fbpx

Aesthefill – veido odos stangrinimas ir kontūrų atkūrimas

Apie paslaugas

Aesthefill – injekcinė priemonė, kurią naudojant atliekama gili audinių regeneracija, mažinanti veido senėjimo požymius. Aesthefill pagamintas iš Poli-D ir L-pieno rūgšties(PDLLA), kuri yra biologiškai suderinama ir biologiškai suyranti medžiaga, patvirtinta JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) ir taip pat naudojama odos patempimo siūlų sudėtyje. Ji natūraliai skatina odos ląsteles gaminti savo pačių kolageną.

Pagrindinė AestheFill preparatų sudedamoji dalis yra PDLLA (poli–D, L–pieno rūgštis). Tai unikalus D– ir L–laktido derinys, užtikrinantis akytą mikrosferų struktūrą, vienodą kolageno gamybą, greitą suspensijos paruošimą, vienodą struktūrą be gumulėlių.
Apvalios PDLLA dalelės dėl savo sferinės formos užtikrina optimalų saugumą ir patikimumą, patvirtintą klinikiniais tyrimais ir FDA. Dėl AestheFill injekcijų susidaro kolageno skaidulos su stipriais kovalentiniais ryšiais. Sferinė dalelių forma užtikrina didelį fibroblastų procentą naujo kolageno formavimuisi. AestheFill poveikis yra odos stangrinimas, natūralaus tūrio papildymas, su amžiumi prarastų kontūrų atkūrimas.

AestheFill injekcijų kaina

  • Veido odos stangrinimas ir kontūrų atkūrimas 689 €

Dr. Gediminas Samulėnas

Med. m. Dr. plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Dr. Grinvydas Butrimas

Med. Gyd. onkologas – chemoterapeutas, dermatovenerologas

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai