fbpx

Estetinė odontologija

Apie paslaugas

Estetinė odontologija

Kosmetinė odontologija, dar vadinama estetine odontologija, yra odontologijos šaka, kurios pagrindinis tikslas – pagerinti dantų, dantenų ir šypsenos išvaizdą. Tradicinė odontologija pirmiausia rūpinasi burnos sveikata ir dantų ligų profilaktika, diagnostika bei gydymu, o estetinė odontologija neapsiriboja vien funkciniais, o apima ir estetinius aspektus. Kosmetinė odontologija apima tokias procedūras kaip dantų balinimas, estetinis plombavimas ir kitos. Sokrato clinicoje estetinės odontologijos procedūros atliekamos tik su aukščiausios kokybės, sertifikuota įranga ir priemonėmis.

Kam rekomenduojamos estetinės odontologijos paslaugos?

Estetinės odontologijos procedūros atliekamos pasireiškus šiems atvejams:

  • Pakitusi dantų spalva;
  • Netinkamas dantų išsidėstymas;
  • Nuskilę ar įtrūkę dantys;
  • Nusidėvėję dantys;

Šios problemos sprendžiamos atliekant estetinį plombavimą, dedant laikinas plokšteles ar balinant dantis. Estetinės odontologijos procedūros ne tik dailina šypseną, bet ir suteikia kitą, neįkainuojamą rezultatą: pakelia žmogaus savivertę ir vizualiai atjaunina dėl jaunatviškiau atrodančios burnos srities.

 

Estetinė odontologija

Su kokia įranga atliekamas dantų balinimas?

Dantų balinimas atliekamas naudojant profesionalią, aukščiausios kokybės įrangą „Beyond“. Tai –pasaulinis estetinės odontologijos lyderis, kuriantis šiuolaikišką, sertifikuotą produkciją. „Beyond“ dantų balinimo aparatai neišskiria kenksmingų UV spindulių, turi įrengtą šviesos filtravimo sistemą ir išskiria mažesnę temperatūrą, tai užtikrina maksimalų kliento komforto jausmą ir sumažina dantų jautrumo riziką. 

Dantis balinančios lempos suteikia įspūdingus rezultatus vos per 30 minučių: jau po 1 procedūros dantys tampa 5-14 atspalviais baltesni. „Beyond“ laimėjo geriausios balinimo sistemos titulą „The Dental Advisor“ konkurse net 8 metus iš eilės (2011-2018) bei toliau sėkmingai  kelia standartus šioje srityje. Produkcijos efektyvumas ir saugumas įrodytas kliniškai.

Kaip atliekamas dantų balinimas su „Beyond“?

Profesionalaus dantų balinimo procedūra atliekama laikantis bendros veiksmų sekos:

  • Konsultacija: prieš pradėdamas balinimo procedūrą, odontologas nuodugniai apžiūrės jūsų dantis ir dantenas, kad įsitikintų, jog jie yra sveiki ir tinkami balinimui.
  • Valymas ir poliravimas: odontologas išvalys jūsų dantis, kad pašalintų apnašas, dantų akmenis ir paviršiaus dėmes. Taip pat gali būti atliktas poliravimas, kad balinimo srities paviršius būtų lygus.
  • Dantenų apsauga: dantenos padengiamos apsauginiu barjeru arba geliu, kad būtų apsaugotos nuo balinimo priemonės. Tai padeda išvengti dantenų dirginimo ar jautrumo procedūros metu.
  • Balinimo procesas: dantys padengiami didelės koncentracijos balinimo geliu. Ši medžiaga paliekama veikti ant dantų numatytą laiką, baigus procesą ji nuvaloma ir atliekamas rezultatų įvertinimas. 
  • Po procedūros specialistas pateikia instrukcijas, kuriose gali būti rekomendacijų, kaip vengti tam tikrų maisto produktų ir gėrimų, galinčių nudažyti dantis. Taip pat pateikiamos bendros rekomendacijos, padedančios palaikyti gerą burnos higieną.

Ar dantų balinimo procedūra skausminga?

Su „Beyond“ dantų balinimo sistema atliekamos procedūros nėra skausmingos dėl įrangoje įmontuotos šviesos filtravimo sistemos, kuri išskiria mažesnę temperatūrą ir užtikrina maksimalų komfortą visos procedūros metu. Be to, įranga yra visiškai saugi, neišskiria kenksmingų UV spindulių.

Kada matomi dantų balinimo procedūros rezultatai?

Skirtumas pastebimas jau po pirmos procedūros, tačiau ilgalaikiam rezultatui pasiekti rekomenduojama atlikti kelių procedūrų sesiją, tikslų skaičių konsultacijos metu nustatytų specialistas.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai