fbpx

RegenLab PRP terapija seksualiniams sutrikimams

Kokia procedūros nauda?

Procedūra neatliekama sergant venerinėmis ir onkologinėmis ligomis, menstruacijų ir nėštumo metu. Ar procedūra jums gali būti atliekama, tiksliau nuspręsite su specialistu konsultacijos metu.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Rekomenduojamos 3 procedūros su 1 mėnesio intervalu.

RegenLab PRP seksualiniams sutrikimams terapijos kaina

  • RegenLab PRP terapija lytinio potraukio didinimui (moterims) 269 €
  • RegenLab PRP terapija lytinio potraukio didinimui (vyrams) 269 €

„Regen Lab“ PRP – kraujo plazmos injekcijos jūsų grožiui!

Šiandieninėje Lietuvos rinkoje galima rasti daug padirbtų neteisėtų PRP sistemos produktų, kurie kelia pavojų ir riziką pacientų sveikatai. Tinkamai veikti ir atlikti savo paskirtą funkciją gali tik mediciniškai įrodyti ir pagrįsti produktai. Esama įvairių būdų ir priemonių, kurių pagalba galime atjauninti odą ir padėti jai atrodyti gražiau. Vienas iš šių būtų – „Regen Lab“ PRP terapija, skatinanti regeneracinius procesus odoje.

Kaip tai veikia?

Procedūros metu iš paciento kraujo išgaunamas trombocitų koncentratas. Tai inovatyvus ir pažangus gydymo metodas, pasižymintis aukštu rezultatyvumu ir itin maža organizmo atmetimo tikimybe. Gydymo principas remiasi pačių trombocitų natūraliomis savybėmis – šios ląstelės yra atsakingos už žaizdų gijimą, todėl suleistos į problemines vietas skatina audinių regeneraciją.

Dėl savo veiksmingumo ir saugumo injekcijos plačiai taikomos ne tik ginekologijoje, bet ir ortopedijoje, dermatologijoje bei kitose srityse. Procedūrai naudojame aukščiausios kokybės, klinikiniais tyrimais patvirtintus Šveicarijos gamintojo „Regen Lab“ preparatus ir įrangą. Terapijos veiksmingumas su trombocitų koncentratu ir „Regen Lab“ produkcija yra patvirtintas daugiau nei 170 klinikinių tyrimų. Taip pat kompanijos gaminiams suteikti ISO ir CE sertifikatai ir yra patvirtinti daugiau nei 84 šalių sveikatos priežiūros institucijų.

Procedūros rezultatui sustiprinti rekomenduojamas „Cellular Matrix“ – trombocitų terapijos ir hialurono rūgšties derinys. Hialurono rūgštis plačiai naudojama kosmetikoje dėl savo drėkinamųjų savybių, geros organizmo tolerancijos – ši medžiaga natūraliai randama žmogaus organizme ir palaiko odos ir kitų audinių drėgmę, jaunatviškumą, gyvybingumą, įeina į sąnario (sinovinio) skysčio sudėtį, dėl ko sumažėja trintis ir neskauda sąnarių. Esant makšties sausumui hialurono rūgštis padeda atstatyti prarastą drėgmę.

Kokia procedūros eiga?

Pasiruošimas procedūrai prasideda nuo apsilankymo pas gydytoją ginekologę, kuri atlieka apžiūrą, įvertina sveikatos būklę, paskiria reikiamus tyrimus.

 Paimamas iš venos kraujas, išcentrifuguojamas ir atskiriamos reikalingos kraujo dalys. Gauta medžiaga suleidžiama į probleminę vietą.

Kelias dienas reiktų vengti lytinių santykių, taip pat laikytis kitų gydytojo rekomendacijų.

Kokia procedūros trukmė?

Viskas trunka nuo 30 iki 60 minučių.

Pacientų atsiliepimai

 
„Buvau nustebusi rezultatu, nesitikėjau tokio efektyvaus rezultato. Dabar mano oda tokia skaisti, švytinti. Esu dėkinga gydytojai ir klinikai .“
 

Lina R.

Pacientų atsiliepimai

 
„Atlikau procedūrą plaukams ir ne vieną kartą. Rezultatu esu labai patenkinta, jau po kelių procedūrų pastebėjau, kad plaukai žymiai mažiau slenka bei pradėjo greičiau augti. Nuoširdžiai ačiū.“
 

Laura P.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai