fbpx
Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias

Raudonio gydymas

Apie procedūrą

Ši liga turi ne vieną vardą: rozacija, raudonis, rožinė, „rosacea“. Pagrindinis jos simptomas – veido raudonis, kuris atsiranda dėl išsiplėtusių kapiliarų. Esant veido rožinei juntamas degimo, kaitimo pojūtis veido srityje, oda būna išberta pūlinukais ar rožiniais mazgeliais, kai kuriais atvejais patinsta nosis. Veido rožinės gydymas yra būtinas, nes negydant liga toliau progresuoja ir sukelia vis didesnį diskomfortą.

Visam laikui stabdo raudonį ir jo progresą

Panaikina kapiliarus ir kitus kraujagyslinius darinius

Smarkiai sumažėja raudonis, oda atrodo skaistesnė ir sveikesnė

Neskausminga, saugi, greita ir veiksminga procedūra

Lazeris veikia tik gydomą vietą, nepažeidžia aplinkinių audinių

Kam tinkama ši procedūra?
Raudonio gydymas atliekamas tiek moterims, tiek vyrams. Procedūra neatliekama nėštumo metu, esant piktybiniams odos dariniams, pūslelinei. Ar procedūra Jums gali būti atlikta, tiksliau sprendžia gydytojas konsultacijos metu.

Kokia procedūros eiga?
Iš pradžių – konsultacija su gydytoju, odos būklės įvertinimas, gydymo metodo parinkimas, procedūros eigos ir rezultatų aptarimas. Prieš procedūrą oda padengiama geliu nuo karščio ir uždedami specialūs akiniai, saugantys nuo lazerio šviesos. Gydytojas lazerio spindulius nutaiko į raudonio paveiktas vietas ir šalina kapiliarus. Procedūros metu gali būti juntama šiluma, perštėjimas, nedidelis skausmas.

Kokia procedūros trukmė?
Raudonio gydymas lazeriu trunka apie 10–30 min.

Kapiliarų ir raudonio šalinimo kaina

  • 1 kvadratinis centimetras nuo 35 €
  • Nosies sritis 75 €
  • Smakro sritis 75 €
  • Kaktos sritis 75 €
  • Skruostų sritis 75–125 €
  • Visas veidas 145 €
  • Dekoltė sritis 165 €

Kaip vyksta raudonio gydymas lazeriu?

Veido raudonio gydymas lazeriu – tai modernus, saugus ir veiksmingas būdas šiai ligai gydyti. Sokrato klinikoje veido raudonis gydomas SOLRAY lazeriu, kuris skleidžia 560 nm bangos ilgį. Šią bangą sugeria kraujyje esantis oksihemoglobinas. Išsiplėtę kapiliarai įkaista ir neatlaikę karščio užanka, pradeda nykti. Taip veido raudonis sumažėja, pagerėja odos struktūra, grįžta jos natūrali spalva. Procedūra yra saugi, nes lazeris veikia tik gydomą vietą, nepažeisdamas aplinkinių audinių. Negydoma veido rožinė linkusi progresuoti, todėl gydymas lazeriu efektyviai stabdo jos progresą ir suteikia ilgalaikius rezultatus. Veido rožinė gali būti gydoma ir Nd:YAG lazeriu Q-MASTER PLUS, tačiau, kuriuo lazeriu gydyti raudonį, parenka gydytojas. Procedūrą atlieka gydytojos dermatovenerologės Gintarė Linkevičiūtė ir Eglė Zinkevičienė

Odos rožinė gali būti gydoma tiek medikamentiniu, tiek lazeriniu būdu, ar jų deriniu. Geriausią gydymo metodą parenka gydytojas dermatologas. 

Rezultato trukmė ir procedūrų skaičius priklauso nuo paciento ligos istorijos, amžiaus, odos pakitimų, genetinių ir aplinkos faktorių, specialisto rekomendacijų laikymosi, taip pat nuo individualios organizmo reakcijos į gydymą. Rekomenduojamos 2–6 procedūros, retesniais atvejais gali prireikti ir 8 procedūrų. Efekto trukmė labai individuali, bet įprastai trunka 1–2 metus. Atlikus gydymo kursą, vėliau užtenka į metus vienos palaikomosios procedūros.

Rekomenduojama procedūrą atlikti rudens arba žiemos metu, kai nėra aktyvios saulės. 

•  Bent tris dienas prieš procedūrą reiktų nutraukti kraują skystinančių vaistų vartojimą.
•  Po gydymo galimas laikinas paraudimas ir patinimas gydytose vietose. Po procedūros 2–3 savaites vengti tiesioginių saulės spindulių ir naudoti ypač aukšto faktoriaus kremą nuo saulės (ne mažiau SPF 30). 1–2 savaites nesideginti soliariume, nesikaitinti pirtyse. 2 savaites po gydymo negalima atlikti injekcijų gydytoje vietoje.
•  Svarbu laikytis prevencinių priemonių, gydytojo rekomendacijų, kad problema nepasikartotų.

Dr. Gintarė Linkevičiūtė

Dermatovenerologė

Dr. Eglė Zinkevičienė

Dermatovenerologė

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket