fbpx

Amino rūgščių injekcijos

Apie paslaugas

Pageidaujate natūraliai, suderintai su fiziologiniais odos atsinaujinimo procesais, atjauninti odą, sumažinti raukšles, odos suglebimą, atstatyti odos drėgmę ar panaikinti juodus ratilus po akimis? Atsakymą turime. „Sunekos“ yra nauja amino rūgščių ir hialurono rūgšties injekcinė odos procedūra, atstatanti tarpląstelinį audinį. Procedūra ne tik atkuria odos drėgmės balansą, bet ir skatina fibroblastų (jungiamojo audinio ląstelių) migraciją į injekcijos vietą. Fibroblastams suteikdama elastino ir kolageno sintezei reikiamas medžiagas, ženkliai didina jų aktyvumą. Didelis „Sunekos“ privalumas yra tai, kad jį galima naudoti veido, kaklo, dekoltė, rankų, plaštakų, kelių srityse. „Sunekos“ taip pat labai tinka siekiant gerinti odos tonusą, stabdyti priešlaikinius odos senėjimo procesus, odos drėgmės atstatymui, esant soliarinei elastozei, aknės randams, saulės pažeistos odos atstatymui, tamsiai paaukių odai, odos linijoms ir raukšlėms mažinti.

Kam tinkama ši procedūra?

Ši procedūra yra nepamainoma alternatyva tiems, kurie nori natūralaus rezultato ir nepageidauja injekcinių užpildų. Galimos dviejų rūšių „Sunekos“ injekcijos, besiskiriančios jų sudėtyje esančia hialurono rūgštimi: „Sunekos I“ – didelio molekulinio svorio, o „Sunekos II“  sudėtyje yra mažo molekulinio svorio hialurono rūgšties. Norint stipresnio efekto, patariama kombinuoti „Sunekos I“ ir „Sunekos II“ kursą. Jeigu oda nėra reikli ir norisi giluminio odos drėkinimo galima naudoti tik „Sunekos II“. „Sunekos Body“ skirtas kovai su strijomis ir odos suglebimu rankų, pilvo, kelių ir vidinės šlaunų dalies srityse, kurio sudėjyje yra mažo molekulinio svorio hialurono rūgšties. „Sunekos“ preparatų sudėtyje yra patentuotas pakeičiamų ir nepakeičiamų amino rūgščių (glicino, prolinio, lizino, alanino, valino ir kitų) derinys, dėl kurio „Sunekos“ pranoksta įprastinius hialurono rūgšties užpildus.

 

„Sunekos Performa“ unikali tuo, kad tai vienintelė injekcinė priemonė, kuri, suleista į odą gali pagaminti fiziologinį kolageno ir elastino kiekį. Tokį patį, koks yra mūsų odoje natūraliai. Naujasis mažos molekulinės masės hialurono rūgščių derinys ir jame esanti tiksli hidrofobinių aminorūgščių koncentracija lėtina hialurono rūgšties skilimą. Visa tai reiškia jaunatviškesnę odą – stangresnę, su sumažėjusiomis smulkiomis ir giliomis raukšlėmis.

Tai – pirmoji tokio pobūdžio injekcinė priemonė, kuri yra sprendimas pacientams, norintiems pagerinti savo odos kokybę arba tiesiog norintiems atrodyti geriausia įmanoma savo versija be akivaizdžių kosmetinio gydymo požymių.

Jaunystės taškų injekcijų kaina

Kodėl „Sunekos“?

„Sunekos“ naudojamos natūraliai organizme sintetinamos amino rūgštys ir hialurono rūgštis. Todėl „Sunekos“ pasižymi ne tik odą drėkinančiu, bet ir iš vidaus ją atjauninančiu poveikiu ir tuo yra pranašesnis už tradicinius hialurono rūgšties užpildus. „Sunekos“ veiksmingumas įrodytas gausiais klinikiniais tyrimais ir džiugina gražiais rezultatais. Gilios veido odos raukšlės sumažėja 57 proc., paviršinės veido odos raukšlės – 76 proc., suglebusi skruostų oda – 57 proc. Su „Sunekos“ pasiekiamas odos patempimo efektas – 76 proc., odos skaistumo – 81 proc. ir net 71 proc. atstatoma odos drėgmė („Efficacy and Tolerance of Sunekos 200“, www.aestheticsjournal.com). „Sunekos“ puikiai suderinama su kitomis odą atjauninančiomis procedūromis – mezoterapija, odos pilingais, lazerinėmis procedūromis ir t. t.  

Veido biorevitalizacijai naudojami užpildai dažniausiai turi tik hialurono rūgšties, kurią natūraliai sintetina organizmas. Hialurono rūgštis suriša vandenį ir išlaiko jį tarpląstelinėje terpėje taip užtikrindama odos ir kitų audinių drėgmę. Pakankamas drėgmės kiekis suteikia odai gyvybingumą, elastingumą ir jaunatviškumą.

„Sunekos“ preparatų sudėtyje yra ne tik hialurono rūgšties, bet ir patentuotas pakeičiamų ir nepakeičiamų amino rūgščių derinys, būtinas tarpląstelinio audinio ląstelių, fibroblastų aktyvumui. Tokios nepakeičiamos (tai yra mūsų organizme nesintetinamos, o su maistu gaunamos) amino rūgštys kaip glicinas, L-prolinas, L-lizinas yra ne tik labai svarbūs kolageno sintezei, bet ir palaiko odos tekstūrą, skatina žaizdų gijimą. Amino rūgštys L-alaninas ir L-valinas yra būtinos elastino sintezei, įeina į fibrino ir kitų baltymų sudėtį. Leucinas dalyvauja augimo, odos atsinaujinimo ir gijimo procesuose.

Dėl unikalaus amino rūgščių derinio „Sunekos“ preparatai ne tik palaiko odos drėgmę, bet, suteikdami būtinų medžiagų kolageno ir elastino sintezei, atstato tarpląstelinį audinį ir gilesnius odos sluoksnius. Po „Sunekos“ oda natūraliai atjaunėja, ženkliai sumažėja odos raukšlės ir linijos. Dėl itin natūralaus ir ganėtinai ilgalaikio rezultato „Sunekos“ pranoksta įprastinius užpildus. 

„Sunekos“ pasižymi universaliu odą atjauninančiu poveikiu:

•  Mažina odos senėjimo ir priešlaikinio odos senėjimo požymius.
•  Gerina odos tekstūrą ir elastingumą.
•  Mažina paviršinės raukšlės ir mimikos linijas.
•  Atsatato drėgmę paviršiniuose ir giluminiuose odos sluoksniuose.
•  Mažina randus (taip pat ir aknės) bei strijas.
•  Suteikia odai lygumo ir švytėjimo.

„Sunekos“ sudėtyje esantis unikalus patentuotų amino rūgščių derinys jungiamojo audinio ląstelėms (fibroblastams) suteikia medžiagas, būtinas elastino ir kolageno sintezei. Todėl didėja fibroblastų aktyvumas: injekcijos vietoje sintetinamas kolagenas, elastinas ir tokiu būdu natūraliai astatomas tarpląstelinis audinys. Dėl šios priežasties „Sunekos“ rezultatai išlieka iki 8 mėnesių ir yra labai natūralūs

Didelis „Sunekos“ privalumas yra tai, kad jį galima naudoti veido, kaklo, dekoltė, rankų, plaštakų, kelių srityse. „Sunekos“ taip pat labai tinka siekiant gerinti odos tonusą, stabdyti priešlaikinius odos senėjimo procesus, odos drėgmės atstatymui, esant soliarinei elastozei, aknės randams, saulės pažeistos odos atstatymui, tamsiai paaukių odai, odos linijoms ir raukšlėms mažinti.

„Sunekos“ puikiai tinka:

•  Veidui: kaktai, paakiams, skruostams, smakrui;
•  Kaklui;
•  Dekoltė sričiai;
•  Rankoms ir plaštakoms;
•  Šlaunims (ypač vidinėms šlaunų pusėms);
•  Keliams.

„Sunekos“ veiksmingumas įrodytas gausiais klinikiniais tyrimais, kurie patvirtina ilgalaikius procedūros rezultatus. Amino rūgštys skatina natūralius elastino ir kolageno sintezės procesus, kuriems reikalingas laikas, todėl galutinis rezultatas matomas praėjus 10–14 dienų po injekcijos.

Dažniausiai ilgalaikiams odos pokyčiams pasiekti rekomenduojamos kas savaitę atliekamos 3–4 procedūros. Nors kai kurie klinikiniai tyrimai atskleidė, kad „Sunekos“ rezultatai išlieka net 8 mėnesius, įprastiniu atveju, praėjus 6 mėnesiams po paskutinės injekcijos, procedūrų kursą rekomenduojama kartoti.

Dr. Inga Guogienė

Plastikos chirurgijos gydytoja 

Renata Kliunkienė

Dr. Renata Kliunkienė

Dermatovenerologė

Video galerija

Pacientų atsiliepimai

 
„Tikriausiai tai pati efektyviausia ir man labiausiai patikusi procedūra. Labai patiko ir po kiekvienos procedūros pastebiu vis didesnį rezultatą. Turėjau aknės randelius ir smulkių raukšlelių, tikrai esu labai nustebusi rezultatu, labai atsigavo oda. “
 

Laima K.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai