fbpx

Skausmo gydymas radijo dažniu

Atliekant judesį dirba visa „komanda“: raumenys, sausgyslės, raiščiai, sąnariai… Pažeidus, nors vieną „narį“, judėjimas tampa skausmingas. Modernus būdas, padedantis išsivaduoti iš chroniškų skausmų – gydymas radijo dažnio terapija naudojant INDIBA® „Deep Care“ aparatą. Skausmo gydymas vyksta pasitelkus monopoliarinį radijo dažnį, kuris paskatina biologinius procesus, o suaktyvinus audinių regeneraciją, prasideda gijimas, skausmas pradeda slūgti, o Jūs – lengviau ir laisviau judėti.

Kam tinkama ši procedūra?

Turintiems problemų su raumenų ir kaulų sistema (raumenys, sausgyslės, raiščiai ir t. t.). Kenčiantiems chroniškus skausmus. Sergantiems degeneracinėmis sąnarių ligomis. Norintiems pagreitinti atsigavimą po traumos, lūžio ir t. t. Procedūra ypač rekomenduojama sportininkams, kuriems aktualu greitai atsigauti po traumų, rūpintis raumenų, sausgyslių ir raiščių sveikata, pagerinti sporto rezultatus.

Kokia procedūros eiga?

Iš pradžių oda paruošiama ir padengiama specialiu kremu. Specialistas švelniais sukamaisiais judesiais masažuoja gydomą vietą su aplikatoriumi. Prietaiso sukuriama šiluma pagerina ląstelių medžiagų apykaitą, audinių aprūpinimą deguonimi ir maistinėmis medžiagomis, todėl sumažėja skausmas, nuslūgsta patinimas, atstatoma judėjimo laisvė.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Sumažėjusį skausmą pajusite jau po pirmos procedūros, tačiau geresniam rezultatui pasiekti gali būti reikalinga daugiau nei viena procedūra. Procedūrų skaičius gali siekti ir 10 seansų, tačiau tikslesnį apsilankymų skaičių nustato specialistas atliekantis procedūrą.

Kokia procedūros trukmė?

Priklausomai nuo gydomos vietos, procedūrą galima rinktis nuo 30 iki 60 minučių.

Radijo dažnio terapijos kaina

  • Sąnariams (30min.) 40 €
  • Nugarai (60min.) 70 €
  • Pečių juostai (45min.) 50 €
  • Kaklui (30 min.) 40 €
  • Veidui (30min.) 40 €
  • Juosmeninė dalis (45min.) 50 €
  • Kojų blauzdų sričiai (45min.) 50 €
  • Kojų šlaunų sričiai (60 min.) 70 €
  • Po operacijų veido zona (45min.) 60 €
  • Po operacijų pilvo platika (45min.) 70 €

Kokie INDIBA „Deep Care“ aparato pranašumai?

Efektyvumas. 35 metus vykdomi akademiniai molekulinės biologijos ir klinikiniai tyrimai, paskelbtos 170 publikacijos moksliniuose žurnaluose ir šimtai tūkstančių sėkmingai atliktų procedūrų, patvirtinančių INDIBA® „Deep Care“ veiksmingumą.

Saugumas ir kokybė. Aparatas patvirtintas FDA (JAV Maisto ir vaistų federacija) ir ISO (Tarptautinė standartizacijos organizacija), sertifikuotas CE („Conformité Européene“), todėl saugus naudoti, o aukščiausia kokybė užtikrina nepriekaištingą paslaugų suteikimą.

Inovatyvi technologija. Būtent 448 kHz radijo dažnio energija paskatina ląstelių membranų pralaidumą ir sukelia tris biologinius procesus: biostimuliaciją, mikrocirkuliaciją ir hiperaktyvaciją. Šių procesų rezultatas – geresnė ląstelių veikla ir gyjantys audiniai.

Kaip veikia INDIBA „Deep Care“ metodas?

INDIBA® „Deep Care“ – tai 448 kHz radijo dažnio energiją naudojantis aparatas, kuris stangrina odą, gydo celiulitą, pagerina kraujo tekėjimą venomis, mažina pabrinkimą. Kodėl būtent 448 kHz? Tyrimais nustatyta, kad šis dažnis geriausiai stimuliuoja jonų judėjimą per ląstelių membranas, nesukeldamas neigiamų pasekmių. Šis judėjimas padeda sunormalizuoti ląstelių veiklą, ląstelių membranos tampa pralaidesnės, todėl gali lengviau įsisavinti deguonį ir maistines medžiagas, kurias tiekia suaktyvėjusi kraujotaka. Radijo dažnis taip pat skatina ir kitus procesus: geresnį limfos tekėjimą, audinių detoksikaciją, kolageno gamybą, lipolizę (riebalų skaidymą), ląstelių proliferaciją. Rezultatas – gyjantys audiniai, stangri, lygi ir elastinga oda. 

Video galerija

Galerija

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai