fbpx

Odontologinės paslaugos

Apie paslaugas

„Sokrato” klinika siūlo platų spektrą aukštos kokybės odontologines paslaugas, siekdama užtikrinti pacientų lūkesčių ir poreikių tenkinimą. 

„Sokrato klinika – tai vieta, kurioje jūsų šypsena tampa mūsų prioritetas. Teikiame įvairias aukštos kokybės odontologines paslaugas, skirtas atitikti visų pacientų poreikius.

Mūsų ekspertai dirba su aukščiausios kvalifikacijos ir naudoja pažangiausias technologijas, siekdami užtikrinti jums optimalius rezultatus.

 

Estetinės Odontologija

Dantų plombavimas

Įprasta stomatologinė procedūra, skirta gydyti dantų kariesą ir sustabdyti tolesnį dantų suardyto proceso vystymąsi. Ši procedūra yra svarbi ne tik iš estetinės pusės, bet ir siekiant išsaugoti bendrą burnos sveikatą. Štai keletas priežasčių, kodėl dantų plombavimas yra svarbus:

 1. Karieso gydymas: Dantų plombavimas yra efektyvus būdas gydyti dantų kariesą arba įbrėžimus ant dantų paviršiaus. Procedūra apima pašalinimą pažeistų dantų audinių ir panaudojimą plombos medžiagos, užpildančios pažeistą vietą. Tai padeda sustabdyti kario vystymąsi ir užkirsti kelią tolesniam dantų žalos augimui.

 2. Dantų apsauga nuo infekcijų: Dantų kariesas gali lemti bakterinės infekcijos vystymąsi, dėl kurios galėtų prasidėti skausmas ir diskomfortas. Plombavimas apsaugo dantį nuo tolesnių infekcijų, suteikdamas stiprų ir apsaugotą dantų paviršių.

 3. Estetinė nauda: Plombavimas taip pat turi estetinę naudą, nes naudojamos medžiagos dažnai atitinka natūralių dantų spalvą ir formą. Tai leidžia išlaikyti dantų estetiką ir nesukelti išvaizdos defektų.

 4. Dantų funkcijos išsaugojimas: Plombavimas padeda išsaugoti dantų funkcionalumą. Pažeisti dantys gali tapti jautrūs arba prarasti gebėjimą tinkamai kramtyti maistą. Plombavimas atkuria dantų struktūrą ir leidžia pacientui vėl efektyviai naudotis savo dantimis.

Dantų protezavimas

Svarbi stomatologinė procedūra, kurią taikant galima atkurti dantų funkcionalumą, estetiką ir paciento gyvenimo kokybę. Tai yra įvairių formų gydymo būdas, pritaikomas priklausomai nuo paciento poreikių ir dantų praradimo laipsnio. Štai keletas priežasčių, kodėl dantų protezavimas yra svarbus:

 1. Dantų Funkcionalumo Atkūrimas: Dantų protezai, arba dantų protezės, suteikia pacientui galimybę atkurti gebėjimą kramtyti maistą ir normaliai kalbėti. Tai yra esminis aspektas, siekiant išlaikyti visišką dantų funkcionalumą, kurį prarado dėl dantų netekimo ar kitų stomatologinių problemų.

 2. Estetinė Išvaizda: Dantų protezai taip pat atlieka svarbų vaidmenį estetikos srityje. Jie gali būti pagaminti taip, kad atitiktų natūralų dantų spalvą, formą ir proporcijas, suteikdami pacientui natūralią ir gražią šypseną.

 3. Savigarbos Ir Pasitikėjimo Atkūrimas: Praradus dantis, dažnai gali sumažėti savigarbos ir pasitikėjimo savimi lygis. Dantų protezai suteikia pacientui galimybę atrodyti ir jaustis geriau savo odontologiniu aspektu, prisidedant prie psichologinės gerovės.

 4. Kaulų Struktūros Palaikymas: Kai kurie dantų protezai, ypač implantuojami protezai, gali padėti palaikyti kaulų struktūrą žandikaulyje. Šis faktorius yra svarbus, nes po dantų praradimo kaulai gali prarasti savo tankį, o tai gali lemti kitas sveikatos problemas.

Burnos higiena

Esminė asmeninės sveikatos praktika, skirta palaikyti burnos ir dantų sveikatą bei užkirsti kelią daugeliui burnos ligų. Nuolatinis rūpinimasis burnos higiena ne tik prisideda prie estetinės išvaizdos, bet ir užtikrina bendrą organizmo sveikatą. Štai keletas priežasčių, kodėl burnos higiena yra nepaprastai svarbi:

 1. Prevencija nuo Karieso ir Dantenų Liga: Rūpestingas dantų šepetėjimas ir siūlo naudojimas padeda pašalinti bakterijas, kurios gali sukelti dantų kariesą ir dantenų ligas. Kruopštus dantų valymas mažina riziką susidurti su skausmingomis dantenų problemomis ir išsaugo natūralius dantis.

 2. Šviežias Kvapas ir Malonus Šypsena: Nuolatinis dantų valymas padeda išlaikyti švarų burnos ertmės kvapą, kartu užtikrindamas malonią šypseną. Tai yra svarbu ne tik estetiniais sumetimais, bet ir socialinio bendravimo kontekste.

 3. Išvengimas Nuo Dantenų Kraujavimo: Teisingas burnos higienos pratimas padeda išvengti dantenų kraujavimo. Kraujavimas iš dantenų gali būti pirmasis dantenų ligos signalas, o prevencinės priemonės padeda išsaugoti dantenų sveikatą.

 4. Išsaugojimas Nuolatinio Dantų Funkcionalumo: Kruopštus dantų valymas ir reguliarus stomatologo apsilankymas prisideda prie dantų ilgaamžiškumo ir išvengia galimo dantų praradimo arba kitaip sužeidimo.

 5. Viso Organizmo Sveikata: Tyrimai rodo, kad bloga burnos sveikata gali būti susijusi su kitomis sveikatos problemomis, įskaitant širdies ir kraujagyslių ligas, diabetą ir kitas sistemines ligas. Rūpinimasis burnos higiena taip pat gali prisidėti prie bendros organizmo sveikatos.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai