fbpx
Cart is empty

Hemorojaus šalinimas lazeriu

Apie paslaugas

Galime dėkoti inovatyvioms technologijoms, nes dabar hemorojaus gydymas yra kur kas paprastesnis! Hemorojaus gydymas lazeriu – tai neskausminga, greita ir paprasta procedūra, o ją atlikus, žmogus gali be vargo toliau gyventi įprastą gyvenimą, nes nėra reikalingas reabilitacinis laikotarpis.

 

Kaip atsiranda hemorojus?

Pagrindiniai hemorojaus atsiradimo veiksniai tai yra viduriavimas, tuštinimasis kietomis išmatomis, dažnas viduriavimas, ilgas sėdėjimas tualete, sėdimas darbas, pastovus ir sunkus fizinis krūvis arba darbas, įvairi genetinė transpozicija, tačiau visgi, tikslios hemorojaus atsiradimo priežastys nėra aiškiai žinomos, bet tai yra kompleksinis dalykas.

Kokie yra hemorojaus lygiai?

I laipsnio hemorojus:
Liga, kurios pats negali matyti. Matomas tik proktoskopu (instrumentu, įkišamu į tiesiąją žarną) ir, išskyrus atsitiktinį lengvą pakraujavimą, nesukelia jokių kitų simptomų.

II laipsnio hemorojus:
Gali iškristi stanginantis, bet po to iš karto sugrįžta į vietą. II laipsnio hemorojus sukelia tokius tipiškus simptomus kaip deginimas, kraujavimas.

III laipsnio hemorojus:
Iškrenta ne tik tuštinantis, bet ir sunkiau dirbant, kosint, sukeldamas skausmą ir diskomfortą. Atgal tokie hemorojiniai mazgai negrįžta, o reikia juos grąžinti (įstumti) ranka. Esant dideliems hemorojiniams mazgams, išsiskiria nedaug gleivių, kurios dirgina tarpvietės odą ir sukelia niežėjimą.

IV laipsnio hemorojus:
Hemorojiniai mazgai visą laiką yra iškritę iš išeinamosios angos ir sukelia niežėjimą, deginimą bei skausmą; pastebima žarnų turinio likučių. IV laipsnio mazgams gydymas vaistais nebetinka, turi būti atliekama hemorojinių mazgų šalinimo procedūra.

Plačiau apie hemorojaus šalinimo lazeriu procedūrą

Dažniausiai tai yra susiję su diskomfortu ir skausmu, bet jeigu hemorojus paūmėja, pakinta uždegimiškai arba reaguliariai kraujuojama pasituštinus, su laiku žmogui gali atsirasti anemija (mažakraujystė).

Minimaliai invazyvi ir neskausminga procedūra, iš kart pastebimas ir juntamas rezultatas, procedūra atliekama greitai, o žmogui nėra reikalinga reabilitacija.

Bendros kontraindikacijos lazerinei procedūrai nėra, tačiau viena iš priežasčių, kada negalima procedūra lazeriu, yra hemorojaus laipsnis. Jeigu hemorojus yra labai didelis (4 laipsnis), lazeris nėra toks efektyvus ir tokiu atveju reikalinga hemorojaus šalinimo operacija.

Reikalingų procedūrų skaičius yra individualus ir priklauso nuo hemorojaus lygio, tačiau dažniausiai užtenka vienos procedūros.

Gyjimas gali užtrukti nuo 1 - 1,5 mėnesio laiko.

Išsiklizmuoti su mikroklizma, gerti daug skysčių ir valgyti lengvai virškinamą maistą . Svarbu paminėti, kad prieš procedūrą nereikia organizmo alinti dietomis. Dažnas pacientas to nežino.

Galerija

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket