Visi specialūs pasiūlymai

19 €  Buvusi kaina 25 €.

Anti-SARS-CoV-2 IgG antikūnai susiformuoja žmogaus organizme sergant ar persirgus COVID-19 liga, kurią sukelia SARS-CoV-2 koronavirusas. Anti-SARS-CoV-2 IgG antikūnai pradedami gaminti praėjus maždaug 4–7 dienoms nuo simptomų pasireiškimo, o juos aptikti kraujyje ir išmatuoti galima maždaug po 7–10 dienų nuo simptomų pradžios.

Galioja iki 2021 09 30

Intraveninė terapija – puikiai Jūsų sveikatai

129 €  

Intraveninė terapija yra viena labiausiai paplitusių sveikatos priežiūros procedūrų. Lašinėmis greičiau ir efektyviau gaunami organizmui trūkstami vitaminai ir mineralai. Sokrato klinikoje teikiama intraveninė terapija, lašinama tiesiai į veną, padeda palaikyti hidrataciją, elektrolitų ir cukraus kiekį kraujyje. Tai saugus ir patikimas metodas organizmui gauti reikalingas medžiagas.

Covid-19 PGR tyrimai

59 €  + NEMOKAMAS sertifikatas lietuvių, anglų ar rusų kalbomis.

Naujiena Sokrato klinikoje – koronaviruso ištyrimas pasitelkiant PGR testą. Tai kone tiksliausiai Covid-19 virusą nustatantis tyrimas, kuris yra atliekamas paimant tepinio mėginį iš nosiaryklės – abiejų nosies ertmių bei nuo tonzilių ir minkštojo gomurio.

Galioja iki 2021 09 30

Užkirskite kelią plaukų slinkimui!

59 €  Buvusi kaina 80 €.

Jei jus kamuoja silpni, pažeisti ir slenkantys plaukai, mezoterapija yra puikus šios problemos sprendimo būdas. Gydytojo parenkami mezokokteiliai palepina galvos odą naudingomis medžiagomis ir atstato nusilpusius plaukus. Paskubėkite pasinaudoti specialiu pasiūlymu!

Galioja iki 2021 09 30

Deimantinė mikrodermabrazija

55 €  Buvusi kaina 65 €.

Inovatyvus ir vertingas veido valymas mikrodermabrazijos aparatu – tai veido odą atjauninanti procedūra, kurios rezultatai matomi jau po pirmos procedūros! Tik šį mėnesį deimantinei mikrodermabrazijai taikoma nuolaida – 55 € vietoj įprastų 65 €. 

Galioja iki 2021 09 30

Celiulito gydymas radijo dažniu

20 %  nuolaida procedūrai.

 

Kūno stangrinimas ar celiulito mažinimas gali būti nemenkas iššūkis, todėl rekomenduojame kompleksinį gydymą, t. y. ne tik sveikos gyvensenos principus, bet ir celiulito šalinimo procedūras. Derinant sveiką gyvenseną ir procedūras, rezultatas pasiekiamas greičiau, lengviau ir efektyviau. 

Galioja iki 2021 09 30

Gydomųjų nugaros masažų abonementas!

20 %  nuolaida perkant 5 procedūras.

 

Kad to išvengtumėte ir galėtumėte jaustis vėl lengvai – pasinaudokite gydomųjų 30 min. trukmės nugaros masažų abonementu! Masažų abonementas galioja 1 metus laiko. Visą šį mėnesį taikoma 20 % nuolaida gydomiesiems nugaros masažams perkant 5 procedūrų abonimentą. 

Galioja iki 2021 09 30

Amino rūgščių ir hialurono rūgšties injekcijos

25 %  nuolaida antrai injekcijai „Sunekos II“.

Pradėjus jausti pirmuosius senėjimo požymius pirmoji pagalba – amino rūgščių ir hialurono rūgšties injekcijos! Tai injekcijos, kurios yra itin svarbios kolageno sintezei bei odos tekstūros palaikymui, odos drėkinimui bei randų ir žaizdų gijimui. Pasinaudokite specialiu pasiūlymu – tik dabar „Sunekos I“ ir „Sunekos II“ taikoma 25 % nuolaida.

Galioja iki 2021 09 30

Plaukų šalinimas lazeriu: išlieka vasariškos kainos!

Tegul vasara tęsiasi!  Visą rugsėjį galioja vasariškos plaukų šalinimo lazeriu kainos!

Plaukų šalinimas lazeriu – viena inovatyviausių estetinės dermatologijos procedūrų, leidžianti pamiršti nepageidaujamus plaukelius visam laikui. Dabar vasariški specialūs pasiūlymai Jums sumažintomis kainomis!

Galioja iki 2021 09 30

Pažangiausias dantų balinimas „Beyond“ sistema​

Visada svajojote apie akinančiai baltus dantis? Pasinaudokite proga turėti nepriekaištingai baltus ir švytinčius dantis su populiariausia ir efektyviausia „Beyond“ sistema! TIK 45 minutės ir net 6–8 tonais baltesni dantys!

149 €  Buvusi kaina 220 €.

Galioja iki 2021 09 30