fbpx

Ortopedo-traumatologo konsultacijos

Apie paslaugas

Ortopedo-traumatologo konsultacijos: sąnarių skausmas – tai problema, kuri ištinka daugelį ir taip sumažina gyvenimo džiaugsmą bei įvairias fizines galimybes. Dar blogiau, mažai kas žino, kaip kovoti su sąnarių skausmais ir vėl pradėti gyventi pilnavertį gyvenimą. Sąnarių skausmo priežastys gali būti įvairios: sąnarių uždegimas (pavyzdžiui, artritas), sausgyslių uždegimas, taip pat ir infekcijos, kurios dažnai būna lydimos sąnario patinimo, šilumos pojūčio sąnario srityje ir kt. Kadangi sąnarių skausmas yra itin nemalonus pojūtis, trukdantis atlikti kasdienius darbus, sąnariams turi būti taikomas gydymas, ypač todėl, kad šaltą, lietingą dieną, skausmas visuomet sustiprėja ir sumažina paciento aktyvumą.

Ortopedo-traumatologo konsultacijos kainos

Kur kreiptis?

Kad sąnarių skausmas netrukdytų jaustis gerai, rekomenduojame apsilankyti Sokrato klinikoje, kuri yra licencijuota Valstybine sveikatos priežiūros veiklos akreditacija. Čia sąnarių skausmo gydymas atliekamas kvalifikuoto gydytojo ortopedo, kuris suteikia visas būtinas konsultacijas ir atsako į visus Jus dominančius klausimus. Sokrato klinikoje sąnarių gydymas atliekamas trimis būdais:

•  injekcijos į sąnarius / skausmo gydymas hialuronu;
•  gydymas trombocitų koncentratu;
•  gydymas ir trombocitų koncentratu, ir hialuronu (klinikiniai tyrimai rodo, kad kompleksinis gydymas yra efektyviausias).

Kuris gydymo būdas geriausias Jums, nuspręs Jūsų gydytojas, diagnozavęs susirgimą.

Nerijus Deimantavičius

Nerijus Deimantavičius

Gydytojas ortapedas-traumatologas

Galerija

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai