fbpx
Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias

Kraujagyslių chirurgo konsultacijos

Apie procedūrą

Venų varikozė, aterosklerozė, kojų giliųjų venų trombozė – šias ir kitas venų ir arterijų ligas gydo kraujagyslių chirurgas (dar kitaip vadinamas – angiochirurgas). Sutrikusi kraujagyslių veikla gali sukelti rimtas pasekmes sveikatai ir lemti kraujo krešulių susiformavimą, sutrikdydami širdies, plaučių ar kitų organų veiklą. Anksti pastebėjus kraujagyslių veiklos sutrikimus ir pradėjus gydymą, galima išvengti daugelio sveikatos problemų ateityje. 

Malonus ir profesionalus bendravimas, konfidencialumo užtikrinimas

Specialisto teikiamas supratingumas ir atidumas individualiems poreikiams

Kruopšti ir neskausminga apžiūra ir išsami diagnostika

Išsamūs, aiškūs ir suprantami atsakymai į visus klausimus

Aiškūs ir konkretūs patarimai tolimesniam gydymui

Konsultacijų kainos

  • Kraujagyslių chirurgo konsultacija ir echoskopija 50 €

Kas konsultuoja?

Sokrato klinikoje kraujagyslių patologijos klausimais konsultuoja ir gydo kraujagyslių chirurgas Martynas Laukaitis. Gydytojas tiksliai diagnozuoja ir gydo kraujagyslių ligas taikant tiek klasikinius, tiek inovatyvius būdus.

Angiochirurgas atlieka kraujagyslių echoskopinius tyrimus, taiko medikamentines, injekcines, lazerines, chirurgines ar kitus gydymo metodus. Gydytojas parenka veiksmingiausią gydymo metodą, atsižvelgdamas į problemą. Išsiplėtusios kojų venos, dažnas kojų mėšlungis, skausmas, tinimas, nuovargis – tai aiškūs požymiai, rodantys, kad reiktų kreiptis į angiochirurgą. Negydomos kraujagyslių ligos progresuoja ir sukelia komplikacijas, todėl pastebėjus minėtus požymius, būtinai susiplanuokite vizitą pas kraujagyslių chirurgą.

Kada kreiptis į kraujagyslių chirurgą?

Išsiplėtusios kojų venos, dažnas kojų mėšlungis, skausmas, tinimas, nuovargis – tai aiškūs požymiai, rodantys, kad reiktų kreiptis į angiochirurgą. Negydomos kraujagyslių ligos progresuoja ir sukelia komplikacijas, todėl pastebėjus minėtus požymius, būtinai susiplanuokite vizitą pas kraujagyslių chirurgą.

Kokie gydymo metodai gali būti taikomi?

Angiochirurgas atlieka kraujagyslių echoskopinius tyrimus, taiko medikamentines, injekcines, lazerines, chirurgines ar kitus gydymo metodus. Gydytojas parenka veiksmingiausią gydymo metodą, atsižvelgdamas į problemą.

Galerija

Martynas Laukaitis

Kraujagyslių chirurgas

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket