fbpx

RegenLab PRP terapija sąnariams

Kam tinkama ši procedūra?

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Procedūrų skaičius priklauso nuo paciento būklės, tačiau paprastai rekomenduojamos 1–3 injekcinės procedūros.

RegenLab PRP terapijos kaina

  • RegenLab PRP terapija sąnariams 160 €
  • RegenLab PRP terapija su hialuronu sąnariams 200 €

Kaip atliekama procedūra?

Procedūra nėra sudėtinga – specialistas iš venos paima nedidelį kiekį kraujo (apie 25 ml.), kraujas specialiai apdorojamas ir iš jo išgaunamas trombocitų koncentratas. Vėliau koncentratas suleidžiamas į pažeistą / skausmingą vietą. Šios injekcijos yra puiki sąnarių skausmo gydymo priemonė, skatinanti audinių regeneraciją, mažinanti uždegimą bei skausmą, didinanti kolageno kiekį, kaulo tankį, taip pat skatinanti naujų kraujagyslių formavimąsi. Be to, procedūra yra visiškai saugi, terapijos metu naudojami to paties žmogaus kraujo kūneliai – trombocitai, o tai garantuoja visišką procedūros saugumą.

„Regen Lab“ PRP sistema iš ateities

„Regen Lab“ terapijos metu į probleminę vietą injekuojamas iš paciento kraujo išgautas trombocitų koncentratas. Šios kraujo plokštelės yra atsakingos už žaizdų gijimą, audinių regeneraciją. Juose esantys augimo faktoriai (FGF, PDGF, EGF ir t. t.) skatina kamieninių ląstelių judėjimą, diferenciaciją ir dalijimąsi, kraujotaką ir naujų kraujagyslių susiformavimą. Atsinaujinus sąnarių, sausgyslių ar kitų organų audiniams, sumažėja ar išnyksta ligos simptomai, pagerėja sveikata.

Procedūros metu naudojama šveicariška „Regen Lab“ produkcija, kurios gaminiai yra sertifikuoti ISO ir CE. „Regen Lab“ paskelbė daugiau nei 170 mokslinių tyrimų, patvirtinančių jų produktų kokybę ir saugumą, o terapijos – veiksmingumą ir naudą.

Geresniam gydymui siūlome naudoti „Cellular Matrix“ – trombocitų koncentratą su hialurono rūgštimi. Ši medžiaga natūraliai randama žmogaus organizme, todėl yra gerai toleruojama, o jos nauda – itin didelė. Hialuronas pritraukia ir išlaiko daug vandens molekulių, taip pat jo natūraliai randama sinoviniame (sąnario) skystyje, kur jis mažina trintį ir neleidžia sąnariams sudilti.

Kokia procedūros nauda?

Paskatinta audinių regeneracija efektyviai gydo problemą. Po gydymo jaučiamas sumažėjęs skausmas, lengvesnis ir laisvesnis judėjimas, pagerėjusi gyvenimo kokybė.

Užkertamas kelias ligos progresui, paūmėjimams, išvengiama operacinio gydymo.

Itin minimali alergijos, atmetimo reakcija.

Kokia procedūros eiga?

Konsultacija su gydytoju.

Vietinis nuskausminimas.

Iš venos paimamas kraujas. Vėliau jis centrifuguojamas, kad atsiskirtų reikiamos kraujo dalys. Gauta medžiaga suleidžiama į problemines vietas, kuri paskatina audinių atsinaujinimą.

Kokia procedūros trukmė?

Viskas trunka nuo 30 iki 45 minučių.

Pacientų atsiliepimai

 
„Buvau nustebusi rezultatu, nesitikėjau tokio efektyvaus rezultato. Dabar mano oda tokia skaisti, švytinti. Esu dėkinga gydytojai ir klinikai .“
 

Lina R.

Pacientų atsiliepimai

 
„Atlikau procedūrą plaukams ir ne vieną kartą. Rezultatu esu labai patenkinta, jau po kelių procedūrų pastebėjau, kad plaukai žymiai mažiau slenka bei pradėjo greičiau augti. Nuoširdžiai ačiū.“
 

Laura P.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai