fbpx

Sėdmenų didinimas ir stangrinimas su „Powerfill“ injekcija

Apie paslaugas

Greičiausias būdas džiaugtis dailiais sėdmenimis

Saugi, efektyvi ir neskausminga procedūra

Suteikia apimties, formuoja apvalesnį kontūrą

Kolageno aktyvavimas

Natūralios veikliosios medžiagos

Kam tinkama ši procedūra?

Procedūra tinkama žmonėms, kurie nori turėti stangresnius, apvalesnius sėdmenis. PDLLA (poli-DL-laktido) injekcijos suteikia galimybę turėti didesnius sėdmenis neatliekant plastinės chirurgijos operacijų. Kolageno gamybą skatinančios injekcijos – greitas ir efektyvus būdas pakoreguoti sėdmenų išvaizdą ir apimtį.

Su kokiu preparatu atliekama procedūra?

Sėdmenų didinimas atliekamas naudojant „Powerfill“ preparatą. Tai – saugi, greito ir patogaus naudojimo priemonė, kuri suteikia ilgai išliekantį bei natūraliai atrodantį efektą. „PowerFill“ yra kolageno stimuliatorius, pagamintas iš PDLLA (poli-DL-laktido) – biologiškai suderinamos ir skaidžios medžiagos. Jis natūraliai skatina odos ląsteles gaminti kolageną, šio proceso metu suteikdamas sėdmenims daugiau apimties.

Procedūros kaina

  • Sėdmenų didinimas ir stangrinimas su „Powerfill“ injekcija
    1299 €

Polilaktino rūgštis ir jos pagrindu pagamintas „Powerfill“ yra saugūs organizmui ir palaipsniui natūraliai iš jo pasišalina. Tai reiškia, kad pacientui nereikėtų baimintis sveikatos problemų, susijusių su nesuyrančių polimerų buvimu organizme. Produktas nemigruoja į gretimus audinius. Visos į odą įvestos polilaktino rūgšties molekulės lieka norimame sluoksnyje ir tvirtai išlaiko tūrį injekcijos zonoje.

Polilaktino rūgštis sukelia fibroblastų suaktyvėjimą, tai paskatina kolageno gamybą. Naujai susidaręs kolagenas injekcijos srityje suformuoja tankų dalelių tinklą, tokiu būdu suteikdamas sėdmenims papildomos apimties.

NECHIRURGINĖ PROCEDŪRA. Skirtingai nuo kitų sėdmenų didinimo metodų, injekcijos yra neinvazinės, todėl gerokai sumažėja komplikacijų rizika ir procedūra tampa saugesnė.

GREITA IR PATOGU. PDLLA (poli-DL-laktido) injekcija yra greita procedūra, dažnai atliekama per pusvalandį. Procedūrą galima planuoti lanksčiai, minimaliai trikdant paciento rutiną.

MINIMALIOS PRASTOVOS. Po procedūrinis atsigavimo laikotarpis įprastai būna itin trumpas, todėl netrukus po procedūros galima grįžti prie įprastos veiklos.

ESTETINIS POVEIKIS. Pagrindinis šių injekcijų tikslas – padidinti sėdmenų apimtį, tuo pačiu metu pagerinant ir jų išvaizdą. Šis estetinis patobulinimas gali padidinti savivertę ir pasitikėjimą savimi.

Vidutiniškai pati injekcijos procedūra trunka nuo 10 iki 30 minučių.

Procedūra nėra skausminga, jos metu juntamas tik minimalus ir trumpalaikis diskomfortas.

Prieš atliekant procedūrą konsultuojamasi su gydytoju, kuris įvertina paciento ligos istoriją, aptaria jo tikslus ir lūkesčius bei paaiškina galimą procedūros riziką ir naudą.

Procedūros dieną paciento gali būti paprašyta nevartoti tam tikrų vaistų, pavyzdžiui, kraują skystinančių, kad būtų sumažinta kraujavimo ir mėlynių rizika. Injekcijos vieta sterilizuojama, kad būtų sumažinta infekcijos rizika.

Paciento komfortui pritaikoma vietine nejautra ir gydytojas plona adatėle (kaniule) atsargiai suleidžia preparatą į sėdmenų audinius. Injekcijos paprastai nukreipiamos į tam tikras sritis, kad būtų pasiektas norimas apimties padidėjimas.

Rezultatas tampa pastebimas po procedūros ir išlieka nuo 2 iki 3 metų.

Individualios rekomendacijos pacientams pateikiamos po procedūros, pokalbio su gydytoju metu.

„Powerfill“ injekcijas draudžiama atlikti, jei pacientui pasireiškia:

  • Mažas kraujo krešėjimas
  • Cukrinis diabetas
  • Žaizdos, įpjovimai, nudegimai injekcijos vietoje
  • Onkologinės ligos
  • Alerginė reakcija į pieno rūgštį

Ar injekcinė procedūra yra tinkama ir gali būti atliekama pacientui, aptariama konsultacijos metu.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai