fbpx

Raudonio gydymas – rozacija

Kam tinkama ši procedūra?

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Rezultato trukmė ir procedūrų skaičius priklauso nuo paciento ligos istorijos, amžiaus, odos pakitimų, genetinių ir aplinkos faktorių, specialisto rekomendacijų laikymosi, taip pat nuo individualios organizmo reakcijos į gydymą. Rekomenduojamos 2–6 procedūros, retesniais atvejais gali prireikti ir 8 procedūrų. Efekto trukmė labai individuali, bet įprastai trunka 1–2 metus. Atlikus gydymo kursą, vėliau užtenka į metus vienos palaikomosios procedūros.

Kapiliarų ir raudonio šalinimo kaina

Raudonis

Ši liga turi ne vieną vardą: rozacija, raudonis, rožinė, „rosacea“. Pagrindinis jos simptomas – veido raudonis, kuris atsiranda dėl išsiplėtusių kapiliarų. Esant veido rožinei juntamas degimo, kaitimo pojūtis veido srityje, oda būna išberta pūlinukais ar rožiniais mazgeliais, kai kuriais atvejais patinsta nosis. Veido rožinės gydymas yra būtinas, nes negydant liga toliau progresuoja ir sukelia vis didesnį diskomfortą.

Kaip tai veikia?

Veido raudonio gydymas lazeriu – tai modernus, saugus ir veiksmingas būdas šiai ligai gydyti. Sokrato klinikoje veido raudonis gydomas SOLRAY lazeriu, kuris skleidžia 560 nm bangos ilgį. Šią bangą sugeria kraujyje esantis oksihemoglobinas. Išsiplėtę kapiliarai įkaista ir neatlaikę karščio užanka, pradeda nykti. Taip veido raudonis sumažėja, pagerėja odos struktūra, grįžta jos natūrali spalva. Procedūra yra saugi, nes lazeris veikia tik gydomą vietą, nepažeisdamas aplinkinių audinių. Negydoma veido rožinė linkusi progresuoti, todėl gydymas lazeriu efektyviai stabdo jos progresą ir suteikia ilgalaikius rezultatus. Veido rožinė gali būti gydoma ir Nd:YAG lazeriu Q-MASTER PLUS, tačiau, kuriuo lazeriu gydyti raudonį, parenka gydytojas. Procedūrą atlieka gydytojos ir gydytojai dermatovenerologai Grinvydas Butrimas, Karolis Pampikas ir Renata Kliunkienė.

Kada rekomenduojama atlikti raudonio gydymą?

Rekomenduojama procedūrą atlikti rudens arba žiemos metu, kai nėra aktyvios saulės.

Rekomendacijos po procedūros?

Bent tris dienas prieš procedūrą reiktų nutraukti kraują skystinančių vaistų vartojimą.

Po gydymo galimas laikinas paraudimas ir patinimas gydytose vietose. Po procedūros 2–3 savaites vengti tiesioginių saulės spindulių ir naudoti ypač aukšto faktoriaus kremą nuo saulės (ne mažiau SPF 30). 1–2 savaites nesideginti soliariume, nesikaitinti pirtyse. 2 savaites po gydymo negalima atlikti injekcijų gydytoje vietoje.

Svarbu laikytis prevencinių priemonių, gydytojo rekomendacijų, kad problema nepasikartotų.

Kokia procedūros trukmė?

Viskas trunka nuo 20 iki 30 minučių.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai