fbpx

Anti-Age RF mikroadatinis odos atjauninimas

Vieni pirmųjų Lietuvoje pristatome ne tik daugelio garsenybių pamėgtą, bet ir pačius gydytojus stebinančią mikroadatinę frakcinę radijo dažnio procedūrą – Anti-age RF mikroadatinį odos atjauninimą, kuris efektyviai mažina net gilias raukšles ir išsiplėtusias poras, skatina odos regeneraciją, stiprina odos barjerą, lygina ir stangrina odą. Dėl unikalios procedūrų kombinacijos, akivaizdūs rezultatai matomi jau po pirmos procedūros!

Kam tinkama ši procedūra?

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Dėl unikalios procedūrų kombinacijos, akivaizdūs rezultatai matomi jau po pirmos procedūros!

Koks lazeris naudojamas procedūrai atlikti?

AMI (Pietų Korėja) lazeris – unikalus, 5 mm dermos gylį pasiekiantis ir tuo pat metu net 2MHz bipolinį radijo dažnį skleidžiantis lazeris, efektyvus kovoje su odos senėjimu, odos pažeidimais bei strijomis!atjauninti odą ir padėti jai atrodyti gražiau. Vienas iš šių būtų – „Regen Lab“ PRP terapija, skatinanti regeneracinius procesus odoje.

Kaip tai veikia?

Anti-age RF frakcinis odos atjauninimas unikalus lazerio savybėmis – itin smulkios mikroadatos padarydamos mikropažeidimus, tačiau nepažeisdamos epidermio, pasiekia net gilų dermos lygį, o  skleidžiama optimali radijo dažnio banga sustiprina ir labiau paskatina odos atsinaujinimo procesus.

Dermatologinis Antige lazeris pasiekdamas giliuosius odos sluoksnius ir atlikdamas mikropažeidimus odoje, spartina audinių regeneraciją ir aktyvią kolageno, elastino ir fibroblastų gamybą. Unikali procedūra tinka ne tik veido, bet ir dekoltė, rankų, kojų ar kitose kūno vietose. Procedūra neskausminga, juntamas tik nežymus diskomfortas.

 

Koks procedūrų kiekis reikalingas?

Rekomenduojama atlikti 2-3 procedūras kas 4 savaites, tačiau reikalingų procedūrų kiekį Jums parinks gydytojas individualiai įvertinęs odos būklę.

Procedūrus privalumai

Tinkama visų tipų, net jautriai odai.

Neskausminga, jaučiamas nežymus diskomfortas.

Tinka ne tik veido odai, bet ir kitoms zonoms: kaklui, dekoltė, plaštakoms.

Procedūrą galima atlikti visais metų laikais.

Rezultatai matomi jau po pirmos procedūros!

Kokia procedūros trukmė?

Viskas trunka nuo 20 iki 30 minučių.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai