fbpx

Dantų balinimas Beyond sistema

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Procedūrų kartoti nereikia, nebent siekiama turėti labai baltus dantis. Balinimo rezultatai priklauso nuo žmogaus dantų būklės. Klinikinių tyrimų metu „BEYOND Polus Power Whitening“ balinimo sistema buvo pasiekta nuo 3 iki 8 atspalvių šviesesni dantys pagal VITA skalę. Paprastai rezultatai išlieka iki 2 metų, tačiau tai priklauso nuo žmogaus gyvenimo būdo ir higienos įpročių.

 

Ar saugu balintis dantis?

„BEYOND Polus“ sistema turi pažangią šviesos filtravimo sistemą, kuri pašalina žalingus ultravioletinius ir infraraudonuosius spindulius ir skleidžia šilumą, garantuoja saugumą, komfortiškumą ir nekelia jokios rizikos procedūros metu ir po jos. Balinimo gelis, veikiamas „BrightLight“ (LED) šviesos spinduliu, aktyvuoja balinimo gelyje esantį deguonį, kuris išvalo šlakus iš danties struktūros, susikaupusius nuo dažančio maisto, gėrimų ar antibiotikų vartojimo. 

Moksliniai ir klinikiniai tyrimai įrodo, kad dantų balinimas naudojant „BEYOND Polus Power Whitening“ sistemą yra 100 % saugus. Daugelis odontologų yra įsitikinę, kad ši sistema yra pati saugiausia dantų balinimo procedūra, nes dantys nėra šlifuojami.

Kodėl verta rinktis BEOYND

Reguliuojami procedūros nustatymai užtikrina, kad pacientas gaus specialiai pritaikytą jam procedūrą nustatant silpną, vidutinį arba stiprų lempos galingumą „Beyond“ balinimas – ilgalaikiai rezultatai matomi iš karto.

Patogiausia ir veiksmingiausia dantų balinimo sistema šiandieninėje rinkoje.

Net 2 metus išliekantis rezultatas!

Kokia procedūros trukmė?

Viskas trunka nuo 60 iki 90 minučių.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai