fbpx
Cart is empty

Ginekologinės procedūros

Apie paslaugas

Sokrato klinikoje atliekamos įvairios šiuolaikinės ginekologinės procedūros ir tyrimai: PRP injekcinės procedūros, lazerinis ar medikamentinis gydymas, modernus gydymo metodas bioidentiškais hormonais, kontraceptinių priemonių parinkimas, įvedimas ir šalinimas, biopsija, kolposkopija, abdominalinės ir vaginalinės echoskopijos, laboratoriniai tyrimai, sveikatos tikrinimo programos moterims ir kitos paslaugos. Taip pat siūlomos išsamios profilaktinės gydytojų akušerių ginekologų konsultacijos tikrinantis profilaktiškai, planuojant nėštumą ar pastojus. Taip pat Sokrato Clinica akušeriai ginekologai konsultuoja šeimos planavimo ir nevaisingumo klausimais, diagnozuoja ankstyvąjį nėštumą, konsultuoja ir prižiūri moteris nėštumo metu bei po gimdymo.

Kada kreiptis į ginekologą?

Planuojant nėštumą ir pastojus, jaučiant didelį skausmą mėnesinių metu, pilvo srityje, intymių santykių metu, pasikeitus išskyrų kvapui, spalvai ir tekstūrai, užčiuopus darinius krūtyse ir pastebėjus kitus nemalonius pojūčius lytinių organų srityje. Pas ginekologą labai svarbu lankytis ir profilaktiškai, kad ligos atveju problema būtų pastebėta kuo anksčiau.

Kas konsultuoja?

Sokrato klinikoje konsultuoja gydytojos akušerės ginekologės Lina Mockevičienė ir Violeta Tamulienė, kurios padės pasirūpinti lytine sveikata, susigrąžinti pasitikėjimą savimi ir seksualinio gyvenimo džiaugsmą. 

Labai svarbus yra onkocitologinis gimdos kaklelio tepinėlis (PAP) – tai tyrimas dėl gimdos kaklelio vėžio. Moteris atlikdama jį vieną kartą per metus gali išvengti gimdos kaklelio vėžio. Šiuo tyrimu galima diagnozuoti įvairius priešvėžinius gimdos kaklelio pakitimus, kurie gydomi minimaliomis intervencijomis.

Taip pat atliekama ir kolposkopija – gimdos kaklelio apžiūra optiniu prietaisu, o vidinai moters lyties organai (gimda, kiaušidės) apžiūrimi ultragarsu. Atliekama abdominalinė ir vaginalinė echoskopijos. Jos metu galima diagnozuoti gimdos polipus, miomas, kiaušidžių cistas, nėštumą. Patikrinimo metu tiriamos ir krūtys.

Ginekologo konsultacija reikalinga visada kai yra skausmas pilvo apačioje ar strėnų srityje, su mėnesinėmis nesusiję kraujavimai, gausios ar nereguliarios mėnesinės, nesulaulaukus mėnesinių, jaučiant niežulį makštyje ir tarpvietėje, pagausėjus išskyrų, atsiradus nemaloniam jų kvapui.

Ginekologinių procedūrų kainos

Lina Mockevičienė

Dr. Lina Mockevičienė

Gydytoja akušerė-ginekologė

Violeta Tamulienė

Gydytoja akušerė-ginekologė

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket