fbpx

Kūno modeliavimas INDIBA

Apie paslaugas

Celiulito gydymas radijo dažnio terapija – tai inovatyvus ir efektyvus būdas susigrąžinti lygią, stangrią ir patrauklią odą. INDIBA® Deep Care skleidžiamas radijo dažnis skaido celiulito riebalines ląsteles ir kartu paskatina kolageno gamybą, todėl oda stangrėja, jaunėja, mažėja celiulito žymės. Tai išskirtinis celiulito gydymo ir odos stangrinimo metodas, kuris suteiks sveikos odos išvaizdą ir padidins pasitikėjimą savimi. 

Kam tinkama ši procedūra?

Radijo dažnio terapija tinka celiulito gydymui, suglebusiai kojų, rankų, pilvo, veido odai. Procedūra negali būti atliekama turintiems elektroninius implantus organizme, nėščiosioms, esant tromboflebitui. Radijo dažnio terapija taip pat gydomas skausmas ir slopinami uždegiminiai procesai.

Kokia procedūros eiga?

Pradžioje atliekama konsultacija su procedūrą atliekančiu specialistu. Prieš procedūrą oda patepama specialiu kremu ir, parinkus tinkamus parametrus, gydoma vieta sukamaisiais judesiais masažuojama su elektrodu. Procedūros metu jaučiama šiluma.

Radijo dažnio terapijos kaina

  • Odos stangrinimas (30 min.) 40 €
  • Odos stangrinimas (60 min.) 80 €
  • Celiulito gydymas (30 min.) 40 €
  • Celiulito gydymas (60 min.) 80 €

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Rezultatai priklauso nuo gyvenimo būdo ir individualių fizinių ypatybių, celiulito stadijos, odos suglebimo lygio. Odos būklė pagerėja jau po pirmos procedūros, o dar ryškesnis rezultatas matomas po maždaug 6 sesijų. Tikslų procedūrų skaičių rekomenduoja specialistas.

Kokia procedūros trukmė?

Priklausomai nuo gydomos vietos, procedūrą galima rinktis nuo 30 iki 60 minučių.

Kaip veikia „Indiba Deep Care“ metodas?

INDIBA® Deep Care – tai 448 kHz radijo dažnio energiją naudojantis aparatas, kuris stangrina odą, gydo celiulitą, pagerina kraujo tekėjimą venomis, mažina pabrinkimą. Kodėl būtent 448 kHz? Tyrimais nustatyta, kad šis dažnis geriausiai stimuliuoja jonų judėjimą per ląstelių membranas, nesukeldamas neigiamų pasekmių. Šis judėjimas padeda sunormalizuoti ląstelių veiklą, ląstelių membranos tampa pralaidesnės, todėl gali lengviau įsisavinti deguonį ir maistines medžiagas, kurias tiekia suaktyvėjusi kraujotaka. Radijo dažnis taip pat skatina ir kitus procesus: geresnį limfos tekėjimą, audinių detoksikaciją, kolageno gamybą, lipolizę (riebalų skaidymą), ląstelių proliferaciją. Rezultatas – gyjantys audiniai, stangri, lygi ir elastinga oda. 

Jūratė Stonkuvienė

Jūratė Stonkuvienė

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Rūta Lasko

Rūta Laško

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai