fbpx

Skleroterapija

Apie paslaugas

Skleroterapija – smulkių venų šakų ir kapiliarų gydymo būdas specialiais vaistais (sklerozantais), kurie pažeistą kraujagyslę užakina ir taip ją panaikina. Šis gydymo metodas yra vienas populiariausių šalinant smulkias kraujagysles kojų ar kitose kūno srityse. Skleroterapija pgali būti taikoma kaip įvadinis venų varikozės gydymo metodas. Svarbu suvokti, kad venų varikozė – tai ne vien kosmetinis defektas. Venų ir kapiliarų tinklas išmarginęs kojas po kurio laiko gali sukelti rimtesnius sveikatos sutrikimus, pavyzdžiui, opas, trombozę. Skleroterapija efektyviausia, kai venų varikozė dar tik pradeda vystytis, ant kojų ryškėja smulkūs kapiliarai. 

Skleroterapijos kaina

  • Skleroterapija 120 €

Kas atlieka flebektomiją?

Sokrato klinikoje kraujagyslių patologijos klausimais konsultuoja ir gydo kraujagyslių chirurgas Martynas Laukaitis. Gydytojas tiksliai diagnozuoja ir gydo kraujagyslių ligas taikant tiek klasikinius, tiek inovatyvius būdus.

Kokia procedūros nauda?

•  Skleroterapija yra saugus ir jau ilgai taikomas venų ir kapiliarų tinklo naikinimo metodas.
•  Sustabdomas pažeistos venos funkcionavimas ir ligos progresija.
•  Tinkamas metodas pakartotinei venų varikozei ar tik jos pradžiai, pagerėja estetinis kojų vaizdas.

Kam tinkama ši procedūra?

Procedūra atliekama asmenims, kurių kojų venos išsiplėtusios, matomas ryškus kapiliarų tinklas. Skleroterapija veiksmingiausia, kai venų varikozė yra dar tik ankstyvoje stadijoje, tačiau geriausią ir veiksmingiausią gydymą parenka pats kraujagyslių gydytojas.

Procedūra neatliekam esant itin pažengusiai venų varikozei.

Kokia procedūros eiga?

1. Į procedūros pasiruošimą įeina konsultacija su gydytoju, ultragarsiniai ar kiti tyrimai paskirti paties gydytojo.
2. Sklerozuojantys vaistai suleidžiami į pažeistą veną ir vatos gabaliuku užspaudžiami. Medikamentai sukelia venos sienelių uždegimą. Taip kraujagyslės užanka, o kraujas nebeprateka ir palaipsniui organizmas nefunkcionuojančią veną sunaikina.
3. Po skleroterapijos gali būti juntamas nedidelis skausmas, dilgčiojimas dūrio vietose, atsirasti paraudimas, kraujosruvos. Šios reakcijos paprastai praeina greitai, po vienos ar dviejų dienų.
4. 2 savaites reikalinga kompresinė terapija (elastiniai tvarsčiai arba elastinė kojinė).

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Rezultatas gali būti matomas ir po 1 procedūros, tačiau esant dideliam išsiplėtusių venų ir kapiliarų kiekiui gali prireikti nuo 1 iki 8 procedūrų.

Galerija

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai