fbpx

Šlapimo nelaikymo gydymas

Kam tinkama ši procedūra?

Kokia procedūros eiga?

Prieš procedūrą būtina konsultacija su gydytoja ginekologe, kuri atliks apžiūrą, įvertins sveikatos būklę, paskirs reikiamus tyrimus ir gydymą, papasakos apie procedūrą, atsakys į jums rūpimus klausimus.

Atliekant procedūrą lazeriu ar radijo dažniu, šlapimo nelaikymo gydymas vyksta į makštį įkišant aparato antgalį. Veikiamuose makšties giliuosiuose sluoksniuose suaktyvėja kolageno ir elastino gamyba. Taip atsinaujina ir sutvirtėja jos audiniai, sustabdomas nevalingas šlapimo išsiskyrimas.

Gydant šlapimo nelaikymą kraujo plazmos injekcijomis (PRP), surenkamas paciento kraujas, išcentrifuguojamas ir atskiriamos reikalingos kraujo dalys. Gauta medžiaga suleidžiama į probleminę vietą.

Šlapimo nelaikymo gydymo kaina

„Regen Lab“ PRP – kraujo plazmos injekcijos jūsų grožiui!

PRP terapija yra inovatyvus gydymo metodas, kurio pagrindinė veiksmingoji medžiaga yra paties paciento kraujas, tiksliau jo dalis su trombocitais. Jie yra atsakingi už žaizdų gijimą ir audinių atsinaujinimą, tad tikslingai nukreipti, gali išspręsti daugybę problemų, taip pat ir šlapimo nelaikymą. Trombocituose esantys augimo faktoriai (FGF, PDGF, EGF ir t. t.) stimuliuoja kamieninių ląstelių judėjimą, diferenciaciją ir dalijimąsi, kolageno gamybą, kraujotaką. Taip audiniai atsinaujina, regeneruojasi ir sugyja, sustiprėja makšties audiniai.

Kokie produktai naudojami? Procedūrai naudojami aukščiausios kokybės šveicariška „Regen Lab“ produkcija. Terapijos veiksmingumas su trombocitų koncentratu ir „Regen Lab“ produkcija yra patvirtintas daugiau nei 170 klinikinių tyrimų. Taip pat kompanijos gaminiams suteikti ISO ir CE sertifikatai ir yra patvirtinti daugiau nei 84 šalių sveikatos priežiūros institucijų.

PRP terapija su hialuronu. Šios kompanijos viena inovatyviausių technologijų yra „Cellular Matrix“ – produktas su hialurono rūgštimi. Hialuronas vertinamas dėl savo ypatingos savybės pritraukti drėgmę, taip pat tiekia audiniams įvairias medžiagas, pagerina audinių gijimą. Pakankamas drėgmės kiekis ypač svarbus makštyje, kad būtų užtikrinta audinių sveikata.

Koks procedūrų kursas? Gydant PRP injekcijomis rekomenduojamos 3 procedūros su 1 mėnesio intervalu. Tikslų procedūrų skaičių nustato gydytoja ginekologė, atsižvelgusi į problemos sunkumą, bendrą sveikatos būklę ar kitus veiksnius.

Procedūros trukmė – 45–60 minučių. 

Šlapimo nelaikymo gydymas lazeriu

FEMLIFT naudojama klinikiniais tyrimais patvirtinta CO2 lazerio technologija, kuri švelniai kaitina makšties audinius, sutraukdama esamas skaidulas ir skatindama naujo kolageno formavimąsi. Atliekant FEMLIFT procedūrą pagerėja visos makšties srities funkcionalumas.

Kaip veikia FEMLIFT?

Zondas įvedamas į makštį ir pasukamas. Jis veikia dviem būdais: vienas iš jų yra šiluminis, stimuliuojantis poveikis, todėl galite jausti šilumą, o kitas – makšties sienelėse sukuriami mikrokanalai, kurie skatina naujų ląstelių formavimąsi, didina kolageno, elastino ir drėgmės kiekį, o tai savo ruožtu padeda sustiprinti dubens dugną ir palaikyti šlapimo pūslę. Taip pat sumažėja makšties sausumas ir diskomfortas lytinių santykių metu. Sveikesnė makštis taip pat reiškia mažiau šlapimo takų infekcijų ir pienligės!

Ar procedūra skausminga?

Ne, procedūros metu juntama tik šiluma.

Kiek laiko trunka procedūra?

Visa procedūra trunka mažiau nei 30 minučių ir neturi jokio šalutinio poveikio.

Šlapimo nelaikymo gydymas radijo dažniu

INDIBA® Deep Care radijo dažnio aparatas skatina audinių regeneraciją naudodamas  448 kHz radijo dažnį. Radijo dažnio energija padidina ląstelių membranų pralaidumą, jonų migraciją – taip susinormalizuoja ląstelių veikla. Susidariusi šiluma suaktyvina kraujotaką, audiniai geriau aprūpinami deguonimi ir maisto medžiagomis, stimuliuojama kolageno gamyba.

Kokia radijo dažnio nauda? Tai saugus, neskausmingas ir nereikalaujantis chirurginio įsikišimo šlapimo nelaikymo gydymas radijo dažniu, kuriuo itin efektyviai sprendžiama problema. 

Koks procedūrų kursas? Gydant šlapimo nelaikymą radijo dažni, rekomenduojama atlikti iki 8 procedūrų. Tikslų procedūrų skaičių nustato gydytoja ginekologė, atsižvelgusi į problemos sunkumą, bendrą sveikatos būklę ar kitus veiksnius.

Procedūros trukmė – 30–45 minučių. 

Šlapimo nelaikymo gydymas fotodinamine terapija

Fotodinaminė terapija su TriWings LL – tai viena efektyviausių ir stipriausių pasaulyje LED fotodinaminė gydymo sistema, jungianti kelias šviesos spalvas, kuri sukelia audinių sąveiką, sumažina oksidacinį stresą, mažina skausmą, uždegimus, gydo sergančią ir pažeistą odą, slopina ir užkerta kelią senėjimui. Vienu metu gali naudoti 1-3 LED šviestuvus su skirtingomis šviesomis reikiamoms problemoms spręsti. Visiško šalutinio poveikio neturinti sistema, leidžia net jautriausios odos savininkams puoselėti odą bei pasiekti teigiamų rezultatų.

Šviesa įsiskverbia į audinius ir sukelia visą grandinę biocheminių procesų. Jeigu veikiamajame plote yra elektromagnetinis receptorius (akopunktūrins taškas), galima patebėti teigiamą poveikį kitoms sistemoms ir organams. Šviesos diodai sukelia fotobiochemines, fiziologines ir netermines, tarpląstelines reakcijas, suaktyvindamos kolageno gamybą ir stimuliuodamos visas ląstelių funkcijas.

Kaip šviesa padeda odai?

Fibroblastai yra atsakingi už jungiamojo audinio ląsteles, gaminančias tarpląstelinio audinio komponentus – elastines skaidulas, kolageną, glikoproteinus, glikozaminoglikanus. Tai struktūrinis tinklas, kuris palaiko odą ir užtikrina jos biomechanines savybes: stangrumą, elastingumą, tvirtumą. Senstant, fibroblastai tampa vis mažiau aktyvūs, todėl netenka gebėjimo atlikti tarpąstelinės medžiagos sintezę ir dėl šios priežasties, oda pradeda senti, glebti, atsiranda raukšlių. Norint išlaikyti šių ląstelių funkcionalumą bei stabdyti ląstelių senėjimą, led šviesos diodo skleidžiama spinduliuotė atkuria brandžių ir senstančių fibroblastų vientisumą, leisdamas jiems atgauti medžiagų apykaitos potencialą (kolageno ir elastino gamybą) ir turi baktericidinį poveikį dėl mėlynos šviesios bangos ilgio.

Kokia procedūros nauda?

Ilgalaikis problemos sprendimas gyvenimui BE diskomforto

Inovatyvūs gydymo metodai, naujausia įranga

Lazeris, PRP, fotodinaminė terapija, hialurono rūgšties injekcijos

Padidėjęs makšties stangrumas ir tvirtumas

Greitos, saugios ir itin efektyvios procedūros

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai