fbpx

Profilaktiniai patikrinimai

Apie paslaugas

Profilaktiniai sveikatos patikrinimai įmonėms ir fiziniams asmenims„Sokrato šeimos klinika“ vykdo profilaktinius sveikatos patikrinimus įmonėms ir fiziniams asmenims! Sveikatos patikrinimus atlieka bendrosios praktikos (šeimos) gydytojas. Patikros metu:

  • įvertinama bendra sveikatos būklė;
  • surenkama anamnezė (išsiaiškinami įvairūs su ligomis susiję klausimai);
  • pamatuojamas kraujospūdis, klausomasi kvėpavimo ir širdies tono;
  • įvertinami klausos ir regėjimo parametrai ir kt.

Profilaktinis sveikatos patikrinimas yra greitai ir paprastai atliekamas procesas. Tai veikia kaip prevencinė priemonė ir padeda ne tik įvertinti dabartinę sveikatos būklę, bet ir suteikia galimybę anksti pastebėti įvairius galimus sveikatos sutrikimus.Profilaktinį sveikatos patikrinimą „Sokrato clinica“ atlieka daug patirties turintys bendrosios praktikos (šeimos) gydytojai. Šį patikrinimą rekomenduojama atlikti reguliariai, 1 kartą per metus. Tai – greičiausias ir paprasčiausias būdas išvengti sveikatos sutrikimų, išsaugoti darbingumą ir sutaupyti laiko.

Aktyvus požiūris į savo sveikatą yra svarbus žingsnis sveikesnio ir laimingesnio gyvenimo link. Profilaktinės sveikatos patikros tikslas – suteikti jums žinių ir informacijos, reikalingos priimti pagrįstus sprendimus dėl savo geros savijautos.

Užsisakyti profilaktinį sveikatos patikrinimą – labai paprasta. Paskambinkite telefonu (8-640) 45761 arba apsilankykite „Sokrato clinica“ registratūroje ir susitarkite dėl susitikimo jums patogiu laiku.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai