fbpx
Cart is empty

RegenLab PRP terapija seksualiniams sutrikimams

Apie paslaugas

Kaip ir bet kurie kiti organizmo audiniai, taip ir moteriški lytinių organų audiniai, einant laikui praranda savo natūralias savybes. Keičiasi jų spalva ir forma, mažėja elastingumas, suprastėja jautrumas. Ypatingai šios problemos paūmėja po gimdymo ir menopauzės metu. Pakitęs estetinis vaizdas dažnai sukelia nepasitikėjimą savimi, mažina lytinį potraukį ir trukdo pilnavertei gyvenimo kokybei. Šias problemas galima mėginti spręsti sudėtingomis plastinės chirurgijos operacijomis, bet juk ne kiekviena ryžtasi gultis ant operacinio stalo. Vis dėlto panašios problemos kamuoja daugelį, o lytinei sveikatai atstatyti galima pasitelkti itin veiksmingas ir inovatyvias priemones. Svarbu žinoti, kad sprendimas yra ir gera lytinė sveikata yra lengvai pasiekiama.

Procedūra neatliekama sergant venerinėmis ir onkologinėmis ligomis, menstruacijų ir nėštumo metu. Ar procedūra jums gali būti atliekama, tiksliau nuspręsite su specialistu konsultacijos metu.

Kokia procedūros nauda?

Šių procedūrų esmė yra jos metu naudojami užpildai. Jeigu lytinės lūpos yra suglebusios ar jūsų netenkina jų forma, užpildai padidins audinių putlumą ir sugrąžins lytinėms lūpoms formą. Regeneruojančios užpildų savybės padės atnaujinti audinius, išspręs pigmentacijos problemas. Injekcijos taip pat gali būti taikomos, jeigu norite pakoreguoti lytnių lūpų formą, net kai ir nėra aiškios audinių nusidėvėjimo ar suglebimo problemos.

•  Paskatinami regeneraciniai procesai, suaktyvinama fibroblastų veikla, pagerėja kolageno gamyba.
•  Padidinamas makšties tonusas, paskatinama makšties liaukų sekrecija, atkuriamas makšties drėgnumas, maksties mikrofloros atstatymas.
•  Išnyksta ar sumažėja sausumas makštyje, skausmo pojūčiai, pagerėja intymus gyvenimas. Galima derinti su lazerio procedūra.
•  Naudojamas paties paciento kraujas, todėl organizmas jį puikiausiai priims atgal. Hialurono rūgštis yra natūraliai gaminama organizme, todėl organizmas nėra jai priešiškas.
•  Tai yra neinvazinė ir chirurginio įsikišimo nereikalaujanti procedūra.

RegenLab PRP seksualiniams sutrikimams terapijos kaina

  • RegenLab PRP terapija lytinio potraukio didinimui (moterims) 540 €
  • RegenLab PRP terapija lytinio potraukio didinimui (vyrams) 800 €

„Regen Lab“ PRP sistema iš ateities

Šiandieninėje Lietuvos rinkoje galima rasti daug padirbtų neteisėtų PRP sistemos produktų, kurie kelia pavojų ir riziką pacientų sveikatai. Tinkamai veikti ir atlikti savo paskirtą funkciją gali tik mediciniškai įrodyti ir pagrįsti produktai. Esama įvairių būdų ir priemonių, kurių pagalba galime atjauninti odą ir padėti jai atrodyti gražiau. Vienas iš šių būtų – „Regen Lab“ PRP terapija, skatinanti regeneracinius procesus odoje.

Kaip tai veikia?

Procedūros metu iš paciento kraujo išgaunamas trombocitų koncentratas. Tai inovatyvus ir pažangus gydymo metodas, pasižymintis aukštu rezultatyvumu ir itin maža organizmo atmetimo tikimybe. Gydymo principas remiasi pačių trombocitų natūraliomis savybėmis – šios ląstelės yra atsakingos už žaizdų gijimą, todėl suleistos į problemines vietas skatina audinių regeneraciją.

Dėl savo veiksmingumo ir saugumo injekcijos plačiai taikomos ne tik ginekologijoje, bet ir ortopedijoje, dermatologijoje bei kitose srityse. Procedūrai naudojame aukščiausios kokybės, klinikiniais tyrimais patvirtintus Šveicarijos gamintojo „Regen Lab“ preparatus ir įrangą. Terapijos veiksmingumas su trombocitų koncentratu ir „Regen Lab“ produkcija yra patvirtintas daugiau nei 170 klinikinių tyrimų. Taip pat kompanijos gaminiams suteikti ISO ir CE sertifikatai ir yra patvirtinti daugiau nei 84 šalių sveikatos priežiūros institucijų.

Procedūros rezultatui sustiprinti rekomenduojamas „Cellular Matrix“ – trombocitų terapijos ir hialurono rūgšties derinys. Hialurono rūgštis plačiai naudojama kosmetikoje dėl savo drėkinamųjų savybių, geros organizmo tolerancijos – ši medžiaga natūraliai randama žmogaus organizme ir palaiko odos ir kitų audinių drėgmę, jaunatviškumą, gyvybingumą, įeina į sąnario (sinovinio) skysčio sudėtį, dėl ko sumažėja trintis ir neskauda sąnarių. Esant makšties sausumui hialurono rūgštis padeda atstatyti prarastą drėgmę.

Daugiau apie naudojamus preparatus:

PRP (ang. platelet rich plasma). Tai yra trombocitų ir krajo plazmos koncentratas, kuris yra paruošiamas iš jūsų pačios kraujo. Iš venos yra paimamas nedidelis kiekis kraujo ir tada specialios centrifūgos pagalba yra apdirbamas taip, kad gydymui reikalingos veiksmingos kraujo dalys būtų atskirtos nuo gydymui nereikalingų dalių. Gautą koncentratą gydytoja gunekologė suleidžia į gydomą vieta. Skystis padidina audinių putlumą, suaktyvina audinių regenraciją. Gaunamas rezultatas – putlesnės, natūralios spalvos lytinės lūpos.

Hialurono rūgštis. Tai yra tarpląstelinė medžiaga, kurios pagrindinė paskirtis yra aprūpinti ląsteles vandeniu. Hialurono rūgštis turi ypatinga savybę savyje išlaikyti net tūkstantį kartų didesnį negu jos pačios masė, kiekį vandens. Vanduo yra būtinas sveikam ir gražiam organizmui. Užpildas momentiškai pagerina estetinį vaizdą ir užtikrina ilgalaikį audinių atsistatymą.

Kokia procedūros eiga?

1. Pasiruošimas procedūrai prasideda nuo apsilankymo pas gydytoją ginekologę, kuri atlieka apžiūrą, įvertina sveikatos būklę, paskiria reikiamus tyrimus.
2. Paimamas iš venos kraujas, išcentrifuguojamas ir atskiriamos reikalingos kraujo dalys. Gauta medžiaga suleidžiama į probleminę vietą.
3. Kelias dienas reiktų vengti lytinių santykių, taip pat laikytis kitų gydytojo rekomendacijų.

 

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Rekomenduojamos 3 procedūros su 1 mėnesio intervalu.

Kokia procedūros trukmė?

Apie 30–60 min.

Video galerija

Lina Mockevičienė

Dr. Lina Mockevičienė

Gydytoja akušerė – ginekologė

Violeta Tamulienė

Dr. Violeta Tamulienė

Gydytoja akušerė Ginekologė

Pacientų atsiliepimai

 
„Buvau nustebusi rezultatu, nesitikėjau tokio efektyvaus rezultato. Dabar mano oda tokia skaisti, švytinti. Esu dėkinga gydytojai ir klinikai .“
 

Lina R.

Pacientų atsiliepimai

 
„Atlikau procedūrą plaukams ir ne vieną kartą. Rezultatu esu labai patenkinta, jau po kelių procedūrų pastebėjau, kad plaukai žymiai mažiau slenka bei pradėjo greičiau augti. Nuoširdžiai ačiū.“
 

Laura P.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket