fbpx

Kobido veido masažas

Veido masažas apima veido, kaklo ir dekoltė sritis.
Specialiai pritaikytais judesiais gerinama limfinė sistema, atpalaiduojami raumenys, sumažinama įtampa nuo pastovių veido judesių.
Svarbu tai, jog veido masažai yra atliekami kaip reabilitacija po patirtų tam tikrų veido traumų bei operacijų. 
Pilnam malonumui patirti masažo metu naudojamos natūralios kilmės priemonės, pasižyminčios švelniais aromatais.

Veido masažų privalumai ir nauda:

Veido odos masažus rekomenduojama atlikti 1 kartą per savaitę.
Laikantis 2 mėnesių kurso galima daryti 2 mėnesių pertrauką.

Visais atvejais individualų masažo kursą rekomenduoja specialistas.

Karališkasis kobido masažas

KOBIDO masažo istorija
Karališkasis Kobido masažas – japonų veido masažo technikos ir Rytų Azijos natūraliosios medicinos derinys, vienas veiksmingiausių veido masažų, kurio rezultatai lyginami su plastinės chirurgijos stebuklais. Kobido japonų kalboje reiškia „senovinis grožio metodas“. Masažas gimė Japonijoje dar XV amžiuje. To meto imperatorienės įsakymas buvo sukurti grožio procedūrą, kuri išlaikytų jaunystės grožį.  “Senovinis grožio metodas” buvo atliekamas tik imperatoriškosios šeimos atstovams iš kartos į kartą. Bėgant laikui Kobido tapo gyvenimo dalimi ir ritualu, padedančiu išsaugoti odos grožį.

Kobido veido masažas apima veido, kaklo, galvos ir dekoltė sritis. Šio masažo tikslas yra suteikti bei išlaikyti sveikatą ir grožį. Ne veltui šis masažas buvo pradėtas naudoti Japonijos imperatoriams dar 1472 m., kuomet buvo siekiama suteikti energijos, jėgų, sustiprinti fizinę bei psichinę žmogaus sveikatą prieš žengiant į mūšio lauką.
Šiandien procedūros tikslas yra toks pat, kaip ir prieš daugelį metų – Jūs pajusite atpalaidavimą ne tik galvos srityje – kadangi veido sritis turi daug akupunktūrinių taškų, jie veikia ir visą kūną.

Karališkas Kobido veido ritualas atliekamas tam tikrų taškų masažuojamaisiais judesiais, kurie yra paskirstyti skirtinga, labiau efektyvia seka, trunkančia ilgiau nei įprastas Kobido, tačiau suteikiančia dar labiau stiprinantį odos ląsteles masažą, kuris užbaigiamas Karališkąja veido kauke, prisotinta didele magnio koncentracija, vitaminais C ir E, azijinės centelės ekstraktais bei unikaliu mineralų kompleksu iš pusbrangio akmens peridoto.

Anti-aging & lifting radijo dažnio terapija su INDIBA,

Kompleksinė neinvazinė veido procedūra, kurios metu pasitelkiamas pažangus 448 kHz radijo dažnio bangas skleidžiantis aparatas ir masažiniai judesiai, kartu užtikrindami greitesnę limfos apytaką.
Kodėl būtent 448 kHz? Nustatyta, kad būtent šio dažnio banga visiškai nepažeidžia ląstelių, tačiau tinkamai jas suaktyvina norimam tikslui pasiekti.
Vienas pagrindinių gaunamų rezultatų yra kolageno gamyba, kuris suteikia odai stangrumo bei jaunatviškumo. Bėgant metams kolageno kiekis ima mažėti ir jo trūkumas tampa vis labiau pastebimas (raukšlės, odos suglebimas). Be profesionalios medicininės odos priežiūros ir gydymo mūsų kūnas pats nebegali gaminti reikiamo kolageno kiekio. Ši procedūra padeda skatinti kolageno gamybą, kad būtų išvengta senėjimo padarinių.

Anti-aging & radijo dažnio terapija su INDIBA nauda:

Aktyvinama ląstelių veikla ir kraujotaka

Aktyvinamas riebalinių audinių skaidymas

Skatinama kolageno gamyba

Stangrinama oda

Gydoma rožinė, rozacija, odos bėrimai, atopinis dermatitas, žvynelinė

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai