Visi specialūs pasiūlymai

Atsikratykite nepageidaujamų plaukelių!

199 €  Buvusi kaina 360 €.

Plaukų šalinimas lazeriu – viena populiariausių ir inovatyviausių estetinės dermatologijos procedūrų, palengvinanti grožio rutiną ir leidžianti pamiršti kitus depiliacinius metodus. Specialus pasiūlymas Jums: trys pasirinktos zonos kainuos tik 199 €!

Galioja iki 2020 06 30

Pažangiausias dantų balinimas „Beyond“ sistema​

149 €  Buvusi kaina 220 €.

Visada svajojote apie akinančiai baltus dantis? Pasinaudokite proga turėti nepriekaištingai baltus ir švytinčius dantis su populiariausia ir efektyviausia „Beyond“ sistema! TIK 45 minutės ir net 6–8 tonais baltesni dantys!

Galioja iki 2020 06 30

Injekciniai užpildai gali dar palaukti

50 %  antrai procedūrai.

Išbandykite naują revoliuciją sukėlusią „Juliette Armand Skin Bossters“ veido procedūrų technologiją, kuri padės pamiršti estetines grožio injekcijas! Tik dabar pirkdami „Skin Boosters“ procedūrą, antrai taikysime 50 % nuolaidą.

Galioja iki 2020 06 30

Populiariausia veido procedūra „Hydrafacial“

30 €  bet kuriai kitai aparatinei kosmetologinei procedūrai. 

Tie, kas bandė „HydraFacial“ procedūrą žino, kad jos rezultatai pranoksta lūkesčius. Jau po pirmos procedūros veidas tampa skaistus ir švytintis, o rezultatas laikosi ypač ilgai. Atlikdami „HydraFacial“ veido valymo ir priežiūros procedūrą, dovanosime 30 Eur. vertės dovanų kuponą bet kuriai aparatinei kosmetologinei procedūrai!

Galioja iki 2020 06 30