fbpx
Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias

Dermatovenerologo konsultacijos

Apie procedūrą

Gydytojas dermatologas tiria odą ir odos ligas, aiškinasi ligos priežastis, jei reikalinga, skiria tyrimus, nustato diagnozę ir parenka gydymą. Dermatologo kompetencijai priklauso infekcinės, virusinės, alerginės ir kitos odos ligos, skiriamas medikamentinis, chirurginis ar kitokio tipo gydymas. Gydytojas dermatologas konsultuoja odos priežiūros klausimais, o mūsų klinikoje taip pat atlieka tiek gydomąsias, tiek estetines lazerines ir injekcines procedūras.

Malonus ir profesionalus bendravimas, konfidencialumo užtikrinimas

Specialisto teikiamas supratingumas ir atidumas individualiems poreikiams

Kruopšti ir neskausminga apžiūra ir išsami diagnostika

Išsamūs, aiškūs ir suprantami atsakymai į visus klausimus

Aiškūs ir konkretūs patarimai tolimesniam gydymui

Konsultacijų kainos

  • Gydytojo dermatovenerologo konsultacija 50 €

Kas konsultuoja?

Sokrato klinikoje odos klausimais konsultuoja dermatovenerologai Gintarė Linkevičiūtė, Eglė Zinkevičienė, Grinvydas Butrimas, Renata Kliunkienė. Gydytojai, atsižvelgę į kamuojamą odos problemą, paskirs tinkamiausią ir efektyviausią gydymą, papasakos, kaip rūpintis savo oda, kokybiškai atliks lazerines, injekcines ar kitokio tipo procedūras, atsakys į jums rūpimus klausimus.

Kada kreiptis į dermatologą?

Į gydytoją dermatologą galite kreiptis atsiradus bet kokiems odos pokyčiams, kurie kelia nerimą ir (ar) nemalonius pojūčius (skausmą, niežulį ir pan.). Pas dermatologą tinka apsilankyti norint daugiau sužinoti apie tinkamą odos priežiūrą, galimus odos problemų sprendimo būdus, išbandyti lazerines ar (ir) injekcines procedūras gydomaisiais ar estetiniais tikslais.

Kokie gydymo metodai gali būti taikomi?

Priklausomai nuo odos problemos, paciento sveikatos ir kitų veiksnių, gydytojas gali parinkti medikamentinį, chirurginį, lazerinį, injekcinį ar kitokį gydymo metodą.

Dr. Gintarė Linkevičiūtė

Dermatovenerologė

Dr. Eglė Zinkevičienė

Dermatovenerologė

Dr. Renata Kliunkienė

Dermatovenerologė

Dr. Grinvydas Butrimas

Dermatovenerologas

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket