Visi specialūs pasiūlymai

COVID-19 tyrimai

Sokrato klinikoje atliekami COVID-19 (koronaviruso) tyrimai! Tik dabar dar geresnėmis kainomis:

COVID-19 PGR tyrimas – 59 € ir sertifikatas lietuvių, anglų ar rusų kalbomis NEMOKAMAI.
COVID-19 IgG antikūnų tyrimas dabar tik 19 €.
COVID-19 greituosius antigenų testus visą rugsėjį atliekame už ypatingą kainą – tik 17 €!

Atliekame Covid-19 greituosius antigenų testus ĮMONĖMS Kauno apskrityje!

Galioja iki 2021 10 31

Ginekologinis moters ištyrimas

149 €  Buvusi kaina 185 €.

Jau nuo 25 metų moterys yra skatinamos profilaktiškai atlikti gimdos kaklelio tyrimus ir taip užtikrinti gimdos kaklelio vėžio prevenciją. Tyrimo metu atliekamas citologinis PAP tyrimas skystoje terpėje padeda nustatyti daugiau priešvėžinių gimdos kaklelio būklių ir net iki 10 kartų sumažina tyrimams netinkamų tepinėlių skaičių.

Galioja iki 2021 10 31

Intraveninė terapija – puikiai Jūsų sveikatai

99 €  Buvusi kaina 129 €.

Intraveninė terapija yra viena labiausiai paplitusių sveikatos priežiūros procedūrų. Lašinėmis greičiau ir efektyviau gaunami organizmui trūkstami vitaminai ir mineralai. Sokrato klinikoje teikiama intraveninė terapija, lašinama tiesiai į veną, padeda palaikyti hidrataciją, elektrolitų ir cukraus kiekį kraujyje. Tai saugus ir patikimas metodas organizmui gauti reikalingas medžiagas.

Veido valymai spuoguotai odai

49 €  Buvusi kaina 65 €.

Veido odą gali išbalansuoti įvairūs veiksniai, dėl kurių oda tampa problematiška. Kaip ir bet kurią ligą, taip ir aknę būtina gydyti su specialisto pagalba. Spuogai nėra liga su kuria reikia gyventi, tai odos būklė, kurią reikia gydyti! Per vėlai pradėtos gydyti odos problemos gali tapti kasdienybe, tačiau čia į pagalbą suskuba rūgštinis, ultragarsinis, mechaninis veido valymai bei deimantinė mikrodermabrazija  – Jūsų bėrimais nusėstos odos sprendimai! 

Plaukų šalinimas lazeriu

Iki – 50 %  Labiausiai Jūsų pamėgtoms kūno zonoms

 

Plaukų šalinimas lazeriu – viena inovatyviausių estetinės dermatologijos procedūrų, leidžianti pamiršti nepageidaujamus plaukelius visam laikui. Dabar itin patrauklūs pasiūlymai Jūsų pamėgtoms kūno zonoms!

Galioja iki 2021 10 31

Plaukų mezoterapija

59 €  Buvusi kaina 80 €.

Jei jus kamuoja silpni, pažeisti ir slenkantys plaukai, mezoterapija yra puikus šios problemos sprendimo būdas. Gydytojo parenkami mezokokteiliai palepina galvos odą naudingomis medžiagomis ir atstato nusilpusius plaukus. Paskubėkite pasinaudoti specialiu pasiūlymu!

Galioja iki 2021 10 31

Celiulito gydymas radijo dažniu

20 %  nuolaida procedūrai.

 

Kūno stangrinimas ar celiulito mažinimas gali būti nemenkas iššūkis, todėl rekomenduojame kompleksinį gydymą, t. y. ne tik sveikos gyvensenos principus, bet ir celiulito šalinimo procedūras. Derinant sveiką gyvenseną ir procedūras, rezultatas pasiekiamas greičiau, lengviau ir efektyviau. 

Galioja iki 2021 10 31

Gydomųjų nugaros masažų abonementas!

20 %  nuolaida perkant 5 procedūras.

 

Kad to išvengtumėte ir galėtumėte jaustis vėl lengvai – pasinaudokite gydomųjų 30 min. trukmės nugaros masažų abonementu! Masažų abonementas galioja 1 metus laiko. Visą šį mėnesį taikoma 20 % nuolaida gydomiesiems nugaros masažams perkant 5 procedūrų abonimentą. 

Galioja iki 2021 10 31

Pažangiausias dantų balinimas „Beyond“ sistema​

Visada svajojote apie akinančiai baltus dantis? Pasinaudokite proga turėti nepriekaištingai baltus ir švytinčius dantis su populiariausia ir efektyviausia „Beyond“ sistema! TIK 45 minutės ir net 6–8 tonais baltesni dantys!

149 €  Buvusi kaina 220 €.

Galioja iki 2021 10 31