fbpx

Makšties atrofijos gydymas

Apie paslaugas

Ar vis dar esate linkusi kentėti dėl prastos lytinės sveikatos? Makšties atrofija, arba sausumas, itin stipriai apkartina moters gyvenimą, tačiau ne kiekviena drįsta ieškoti išeities, o kentėjimas ir delsimas skatina ligos progresavimą. Išsausėjusi makštis pablogina lytinius santykius, apsunkina orgazmo siekimą, kelia skausmą net kasdienių veiklų metu. Makšties atrofija dažniausiai kyla dėl menopauzės sukeltų hormonų pokyčių, tad gali atrodyti, kad problema sunkiai išsprendžiama. Tačiau išeitis yra ir viena iš jų – PRP terapija, o procedūros rezultatui sustiprinti taip pat galima naudoti hialurono rūgštį, lazerį ar jų kombinaciją. 

Kam tinkama ši procedūra?

Pasiruošimas procedūrai prasideda nuo apsilankymo pas gydytoją ginekologę, kuri atlieka apžiūrą, įvertina sveikatos būklę, paskiria reikiamus tyrimus. Procedūra atliekama esant įvairioms ginekologinėms problemoms: šlapimo nelaikymas, makšties atrofija (sausumas), skausmas lytinių santykių metu (dispareunija), seksualinių funkcijų sutrikimai, sunkumai pasiekti orgazmą, sumažėjės libido, makšties infekcijos (pavyzdžiui, makšties grybelis). Procedūra neatliekama sergant venerinėmis ir onkologinėmis ligomis, menstruacijų ir nėštumo metu.

Kas atlieka procedūrą?

Sokrato klinikoje konsultuoja ir procedūras atlieka medicinos mokslų daktarė, akušerė ginekologė Lina Mockevičienė.

Makšties atrofijos gydymo kaina

  • Makšties atrofijos gydymas PRP terapija 269 €
  • Makšties atrofijos gydymas PRP terapija ir hialuronu 409 €
  • Makšties atrofijos gydymas PRP terapija ir lazeriu 469 €
  • Makšties atrofijos gydymas PRP terapija, hialuronu ir lazeriu 539 €

Makšties atrofijos gydymas

Kaip tai veikia?

Procedūros metu iš paciento kraujo išgaunamas trombocitų koncentratas. Tai inovatyvus ir pažangus gydymo metodas, pasižymintis aukštu rezultatyvumu ir itin maža organizmo atmetimo tikimybe. Gydymo principas remiasi pačių trombocitų natūraliomis savybėmis – šios ląstelės yra atsakingos už žaizdų gijimą, todėl suleistos į problemines vietas skatina audinių regeneraciją.

Su kokiais produktais atliekama procedūra?

Dėl savo veiksmingumo ir saugumo injekcijos plačiai taikomos ne tik ginekologijoje, bet ir ortopedijoje, dermatologijoje bei kitose srityse. Procedūrai naudojame aukščiausios kokybės, klinikiniais tyrimais patvirtintus Šveicarijos gamintojo „Regen Lab“ preparatus ir įrangą. Terapijos veiksmingumas su trombocitų koncentratu ir „Regen Lab“ produkcija yra patvirtintas daugiau nei 170 klinikinių tyrimų. Taip pat kompanijos gaminiams suteikti ISO ir CE sertifikatai ir yra patvirtinti daugiau nei 84 šalių sveikatos priežiūros institucijų.

Procedūros rezultatui sustiprinti rekomenduojamas „Cellular Matrix“ – trombocitų terapijos ir hialurono rūgšties derinys. Hialurono rūgštis plačiai naudojama kosmetikoje dėl savo drėkinamųjų savybių, geros organizmo tolerancijos – ši medžiaga natūraliai randama žmogaus organizme ir palaiko odos ir kitų audinių drėgmę, jaunatviškumą, gyvybingumą, įeina į sąnario (sinovinio) skysčio sudėtį, dėl ko sumažėja trintis ir neskauda sąnarių. Esant makšties sausumui hialurono rūgštis padeda atstatyti prarastą drėgmę.

Galerija

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai