fbpx

Prabangūs kūno masažai su „Morjana“

„Morjana“ – egzotiškas dvelksmas iš Maroko

Masažai atliekami su prancūziška kosmetika „Morjana“, kuri gaminama taikant per amžius sukauptas grožio paslaptis iš Maroko. „Morjana“ savo produktus kūrė remdamiesi hamamo (tai turkiška pirtis, kuri paplitusi ir kitose Artimųjų Rytų šalyse) ritualų filosofija, pagal kurią prieš kiekvieną svarbų žmogaus gyvenimo momentą (vestuves, gimdymą ir pan.) svarbu apsivalyti – tiek fizine, tiek dvasine prasme. Visas procesas turi būti kiek įmanoma labiau atpalaiduojantis ir raminantis, kad būtų pasiekta proto ir kūno ramybė.

 

Prabangios procedūros su „Morjana“

Sokrato Clinica atliekami masažai su „Morjana“ kosmetika ne tik visapusiškai jumis pasirūpins, bet ir nukels į ryškiomis spalvomis, kvapniais aromatais ir rytų mistika dvelkiantį pasaulį. Masažams naudojami 100 % natūralūs gintaro, muskuso, atlasinių kedrų, pipirmėčių, cinamono ir apelsinų, verbenos, jazminų, apelsinų ir medaus, argano, argano ir nerolio, agarmedžio aliejai.

Prabangūs SPA masažai su „Morjana“: 

„Morjana“ aromaterapinis masažas – skirta norintiems ne tik pajusti masažuotojo rankų, bet ir kvapų magiją. Eteriniai aliejai papildomai puoselėja Jūsų savijautą ir suteikia malonių emocijų bei akimirkų.

„Morjana“ limfodrenažinis masažas – šio masažo metu suaktyvinamas limfos tekėjimas ir kraujotaka, dėl ko mažėja patinimas, stangrėja oda. Šis masažas tai puiki celiulito ir venų varikozės prevencija.

„Morjana“ karštų akmenų masažas – tai puikiai atpalaiduojantis masažas, kuris šalina raumenų įtampa, skausmą, teigiamai veikia nervų sistemą, mažina emocinę įtampą.

„Morjana“ klasikinis masažas – tai visų kitų masažų pradininkas, kuris atpalaiduoja fiziškai ir emociškai, slopina raumenų skausmus, gerina kraujotaką.

„Morjana“ anticeliulitinis masažas – tai yra puiki priemonė gydyti celiulitui ar norint jo išvengti. Masažo metu aktyvinama limfotaka, kraujotaka, mažinamas riebalinis sluoksnis, stangrinama oda, dailinamos kūno linijos. 

Kokia procedūros trukmė?

60 min – 90min

Pacientai

„Tikėjausi kūną atpalaiduojančio masažo, tačiau pailsėjo ne tik kūnas, bet ir siela. Rytietiški kvapai bei meistrės stiprios ir dėmesingos rankos mane išties nustebino. Po masažo jaučiausi pailsėjusi, oda buvo itin švari bei minkšta, kas leido visiškai džiaugtis šia procedūra.. „

atlikėja Karina Krysko

Galerija

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai