fbpx

Akušeriniai ir ginekologiniai echoskopiniai tyrimai

Kam tinkama ši procedūra?

Kam netinkama ši procedūra?

Akušerinių ir ginekologinių echoskopinių tyrimų kainos

  • Ultragarsinis gimdos ir kiaušidžių tyrimas 45 € / 34 €*
  • Ovuliacijos sekimas ultragarsu 70 € / 53 €*
  • Transvaginalinė echoskopija 50 € / 38 €*
  • Ankstyva nėštumo diagnostika ultragarsu 80 € / 60 €*
  • Gimdos kaklelio įvertinimas ultragarsu nėštumo metu 40 € / 30 €*
  • Vaisiaus echoskopija 70 € / 53 €*

Kokia echoskopinių tyrimų nauda?

Echoskopija yra greitas, nežalingas ir neinvazyvus metodas asmens sveikatai ištirti. Šis tyrimas leidžia įvertinti minkštųjų audinių, organų, kraujagyslių ir kt. būklę, pastebėti neįprastus audinių pakitimus, diagnozuoti ligas. Taigi echoskopija yra vertinga ir išsami diagnostinė priemonė.

Echoskopinio tyrimo metu galima pamatyti cistinius, vėžinius ar kitus darinius, neretai dar prieš žmogui pajuntant ligos simptomus. Dėl to echoskopija yra puiki vėžio ar kitų ligų prevencija – gydytojai rekomenduoja ultragarsinį tyrimą atlikti ne tik įtariant ligą, bet ir profilaktiškai, o vyresniems nei 40 metų siūloma šį tyrimą atlikti kartą į metus.

Ultragarso tyrimas parodo ar nėra organų anatominių pakitimų. Norint įvertinti organų veiklą, reikia atlikti kraujo ir (ar) šlapimo tyrimus.

Kokia procedūros eiga?

Konsultacija su gydytoju echoskopuotoju-radiologu.

 Ant tiriamos vietos užtepama speciali želė, didinanti odos pralaidumą ultragarsui

Gydytojas vedžioja echoskopo daviklį po tiriamą vietą, prietaiso ekrane stebėdamas ir analizuodamas matomą vaizdą. Atliekant gimdos echoskopiją daviklis įvedamas į makštį, o prostatos – į analinę angą.

Rezultatų aptarimas, rekomendacijų pateikimas.

Pacientų atsiliepimai

 
„Puiki klinika, puikūs, mandagūs gydytojai. Lankiausi pas gydytoją echoskopiai apžiūrai skydliaukės ir krūtinės, tikrai 100% žinanti savo darbą gydytoją. Buvo atliktas ne tik echoskopinis tyrimas, tačiau gavau puikių pasiūlymų ir patarimų ką reikėtų pakeisti ir padaryti. Likau tikrai sužavėta ir būtinai grįšiu pas Jus! Nors ir atvykau iš kitos miesto buvo verta! “

Karolina M.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai