Cart is empty

Antakių ir blakstienų procedūros

Apie paslaugą

Veido bruožus paryškina ir žvilgsniui išraiškingumo suteikia estetiški bei tvarkingi antakiai ir blakstienos. Tačiau natūralūs antakiai ir blakstienos ne visada būna tokie, kokių norisi – antakiai netinkamos formos, asimetriški, plaukeliai per šviesūs, per vešlūs ar per ploni, blakstienos per trumpos, retos ar per šviesios. Dėka pažangių šiuolaikinių technologijų, ši problema lengvai išsprendžiama ir antakius bei blakstienas galima turėti tokius, apie kokius svajojama.

Kam tinkamos šios procedūros?

Antakių ir blakstienų procedūros tinkama visiems norintiems paryškinti veido bruožus ir suteikti žvilgsniui išraiškingumo. Antakių ir blakstienų procedūras rekomenduojama atlikti pageidaujantiems ilgalaikio rezultato, taupantiems laiką, trūkstant apimties plaukams ar simetriją ir formą praradusiems antakiams ar blakstienoms.

Kokia procedūrų eiga?

Iš pradžių atliekama konsultacija su procedūrą atliekančiu specialistu. Jos metu išklausomi kliento pageidavimai, lūkesčiai, aptariamos galimybės.

Kokia procedūrų trukmė?

Antakių korekcija ir dažymas, blakstienų dažymas gali trukti nuo 15 iki 60 minučių. Blakstienų priauginimas ir papildymas – nuo 90 iki 120 minučių.

Antakių ir blakstienų procedūros

Kada paskutinį sykį sulaukėte komplimento dėl puikiai atrodančių antakių? Deranti antakių forma ir spalva išryškina kitus veido bruožus, žvilgsnį padaro gilesnį ir išraiškingesnį. Procedūrą atliekančios profesionalios specialistės atsižvelgia į jūsų veido bruožus, mimiką ir, žinoma, jūsų norus – galbūt šiuo metu norite atkreipti į save dėmesį, o gal tiesiog norite nedidelio pokyčio veidrodyje. Procedūros metu koreguojame antakių formą, spalvą, atstumą tarp antakių. Kokybę ir gerą rezultatą garantuojame. 

Antakių korekcijos trukmė – 15–30 min. 

Antakių korekcijos kaina – 10 €.

Tinkamai parinkta ir prie jūsų veido deranti antakių ir blakstienų spalva, išryškins jūsų žvilgsnį ir suteiks jam žaismingumo. Paryškintos blakstienos atrodys ilgesnės, tankesnės, jų spalva – sodresnė. Spalvą parenkame atsižvelgdami į jūsų veido bruožus, mimiką ir be abejo, jūsų pačios norus. Procedūrą atlieka profesionalios specialistės, kurios patars kokiais būdais geriausia prižiūrėti savo grožį ir toliau. 

Antakių korekcijos ir dažymo trukmė – 15–30 min.

Antakių korekcijos ir dažymo kaina – 15 €. 

Vienas iš antakių dažymo būdų – Henna (chna) dažais. Nuo senovės heninė lavsonija, natūraliai auganti karšto klimato šalyse, naudojama kaip dažinis augalas. Henna dažas gaunamas iš augalo sutrintos džiovintų lapų pudros. Tai natūralių ingredientų augaliniai antakių dažai su tatuiruotės efektu – suteikia ilgalaikio (permanentinio) dažymo efektą nudažydami ne tik plaukelius, bet ir odą. Taip antakių dažymas Henna dažais suteikia papildomo išraiškingumo labiau pabrėžiant veido bruožus.

Antakių dažymo Henna dažais privalumai 

•  efektas išlieka iki 5 savaičių;
•  nepažeidžia plauko struktūros;
•  stiprina ir gydo plaukus;
•  saugo nuo kenksmingo saulės spindulių poveikio;
•  stabdo ir užkerta kelią plaukų slinkimui;
•  suteikia permanentinio dažymo efektą;
•  suteikia išraiškingumo veidui, labiau pabrėžiami veido bruožai.

Kam rekomenduojame antakių dažymą Henna dažais? 

•  Pageidaujantiems ilgalaikio rezultato.
•  Taupantiems laiką.
•  Jautriems cheminiams dažams.
•  Trūkstant apimties plaukams.
•  Asimetriniams, formą praradusiems antakiams.
•  Norintiems ryškių, veido bruožus pabrėžiančių antakių.

Antakių dažymo Henna dažais trukmė – 45–60 min.

Antakių dažymo Henna dažais kaina – 30 €.

Blakstienų dažymo trukmė – 15–30 min. 

Blakstienų dažymo kaina – 10 €. 

Taupykite savo laiką ir išbandykite priauginamas blakstienas – nereikės sukti galvos dėl jų priežiūros ir dažymo. O kur dar privalumai, kai išvengsite bėdų dėl nubėgusio tušo sportuojant, pramogaujant vandenyje ar netikėtai užklupus blogam orui. Mūsų naudojamos medžiagos yra lengvos, minkštos ir atrodo itin natūraliai.

Procedūrų trukmė

Klasikinių blakstienų priauginimas – nuo 1,5 val. iki 2 val.
Klasikinių blakstienų papildymas – nuo 30 min. iki 1 val.

Procedūrų kainos 

Klasikinių blakstienų priauginimas – 40 €.
Klasikinių blakstienų papildymas – 30–40 €.

Profesionalus Volume blakstienų priauginimas – tai puikus būdas kasdien džiaugtis nepakartojamo grožio blakstienomis.  Blaktienos priklijuojamos pagal pageidavimą. Didinant apimtį, ilgį. Sukurs išraiškingą, paslaptingą ir viliojantį žvilgsnį. Priaugintos blakstienos puikiai prisitvirtina prie natūralių blakstienų, dėl šios priežasties galėsite pamiršti apie kasdienius blaskienų dažymo tušu sukeliamus nemalonumus.

Procedūrų trukmė

„Volume“ blakstienų priauginimas – nuo 1,5 val. iki 2 val.
„Volume“ blakstienų papildymas – nuo 30 min. iki 1 val.

Procedūrų kaina 

„Volume blakstienų priauginimas – 60 €.
„Volume“ blakstienų papildymas – 40–60 €.

Marija Redikaitė

Kosmetologė

Vitalija Vaitkevičienė

Kosmetologė

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket