fbpx
Cart is empty

Klasikiniai veido masažai

Apie paslaugą

Veido masažai skirti veido odos puoselėjimui veido, kaklo ir dekoltė srityse. Masažuojant šiose vietose gerinama limfos apykaita, sumažinama kūno įtampa, padeda organizmui atsistatyti po patirto streso, traumų, operacijų, reabilituoti po kitų gydomųjų procedūrų. Techniškai atliekant judesius, specialistas išnaudoja savo fizinę ir psichologinę energiją. Judesių įvairovė ir jų kombinacijos kiekvieną procedūrą paverčia išskirtine, todėl maksimaliai veikiama nervų sistema. Priklausomai nuo poreikio, meistras parenka judesių stiprumą, dažnumą ir vietas, kurioms reikia skirti daugiausiai dėmesio, įgudusiomis rankomis masažuoja ir parenka aliejus, kurie ramina ir padeda atsipalaiduoti.

Kam tinkama ši procedūra?

Procedūra gali būti atliekama tiek moterims, tiek vyrams. Rekomenduojama masažą atlikti sumažėjus veido odos ir raumenų tonusui, esant sausai ar riebiai, papilkėjusiai odai.

Kokia procedūros eiga?

Konsultacijos metu veido masažą atliekantis specialistas įvertina kliento odos būklę. Masažo metu, meistras stimuliuoja atitinkamus veido taškus ir naudoja spaudimą, kad aktyvuotų regeneruojančias odos savybes. Masažas gali būti ir labai intensyvus ir labai švelnus, viskas gali pasikeisti labai dinamiškai masažo eigoje.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Rekomenduojama pasirinktą veido masažą atlikti 6–10 kartus, 1 arba 2 kartus per savaitę. Masažą rekomenduojama atlikti profilaktiškai kaip priemonę priešlaikiniam senėjimui. Atsižvelgęs į veido būklę ir pageidaujamą rezultatą, veido masažų kursą gali rekomenduoti specialistas.

Veido masažai

Veido masažas stimuliuoja tam tikrus taškus veide, kakle, pečių srityse, todėl atpalaiduojami ir sustiprinami veido raumenys, pagerinamas veido tonusas ir forma. Taip pat veido masažai turi atjauninamąjį ir gydomąjį poveikį. Veido masažas gerina medžiagų apytaką, skatina deguonies ir kraujo tekėjimą, didina kolageno gamybą. Tai neleidžia susidaryti naujoms raukšlėms veide.

Galvos masažas yra skirtas viršugalvio, pakaušio ir smilkinių sritims stimuliuoti. Masažas yra malonus, tuo pačiu atpalaiduoja ir gydo. 

Galvos masažo teikiama nauda:

•  Masažas pagerina kraujotaką ir plaukų šaknų maitinimą – puiki priemonė plaukų slinkimui stabdyti.
•  Masažas pagerina aliejų ir kaukių įsisavinimą.
•  Masažas atpalaiduoja įsitempusią galvos odą.
•  Masažas ramina, atpalaiduoja ir mažina stresą.

Galvos masažo trukmė – 30 minučių. 

Galvos masažo kaina – 30 €. 

Procedūros metu, meistras masažuoja veido, viršugalvio, kaklo ir dekolte sritis. Daugiausiai dėmesio skiriama toms vietoms, kurios yra labiausiai pasiilgusios priežiūros. Tai yra gydomoji veido procedūra, bet ne taip kaip dauguma kitų gydomųjų procedūrų, yra labai maloni, nes sukelia tik teigiamus pojūčius ir nereikalauja jūsų pastangų.

Klasikinio veido masažo teikiama nauda:

•  Po procedūros oda tampa stangri ir elastinga.
•  Procedūra padeda pagerinti kraujotaką ir limfos apykaitą.
•  Masažas atpalaiduoja raumenis ir sumažina dėl įsitempimo susidariusias raukšles.
•  Masažas tonizuoja, suteikia jėgų ir padeda atsikratyti nuovargio.

Klasikinio veido masažo trukmė – 30 minučių. 

Klasikinio veido masažo kaina – 40 €.

Evelina Puidienė

Kosmetologė

Marija Redikaitė

Kosmetologė

Vitalija Vaitkevičienė

Kosmetologė

Jūratė Stonkuvienė

Jūratė Stonkuvienė

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Jolanta Orlovienė

Jolanta Orlovienė

Kineziterapiautė

Rūta Lasko

Rūta Laško

Gydomojo masažo ir SPA specialistė

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket