fbpx

Protezavimas

Visos odontologinės paslaugos jau čia!

Dantų protezavimas

Dantų protezai yra skirti atkurti dantų funkciją, išvaizdą ir pagerinti bendrą burnos sveikatą asmenims, netekusiems dantų dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, ėduonies, dantenų ligų, traumų ar įgimtų ligų. „Sokrato clinica“ naudojami aukščiausios kokybės, ilgaamžiai įvairių rūšių protezai, kurie padės bet kuriam žmogui susigrąžinti dailią, natūraliai atrodančią šypseną.

Dantų protezų rūšys

Dantų vainikėliai – tai danties formos dangteliai, kurie uždengia pažeistą ar sugedusį dantį, atkuria jo formą, dydį, tvirtumą ir išvaizdą.

Dantų tiltai: juos sudaro vienas ar keli dirbtiniai dantys (pontikai), kurie tvirtinami prie gretimų natūralių dantų arba dantų implantų, kad užpildytų trūkstamų dantų atsiradusį tarpą.

Dantų implantai yra dirbtinės dantų šaknys, chirurginiu būdu įdedamos į žandikaulio kaulą ir suteikiančios tvirtą pagrindą pakaitiniams dantims (vainikėliams, tiltams ar protezams).

Dantų protezai pritaikomi kiekvienam pacientui, kad tinkamai priglustų ir atrodytų natūraliai. „Sokrato clinica“ dirbantys dantų protezavimo srities specialistai kuria, gamina ir pritaiko  dantų protezus, kad jie atitiktų unikalius individualių pacientų poreikius.

Protezavimas su cirkonio vainikėliu

Cirkonio vainikėliai – tai dantų vainikėlių rūšis, gaminama iš cirkonio dioksido, patvarios ir biologiškai suderinamos medžiagos. Cirkonis yra baltas, kristalinis cirkonio oksidas, vis labiau populiarėjantis odontologijoje dėl savo tvirtumo, estetikos ir universalumo. Cirkonio vainikėliai dažnai naudojami pažeistiems ar sugedusiems dantims atkurti, nes tai yra natūraliai atrodantis ir ilgalaikis sprendimas.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai