fbpx

Šlapimo nelaikymo gydymas

Apie paslaugas

Net ir nedidelis šlapimo nelaikymas, išsiskyrimas ne laiku ir ne vietoje, sukelia didelį tiek fizinį, tiek psichologinį diskomfortą. Milijonai moterų pasaulyje susiduria su simptomais, kada kosint, čiaudint, fizinio krūvio metu pasireiškia didesnis ar mažesnis skysčių pratekėjimas iš šlaplės. Moterys su šlapimo pratekėjimo problema susiduria jau nuo 30 metų, o gimdžiusios netgi anksčiau. Kas trečia 40–60 metų moteris turi šlapimo nelaikymo problemą. Šiandien, modernių technologijų dėka, kiekviena moteris gali atsikratyti šių nemalonių pojūčių ir mėgautis visaverte gyvenimo kokybe. Vis dėlto, moterys drovisi apsilankyti pas gydytoją, nors egzistuoja modernūs ir veiksmingi šlapimo nelaikymo gydymo metodai – gydymas lazeriu, radijo dažniu arba PRP terapija, kurie iš esmės pagerina savijautą ir gyvenimo kokybę. 

Kam tinkama ši procedūra?

Gydymas gali būti taikomas nevalingam šlapimo pratekėjimo gydymui, esant makšties atrofijai (sausumui), lichensklerozei (kerpligė), skausmui lytinių santykių metu (dispareunija), sumažėjusiam makšties stangrumui, libido ar kitiems seksualinių funkcijų sutrikimamų gydymui.

Kokia procedūros eiga?

Prieš procedūrą būtina konsultacija su gydytoja ginekologe, kuri atliks apžiūrą, įvertins sveikatos būklę, paskirs reikiamus tyrimus ir gydymą, papasakos apie procedūrą, atsakys į jums rūpimus klausimus.

Atliekant procedūrą lazeriu ar radijo dažniu, šlapimo nelaikymo gydymas vyksta į makštį įkišant aparato antgalį. Veikiamuose makšties giliuosiuose sluoksniuose suaktyvėja kolageno ir elastino gamyba. Taip atsinaujina ir sutvirtėja jos audiniai, sustabdomas nevalingas šlapimo išsiskyrimas.

Gydant šlapimo nelaikymą kraujo plazmos injekcijomis (PRP), paimamas iš venos kraujas, išcentrifuguojamas ir atskiriamos reikalingos kraujo dalys. Gauta medžiaga suleidžiama į probleminę vietą.

 

 

Šlapimo nelaikymo gydymo kaina

Šlapimo nelaikymo gydymas

Siūlome itin veiksmingus ir inovatyvius šlapimo nelaikymo metodus, kurie iš esmės pakeis Jūsų gyvenimą geresniu – tai šlapimo nelaikymo gydymas lazeriu, radijo dažniu ar plazmoterapija (PRP). Verta paminėti, kad šlapimo nelaikymo gydymas taip pat gali būti medikamentinis, injekcinis, chirurginis ar kombinuotas gydymas. Tinkamiausią šlapimo nelaikymo gydymo metodą parenka gydytojas ginekologas, atlikęs apžiūrą. Sokrato klinikoje ginekologinėmis problemomis konsultuoja ir gydo medicinos mokslų daktarė, akušerė ginekologė Lina Mockevičienė.

Šlapimo nelaikymo gydymas lazeriu atliekamas su vienu pažangiausių rinkoje AMI kompanijos CO2 lazeriu BX300. Tai vienintelis lazeris Lietuvoje, turintis automatinį režimą, kurio dėka makšties sienelė kruopščiai intervuojama ir nustatomas šviesos bangos intervencijos gylis.

Kaip veikia lazeris? Šios lazerio savybės leidžia gydymą atlikti itin tiksliai, nepažeidžiant kitų audinių. Lazeris sukelia terminį efektą ir veikia makšties giliuosius audinius: suintensyvėja kolageno gamyba, elastino skaidulų susitraukimas, naujų kraujagyslių susidarymas. Taip makšties audiniai regeneruojasi ir stangrėja, dėl ko geriau prilaikoma šlapimo pūslė ir kiti dubens organai, užkertamas kelias nevalingam šlapimo pratekėjimui.

Kokia lazerio nauda? Tai saugus, neskausmingas ir nereikalaujantis chirurginio įsikišimo šlapimo nelaikymo gydymas lazeriu, kuriuo itin efektyviai sprendžiama problema. Šlapimo nelaikymo gydymas lazeriu yra veiksminga, greita ir saugi procedūra, todėl ją renkasi vis daugiau moterų. 

Koks procedūrų kursas? Rekomenduojamos maždaug 3 procedūros kas mėnesį gydant lazeriu. Tikslų procedūrų skaičių nustato gydytoja ginekologė, atsižvelgusi į problemos sunkumą, bendrą sveikatos būklę ar kitus veiksnius.

Procedūros trukmė – 15–30 minučių. 

INDIBA® Deep Care radijo dažnio aparatas skatina audinių regeneraciją naudodamas  448 kHz radijo dažnį. Radijo dažnio energija padidina ląstelių membranų pralaidumą, jonų migraciją – taip susinormalizuoja ląstelių veikla. Susidariusi šiluma suaktyvina kraujotaką, audiniai geriau aprūpinami deguonimi ir maisto medžiagomis, stimuliuojama kolageno gamyba.

Kokia radijo dažnio nauda? Tai saugus, neskausmingas ir nereikalaujantis chirurginio įsikišimo šlapimo nelaikymo gydymas radijo dažniu, kuriuo itin efektyviai sprendžiama problema. 

Koks procedūrų kursas? Gydant šlapimo nelaikymą radijo dažni, rekomenduojama atlikti iki 8 procedūrų. Tikslų procedūrų skaičių nustato gydytoja ginekologė, atsižvelgusi į problemos sunkumą, bendrą sveikatos būklę ar kitus veiksnius.

Procedūros trukmė – 30–45 minučių. 

PRP terapija yra inovatyvus gydymo metodas, kurio pagrindinė veiksmingoji medžiaga yra paties paciento kraujas, tiksliau jo dalis su trombocitais. Jie yra atsakingi už žaizdų gijimą ir audinių atsinaujinimą, tad tikslingai nukreipti, gali išspręsti daugybę problemų, taip pat ir šlapimo nelaikymą. Trombocituose esantys augimo faktoriai (FGF, PDGF, EGF ir t. t.) stimuliuoja kamieninių ląstelių judėjimą, diferenciaciją ir dalijimąsi, kolageno gamybą, kraujotaką. Taip audiniai atsinaujina, regeneruojasi ir sugyja, sustiprėja makšties audiniai.

Kokie produktai naudojami? Procedūrai naudojami aukščiausios kokybės šveicariška „Regen Lab“ produkcija. Terapijos veiksmingumas su trombocitų koncentratu ir „Regen Lab“ produkcija yra patvirtintas daugiau nei 170 klinikinių tyrimų. Taip pat kompanijos gaminiams suteikti ISO ir CE sertifikatai ir yra patvirtinti daugiau nei 84 šalių sveikatos priežiūros institucijų.

PRP terapija su hialuronu. Šios kompanijos viena inovatyviausių technologijų yra „Cellular Matrix“ – produktas su hialurono rūgštimi. Hialuronas vertinamas dėl savo ypatingos savybės pritraukti drėgmę, taip pat tiekia audiniams įvairias medžiagas, pagerina audinių gijimą. Pakankamas drėgmės kiekis ypač svarbus makštyje, kad būtų užtikrinta audinių sveikata.

Koks procedūrų kursas? Gydant PRP injekcijomis rekomenduojamos 3 procedūros su 1 mėnesio intervalu. Tikslų procedūrų skaičių nustato gydytoja ginekologė, atsižvelgusi į problemos sunkumą, bendrą sveikatos būklę ar kitus veiksnius.

Procedūros trukmė – 45–60 minučių. 

Fotodinaminė terapija su TriWings LL – tai viena efektyviausių ir stipriausių pasaulyje LED fotodinaminė gydymo sistema, jungianti kelias šviesos spalvas, kuri sukelia audinių sąveiką, sumažina oksidacinį stresą, mažina skausmą, uždegimus, gydo sergančią ir pažeistą odą, slopina ir užkerta kelią senėjimui. Vienu metu gali naudoti 1-3 LED šviestuvus su skirtingomis šviesomis reikiamoms problemoms spręsti. Visiško šalutinio poveikio neturinti sistema, leidžia net jautriausios odos savininkams puoselėti odą bei pasiekti teigiamų rezultatų.

Šviesa įsiskverbia į audinius ir sukelia visą grandinę biocheminių procesų. Jeigu veikiamajame plote yra elektromagnetinis receptorius (akopunktūrins taškas), galima patebėti teigiamą poveikį kitoms sistemoms ir organams. Šviesos diodai sukelia fotobiochemines, fiziologines ir netermines, tarpląstelines reakcijas, suaktyvindamos kolageno gamybą ir stimuliuodamos visas ląstelių funkcijas.

 

Kaip šviesa padeda odai?

Fibroblastai yra atsakingi už jungiamojo audinio ląsteles, gaminančias tarpląstelinio audinio komponentus – elastines skaidulas, kolageną, glikoproteinus, glikozaminoglikanus. Tai struktūrinis tinklas, kuris palaiko odą ir užtikrina jos biomechanines savybes: stangrumą, elastingumą, tvirtumą. Senstant, fibroblastai tampa vis mažiau aktyvūs, todėl netenka gebėjimo atlikti tarpąstelinės medžiagos sintezę ir dėl šios priežasties, oda pradeda senti, glebti, atsiranda raukšlių. Norint išlaikyti šių ląstelių funkcionalumą bei stabdyti ląstelių senėjimą, led šviesos diodo skleidžiama spinduliuotė atkuria brandžių ir senstančių fibroblastų vientisumą, leisdamas jiems atgauti medžiagų apykaitos potencialą (kolageno ir elastino gamybą) ir turi baktericidinį poveikį dėl mėlynos šviesios bangos ilgio.

Video galerija

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai