fbpx
Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias

Lūpų mikropigmentacija

Apie procedūrą

Kam kasdien vargti prie veidrodžio bandant tobulai padažyti lūpas, kai galima tobulai padažytas lūpas turėti nuolatos? Lūpų mikropigmentacija leidžia turėti tobulas lūpas visada. Sokrato klinikoje parenkama tinkamiausia spalva ir forma klientui, todėl galima nebesukti galvos ir nesijaudinti, kad nebepavyks rasti mėgstamiausio lūpdažio. Paryškinus lūpas mikropigmentacijos būdu, galima nebesukti kasdien galvos dėl lūpų dažymo – net ir nedažytos lūpos bus išraiškingos ir atrodys pilnos.

Simetriškos ir puikiai suformuotos lūpos dera prie veido bruožų

Procedūra greita ir visiškai neskausminga

Medicininiai dažai nesukelia alergijos ir nekeičia spalvos

Gaunamas kokybiškas ir ilgalaikis efektas, itin natūralus vaizdas

Daug paprastesnė lūpų priežiūra negu iki procedūros

Kam tinkama ši procedūra? 

Permanentinis makiažas tinka visiems, kurie nori kasdien neįdedant papildomų pastangų atrodyti nepriekaištingai, atkurti estetinį vaizdą. Procedūra nerekomenduojama jei sergate cukriniu diabetu, bronchine astma, turite kraujo sutrikimų, skudžiatės odos ligomis, Herpes virusu.

Kokia procedūros eiga?

Procedūros pradžioje, aptarus kliento norus ir įvertinus kitus jo veido bruožus ir odos spalvą, parenkamas tinkamiausios spalvos pigmentas ir tinkamiausia lūpų forma. Tada užpildomos pigmentu reikiamos vietos ir galiausiai, esant reikalui, konsultacija kitais makiažo klausimais.

Kokia procedūros trukmė?

Lūpų mikropigmentacija gali trukti iki 2 valandų.

Lūpų mikropigmentacijos kainos

  • Lūpų kontūro dalinė mikropigmentacija 110 €
  • Lūpų kontūro mikropigmentacija 130 €
  • Lūpų pilna mikropigmentacija 140 €
  • Lūpų 3D mikropigmentacija 150 €
  • Mikropigmentacijos korekcija 35 €
  • Mikropigmentacijos korekcija po metų 100 €
  • Mikropigmentacijos šalinimas 50–150 €

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Mikropigmentacijos rezultatai matomi iš karto po pirmos procedūros ir išlieka nuo 3 iki 5 metų. Norint išlaikyti turimą efektą, rekomenduojama atlikti korekcijas kas pusę metų.

Kokiomis priemonėmis atliekama procedūra? 

Nepriklausomai nuo kūno vietos ir naudojamo metodo, oda pigmentuojama „Swiss color“ permanentinio makiažo priemonėmis – tai aukščiausios kokybės OS pigmentai, vieninteliai be geležies oksido. Dėl šios priežasties šie OS pigmentai išsaugo spalvą iki 80% bei niekada nekeičia spalvos. Šie pigmentai neturi analogų, jie unikalūs bei vieni kokybiškiausių pasaulyje.

Kokios rekomendacijos po procedūros?

Po procedūros rekomenduojama vengti deginimosi, nesimaudyti baseine, nesilankyti pirtyje ar saunoje bent 1–2 savaites. Naudoti apsauginį kremą.

Lūpų 3D mikropigmentacijos metodo ypatumas tai, kad lūpos yra dažomos pereinančios spalvos pigmentu. Tai leidžia pasiekti itin natūralų vaizdą su jums tinkamiausia spalva. Šios procedūros metu pritaikoma tinkamiausia lūpų forma ir spalva. Paryškintas lūpų kontūras prideda veidui išraiškingumo, todėl nebereikia kasdien rūpintis lūpų dažymu. 

Pilna lūpų mikropigmentacija leidžia turėti tobulas lūpas visada. Pritaikoma tinkamiausia forma ir spalva, todėl nebereikia kasdien rūpintis lūpų dažymu, o paryškintas lūpų kontūras prideda veidui išraiškingumo. Procedūros metu, meistrė užpildys lūpas tinkamos spalvos pigmentu. Naudojame tik kokybiškus pigmentus, kurie nepraranda spalvos, tad galite nesijaudinti dėl procedūros rezultato.

Lūpų kontūro mikropigmentacija (permanentinis makiažas) padės jums padailinti savo lūpas ir suteiks joms išraiškingesnę formą. Paryškinus lūpų kontūrą, galėsite kasdien nebesukti galvos dėl lūpų dažymo – net ir nedažytos lūpos bus išraiškingos ir atrodys pilnos. Procedūros metu, meistrė užpildys lūpų kraštus tinkamos spalvos pigmentu. Naudojame tik kokybiškus pigmentus, kurie nepraranda spalvos, tad galite nesijaudinti dėl procedūros rezultato.

Lūpų kontūro mikropigmentacija leidžia turėti tobulas lūpas visada. Pritaikoma tinkamiausia forma ir spalva, todėl nebereikia kasdien rūpintis lūpų dažymu, o paryškintas lūpų kontūras prideda veidui išraiškingumo. Procedūros metu, meistrė užpildys lūpas tinkamos spalvos pigmentu. Naudojame tik kokybiškus pigmentus, kurie nepraranda spalvos, tad galite nesijaudinti dėl procedūros rezultato.

Video galerija

Nuotraukos prieš ir po lūpų mikropigmentacijos

Vaida Blažauskienė

Permanentinio makiažo meistrė

Vitalija Vaitkevičienė

Kosmetologė

Užsiregistruokite procedūrai

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket