Cart is empty

Intraveninė terapija

Apie paslaugas

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad lašinių metodas yra labai saugus ir patikimas. Įrodyta, kad lašinėmis greičiau ir efektyviau gaunami organizmui trūkstami vitaminai ir mineralai, o medžiagos, naudojamos procedūroje, yra saugios ir patikrintos. Sokrato klinikoje teikiamos intraveninės terapijos infuzijos gali iš esmės pagerinti sveikatą. Siūlome lašines sergantiems įvairiomis lėtinėmis ligomis, migrenos, raumenų skausmų ir radikulito gydymui, intensyviai sportuojantiems ir profesionaliems sportininkams, streso mažinimui, besilaikantiems dietos bei norintiems turėti gražią ir sveiką odą. 

Kaip parenkamos intraveninės terapijos?

Intraveninės terapijos parenkamos konsultacijos metu su gydytoju. Tik atlikus išsamią gydytojo apžiūrą galėsite mėgautis intraveninės terapijos teikiamais privalumais. Yra galimybė atlikti papildomus kraujo tyrimus ir sudaryti gydymo planą. Pirmo vizito metu patyrę specialistai padės išsirinkti tinkamiausią intraveninę terapiją.

Ar intraveninę terapiją atlikti saugu?

Užtikriname, kad Sokrato Clinica dirba licencijuotas, aukštos kvalifikacijos ir ilgametę patirtį turintis medicinos personalas, kuris laikosi saugumo reikalavimų ir visų griežtų intraveninės terapijos protokolų.

Kiek trunka intraveninės terapijos efektas?

Teigiamas intraveninės terapijos poveikis juntamas jau terapijos metu. Pilną efektą galima pajusti per 24 valandas, kuris tęsiasi iki 1 mėnesio. Lašinės efekto trukmė priklauso nuo organizmo individualių savybių.

Intraveninė terapija

Lašinė skirta žmonėms, sergantiems įvairiomis lėtinėmis ligomis

Lašinė skirta sergantiems įvairiomis lėtinėmis terapinėmis ligomis, dėl kurių atsiranda skysčių-elektrolitų disbalansas, maistinių medžiagų, mikroelementų, vitaminų trūkumas. Pavyzdžiui, Krono liga, opinis kolitas, celiakija, inkstų funkcijos nepakankamumas, bronchinė astma. Lašinė taip pat tinka žmonėms, sergantiems įvairiomis onkologinėmis ligomis – pagerina būklę ir savijautą po chemoterapijos ar spindulio gydymo.

Lašinė imuniteto stiprinimui „ 3 karaliai“

Lašinė skirta norint sustiprinti imunitetą rudens, žiemos ar pavasario laikotarpiais, nusilpus imunitetui po ligų, traumų ar gydymo, bei norint profilaktiškai sustiprinti imunitetą įvairių ūminių ir virusių ligų išvengimui. Lašinė pasižymi itin stipriu imuniteto stiprinimu. Ne gana to, šie vitaminai taip pat stiprina  kaulus, nagus, plaukus bei odą, dalyvauja širdies ligų bei infekcijų prevencijoje, turi prieš vėžinį poveikį, reguliuoja insulino gamybą bei skatina kolageno gamybą. Poveikis jaučiamas iš karto po procedūros.

Lašinė migrenos, raumenų skausmų ir radikulito gydymui

Stiprūs galvos ar raumenų skausmai gali trukdyti kasdienei žmogaus veiklai. Šios lašinės mažina migreninį galvos skausmą, pykinimą, gerina galvos smegenų kraujotaką, slopina uždegiminius procesus.

Lašinė intensyviai sportuojantiems ir profesionaliems sportininkams

Lašinė sportininkams koreguoja vandens-elektrolitų disbalansą, mažina raumenų ir kaulų skausmus, skatina efektyvų energijos vartojimą. Intraveninė terapija sportininkams padeda greičiau atsigauti po sunkios treniruotės ar varžybų, sugrąžindama prarastas jėgas.

Lašinė streso mažinimui

Lėtinis stresas gali sukelti fizinį ir emocinį kūno nuovargį, t. y. padidėjusį emocinį nestabilumą, depresiją ir nerimą. Ši intraveninė terapija gali būti skirta laikantiems baigiamuosius, stojamuosius egzaminus ar esant įvairioms kitoms stresinėms situacijoms. Intraveninė infuzija nuramina kūną, gerina nuotaiką, mažina dirglumą ir kitus streso požymius.

Lašinė besilaikantiems dietos

Laikantis griežtos dietos, organizmas ne visada gauna visų būtinų medžiagų. Ši intraveninė terapija tinka atsisakiusiems mėsos vegetarams, veganams, badaujantiems ar po ilgalaikio badavimo, numetus daug svorio, esant nepilnavertei mitybai. Lašinė aprūpina būtinomis bei sunkiai iš maisto gaunamomis medžiagomis ir subalansuoja organizmui reikalingų medžiagų kiekį.

Lašinė gražiai ir sveikai odai

Ši lašinė yra veiksmingas būdas skatinti regeneracinius procesus odoje, kolageno sintezę. Taip mažinamos raukšlės, stangrinama ir atjauninama oda. Lašinė taip pat padeda malšinti odos raudonį (pvz., rozaciją, egzema) ar kitas lėtines odos ligas. Intraveninė terapija mažina senėjimo požymius, skaistina papilkėjusią ir spalvą praradusią odą. Lašinė gražiai ir sveikai odai pašalina toksinus iš organizmo, atgaivina ir atjaunina išvaizdą.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket