fbpx

Odos vėžio diagnostika ir gydymas

Onkodermatologo konsultacija

Kas suteikia konsultaciją ir atlieka procedūrą?

Sokrato klinikoje odos būklės ir priežiūros klausimais konsultuoja ir procedūras atlieka gydytojas onkodermatologas  Grinvydas Butrimas

Procedūros kaina

Melanomos šalinimas

Pagrindinis ir veiksmingiausias melanomos šalinimo būdas yra chirurginis. Paprastai atliekamas platus vietinis išpjovimas, kai chirurginiu būdu pašalinama melanoma ir aplinkinis sveikų audinių plotas, kad būtų visiškai pašalintos vėžio ląstelės. Chirurginė operacija suteikia geriausią galimybę išgydyti melanomą, ypač ankstyvosios stadijos.

Procedūros metu dermatologas pirmiausia nuvalo ir nuskausmina vietą, kad sumažintų diskomfortą. Tada apgamą apdoroja lazeriu.

Navikų diagnostika

„Sokrato clinica“ naudoja modernią diagnostinę įrangą: dermatoskopą ir siaskopą.

1.Siaskopija yra neinvazinis odos vaizdavimo metodas, naudojamas dermatologijoje odos sluoksniams analizuoti ir anomalijoms nustatyti. Trumpinys „SIA“ reiškia „spektrinio vaizdavimo analizę“ ir yra ypač naudingas diagnozuojant odos pažeidimus, įskaitant galimą odos vėžį.

Siaskopijos procedūros metu specialus fotoaparatas fiksuoja odos vaizdus naudodamas skirtingo bangos ilgio šviesą. Šie vaizdai atskleidžia detalią informaciją apie odos struktūrą ir pigmentaciją įvairiuose gyliuose. Tada užfiksuoti duomenys analizuojami siekiant nustatyti bet kokius odos sudėties pažeidimus ar pokyčius.

Vienas iš pagrindinių siaskopijos taikymų – melanomos, odos vėžio, kuris kyla iš melanocitų – ląstelių, atsakingų už pigmento gamybą odoje, – diagnozavimas ir gydymas. Analizuodama įtartinų pažeidimų pigmentacijos modelius ir struktūras, siaskopija padeda dermatologams atskirti gerybinius ir piktybinius odos pažeidimus.

2.Dermatoskopija ypač naudinga vertinant pigmentinius odos pažeidimus, tokius kaip apgamai, strazdanos ir odos vėžys. Dermatoskopija, padidindama odos paviršių ir padidindama kontrastą tarp skirtingų struktūrų, padeda dermatologams įvertinti pažeidimo dydį, formą, spalvą ir kitas savybes.

Vienas iš pagrindinių dermatoskopijos taikymų – ankstyvas melanomos, odos vėžio, kuris kyla iš melanocitų – ląstelių, atsakingų už pigmento gamybą odoje, – nustatymas. Dermatoskopija leidžia dermatologams nustatyti įtartinus pigmentinių pažeidimų požymius, pavyzdžiui, asimetriją, netaisyklingas ribas ir spalvos pokyčius, kurie gali rodyti melanomą.

Sokrato klinikos privalumai

Aukščiausios kokybės diagnostikos įrankiai: dermatoskopija ir siaskopija

Odos darinių šalinimas lazeriu ir chirurginiu būdu

Apgamų ištyrimas ir kūno žemėlapio sudarymas

Greitai ir suprantamai pateikiama informacija, atidumas

Kokia procedūros trukmė?

Viskas trunka nuo 20 iki 45 minučių.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai