluoksniai ir fascijos (jungiamojo audinio plėvės), todėl kūną rakinantys skausmai sumažės, o jūsų savijauta pagerės. Masažas nerekomenduojamas, jei žmogus karščiuoja, pakilęs spaudimas, kankina odos infekcijos ar sergama rimtomis inkstų ligomis.

Švediško giluminio masažo nauda:

 • Pagerėja limfotakos darbas.
 • Pagerėja odos ir poodinių audinių kraujotaka.
 • Panaikinami lėtiniai raumenų skausmai.
 • Išjudinami visi raumenys, todėl kūnas atsipalaiduoja. 
 • Po masažo pajusite jėgų antplūdį.

Švediško giluminio masažo trukmė – 60 minučių (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Giliųjų audinių masažas – tai masažo terapijos rūšis, kurios metu dėmesys sutelkiamas į giliuosius raumenis ir jungiamąjį audinį. Tai ypač naudinga esant lėtiniams skausmams ir sustingusioms vietoms, tokioms kaip kaklas ir viršutinė nugaros dalis. Taip pat esant apatinės nugaros dalies skausmams, kojų, rankų raumenų skausmams. Šio masažo metu yra atliekami lėti ir stiprūs judesiai tam, kad pasiekti giliuosius raumenis.

Giliųjų audinių masažas dažniausiai skirtas konkrečiai problemai gydyti:

 • Lėtinis raumenų skausmas;
 • Reabilitacija po traumos;
 • Nugaros apacios skausmas;
 • Ribotas mobilumas;
 • Atsigavimas nuo sužeidimų;
 • Laikysenos problemos;
 • Raumenų įtempimas kakle, sėdmenyse, kojose, rankose, viršutinėje nugaros dalyje;
 • Osteoartrito skausmai;
 • Išialgija;
 • Piriformis sindromas;
 • Teniso alkūnė;
 • Fibromialgija. 

Giliųjų audinių tempimo masažo trukmė – 60 minučių (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Sportinis miofascialinis masažas – tai masažas stimuliuojantis visas raumenų grupes ir fascijas. Jis atliekamas stipriais, greitais ir giliais judesiais įšildančiais raumenis. Šis masažas  rekomenduojamas ne vien sportininkams, bet ir asmenims užsiimantiems kitokia aktyvia fizine veikla ar patiriantiems nuolatinę įtampą ir nuovargį. Masažo technika skirta sušildyti raumenis, todėl tai efektyvus būdas juos paruošti prieš treniruotę ar atpalaiduoti po jos. Taip pat masažas gali būti atliekamas raumenų mėšlungiui šalinti, raumenų tonusui atstatyti, atkurti ir normalizuoti po traumų patirtus organizmo funkcijų pažeidimus.

Kodėl sportinis miofascialinis masažas ypač aktualus sportininkams? Sportuojant kraujotaka aprūpina raumenis deguonimi bei šalina rūgštingų medžiagų sankaupas. Sutrikus šiems procesams raumuo gali susitraukti. Tokia reakcija vadinama spazmu (mėšlungiu). Nepakankamai pailsėję raumenys pervargsta ir raumenų audiniuose atsiranda mazgeliai – fibrozitai. Tuomet raumenyse pradedama jausti įtampa, atsiranda maudimas, kuris dažnai virsta skausmu, taip pablogindamas tiek savijautą, tiek apskritai gyvenimo kokybę. 

Sportinio miofascialinio masažo trukmė – nuo 30 iki 60 minučių (įskaičiuojant nusirengimą ir apsirengimą).

Kaklo, sprando, pečių masažas – tai masažo rūšis, kurios metu dėmesys sutelkiamas būtent į šias tris zonas: kaklo, sprando, pečių sritis. Ypač naudingas tiems, kurie šiose srityse jaučia didelę įtampą, nuovargį, sunkumo jausmą. 

Kaklo, sprando, pečių masažo trukmė – 30 min.

Jūratė Stonkuvienė

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Rūta Laško

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket