fbpx

Lazerinis odos šveitimas su anglimi

Apie paslaugas

Nepriekaištinga oda – tai tik retais atvejais genetinis laimėjimas. Dažniau tai yra kruopščios priežiūros ir sveiko gyvenimo būdo rezultatas, kuris džiugina lygia, sveika ir švaria oda. Profesionalių, odai skirtų lazerinių procedūrų efektyvumas yra žymiai didesnis ir greičiau pastebimas nei paprastų kosmetikos priemonių. Lazerinis veido odos atjauninimas ir valymas su Nd:YAG lazeriu naudojant anglies kaukę – tai nauja, revoliucinė procedūra, kuri giliai išvalo odą, ją nušveičia ir atjaunina.

Kam tinkama ši procedūra?

Procedūra tinkama visiems odos tipams, tačiau labiausiai rekomenduojama riebiai odai su išsiplėtusiomis poromis. Odos atjauninimas šveičiant anglimi atliekamas moterims ir vyrams turintiems riebią odą, išsiplėtusias odos poras ar randus, papilkėjusią odą, norintiems atjauninti odą. Ar procedūra gali būti atlikta, tiksliau nuspręndžia specialistu konsultacijos metu.

Kokia procedūros eiga?

Specialaus pasiruošimo procedūrai nėra. Pirmiausiai oda nuvaloma ir dezinfekuojama, paskui ant veido užtepama anglies kaukė. Palaukiama, kol priemonė sudžius. Po to pradedama terapija su lazeriu: juodos anglies dalelės traukia lazerio šviesą. Jų susidūrimas sukelia anglies dalelių suirimą, kurių nykimas kartu ,,pasiima“ ir negyvas odos ląsteles, riebalų perteklių ir kitus nešvarumus. Lazeris taip pat veikia odos poras, pigmentaciją, randelius ir smulkias raukšleles, stimuliuoja kolageno gamybą.

Lazerinio odos šveitimo su anglimi kaina

 • Kaktos sritis 60 €
 • Nosies sritis 60 €
 • Smakro sritis 60 €
 • Skruostų sritis 99 €
 • Kaktos, nosies ir smakro sritis 99 €
 • Visas veidas 150 €
Po kelių procedūrų matomas rezultatas?
Efektą galite pastebėti ir po vienos procedūros, tačiau optimaliam rezultatui pasiekti rekomenduojamos 4–5 procedūros. Tikslų procedūrų skaičių rekomenduos specialistas, atsižvelgęs į jūsų odos būklę.

Kokios rekomendacijos po procedūros?
Po procedūros oda gali būti paraudusi. Būtina naudoti saulės apsaugą (SPF 50), 2 savaites nesideginti ir neiti į pirtis.

Kokia procedūros trukmė?
Odos atjauninimas anglimi trunka apie 30 minučių.

Kaip veikia Nd:YAG lazeris?

Nd:YAG lazerio Q-MASTER PLUS bangos ilgis yra 1064 nm (nanometrų) – tai leidžia pasiekti giliuosius odos sluoksnius (dermą) ir efektyviai bei saugiai gydyti problemą. Priklausomai nuo jos tipo, galima parinkti kitus bangos ilgius, pavyzdžiui, 532 nm. Parametrų nustatymas yra procedūrą atliekančio specialisto kompetencija. Nd:YAG Q-MASTER PLUS efektyvumas yra patvirtintas klinikiniais tyrimais, o gydymas greitas ir saugus, jei ją atlieka kompetentingas gydytojas. 

Lazerinio veido atjauninimo ir šveitimo procedūros metu naudojamas 1064 nm bangos ilgis, kad būtų stimuliuojama kolageno gamyba, taip mažinant smulkias raukšleles ir po aknės likusius randelius, veiksmingai pasišalintų negyvos odos ląstelės, oda taptų gaivesnė ir švaresnė. Lazerio ir anglies kaukės duetas ypač efektyviai šalina riebios odos problemas: padidėjusį riebumą ir išsiplėtusias poras. 

 • pigmentinėms dėmėms naikinti (melazma, balintos kavos dėmės, strazdanos, senatvinės dėmės, oto apgamai ir t. t.);
 • kraujagysliniams dariniams šalinti (telangiektazija, žvaigždinės venos, veniniai ežerai ir t. t.);
 • akių pravedimo ir antakių mikropigmentacijai (ilgalaikiam makiažui) naikinti;
 • juodoms ir spalvotoms (mėlynoms, rudoms, raudonoms, violetinėms, oranžinėms) tatuiruotėms šalinti;
 • depiliacijai atlikti;
 • odai jauninti ir šveisti, išsiplėtusioms poroms mažinti;
 • plaukams balinti;
 • nagų grybeliui gydyti. 

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai