fbpx

Proktologo konsultacijos

Apie paslaugas

Proktologo konsultacijos – kai varginantis ir nemalonus žarnyno ar tarpvietės skausmas gali pasitaikyti bet kuriame amžiuje, nepaisant lyties, fizinio aktyvumo ar mitybos įpročių. Visgi, žarnyno ir išangės ligos labiausiai pasireiškia sėdimą darbą dirbantiems ar didelį fizinį krūvį turintiems, gausiai viduriuojant ar tuštinantis kietomis išmatomis. Kai skausmas tampa chroniškas ir keliantis diskomfortą, privalu nedelsti ir kreiptis į gydytoją – proktologą. 

Kas yra anoskopija?

Anoskopija yra tyrimas, kurio metu specialiu vamzdeliu ištiriamas išeinamosios angos kanalas t. y. paskutiniai 3–8 tiesiosios žarnos centimetrai. Jos metu diagnozuojamas hemorojus, fistulės, įvairūs dariniai, išeinamosios angos kanalo įplėša, polipai ar kita patologija, onkologinės ligos.

Kas yra rektoskopija?

Rektoskopija – tai tiesiosios žarnos apžiūra naudojant rektoskopą – vamzdelio formos instrumentą su optine sistema ir šviesos šaltiniu. Šis tyrimas gali būti derinamas su kitais medicininiais tyrimais, pavyzdžiui, histologiniu tyrimu. Rektoskopijos tyrimo metu galima pašalinti aptiktus polipus, paimti biopsiją – audinio gabalėlį tyrimui. Procedūra neskausminga, tačiau visuomet taikome vietinę nejautrą. Po procedūros gaunate atmintinę ir priemonių krepšelį namams. Receptai vaistams išrašomi savaitei laiko.

Prieš procedūrą būtina pasidaryti kraujo krešėjimo tyrimą!

Proktologo konsultacijos kainos

  • Gydytojo proktologo konsultacija (30 min.) 70 €
  • Pakartotinė gydytojo proktologo konsultacija (rekomenduojama po 2-4 sav.) 50 €
  • Gydytojo proktologo konsultacija su anoskopija 120 €
  • Pakartotinė gydytojo proktologo konsultacija su anoskopija 85 €
  • Gydytojo proktologo konsultacija su rektoskopija (30 min.) 120 €

  • Pakartotinė gydytojo proktologo konsultacija su rektoskopija (30 min.) 85 €
  • Išangės odos raukšlės šalinimas lazeriu 350 €

Galerija

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai