fbpx

Veido kapiliarų gydymas

Apie paslaugas

Pastebite išsiplėtusius kapiliarus? Dėl to nereiktų nerimauti, nes tai yra išsprendžiama problema – juos pašalinti galima lazeriu. Genetika, saulės spinduliai, gyvenimo būdas ir įvairūs kiti veiksniai paskatina kraujagyslių ir kapiliarų išsiplėtimą. Išsiplėtę kapiliarai ant veido ar kitų kūno vietų neretai sukelia psichologinį diskomfortą. Vis dėlto kraujagyslių, jų darinių ir kapiliarų šalinimas lazeriu suteikia ne vien estetinį pasitenkinimą, bet neretai yra svarbus ir sveikatai užtikrinti, pavyzdžiui, veido raudonio atveju, pašalinus išsiplėtusius kapiliarus, kartu dingsta ir ligos lydimi nemalonūs pojūčiai.

Kam tinkama ši procedūra?

Kapiliarų šalinimas atliekamas moterims ir vyrams, norintiems pašalinti veide, dekoltė srityse esančius kraujagyslinius rezginius, išsiplėtusius kapiliarus, turintiems hemangiomų, vyšninių angiomų, žvaigždines venas (raudonos ir violetinės kraujagyslės ant veido), veninius ežerus (minkšti, tamsiai mėlynos spalvos mazgeliai), telangiektaziją ir t. t.

Kokia procedūros eiga?

Iš pradžių atliekama konsultacija su gydytoju, odos būklės įvertinimas, gydymo metodo parinkimas, procedūros eigos ir rezultatų aptarimas. Prieš procedūrą oda padengiama geliu nuo karščio ir uždedami specialūs akiniai, saugantys nuo lazerio šviesos. Kraujagysliniai dariniai, išsiplėtę kapiliarai šalinami nutaikant lazerio spindulius į gydomą vietą. Kraujo ląstelėse esantis oksihemoglobinas įkaista – kraujagyslių sienelės neatlaiko šilumos ir užanka, taip galiausiai sunykdamos.

Kapiliarų ir raudonio šalinimo kaina

  • 1 kvadratinis centimetras 35 €
  • Nosies sritis 75 €
  • Smakro sritis 75 €
  • Kaktos sritis 75 €
  • Skruostų sritis 75 / 125 €

    Vienas/abu skruostai

  • Visas veidas 145 €
  • Dekoltė sritis 165 €

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Kiekvieno atvejis individualus ir procedūrų skaičius priklauso nuo daugybės faktorių. Kiek procedūrų reikės atlikti, tiksliau gali pasakyti gydytojas nustatęs diagnozę. Standartinis procedūrų skaičius yra nuo 1 iki 3 procedūrų atliekant jas kas mėnesį laiko.

Kokia procedūros trukmė?

Trukmė priklauso nuo šalinamo kapiliarų ir kraujagyslių kiekio, sudėtingumo ir kitų veiksnių, tačiau paprastai procedūra trunka apie 10 minučių.

Kaip vyksta kapiliarų šalinimas lazeriu?

Paprasčiausiai, kraujo ląstelėse esantis oksihemoglobinas įkaista – kraujagyslių sienelės neatlaiko šilumos ir užanka, taip galiausiai sunykdamos. Lazeris neskausmingai panaikina išryškėjusius kapiliarus, kraujagysles ir įvairius kitus kraujagyslinius darinius. Procedūra yra saugi, greita ir veiksminga. Po procedūros sumažėja odos raudonis, grįžta natūrali jos spalva, pagerėja odos išvaizda.

Rekomenduojama procedūrą atlikti rudens arba žiemos metu, kai nėra aktyvios saulės. 

Bent tris dienas prieš procedūrą reiktų nutraukti kraują skystinančių vaistų vartojimą.

Po kapiliarų šalinimo lazeriu oda gali būti paraudusi ar patinusi.

Po procedūros reiktų naudoti apsaugines priemones nuo saulės, bent kelias savaites nesideginti, neiti į soliariumus, taip pat vengti kraujagysles plečiančių veiksnių (pirčių, alkoholio, aktyvaus sporto ir t. t.).

Gydytojas gali rekomenduoti specialų gydomąjį tepalą ar suteikti kitas priežiūros rekomendacijas. 

Paprastai išsiplėtę kapiliarai panaikinami visam laikui, tačiau svarbu laikytis prevencinių priemonių, kad problema nepasikartotų kitoje vietoje.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai