fbpx

Plastikos chirurgo konsultacijos

Apie paslaugas

Plastikos chirurgo konsultacijos jūsų grožiui. Plastinės operacijos – tai veiksmingas ir ilgalaikis būdas pašalinti tuos išvaizdos bruožus, kuriuos žmogus suvokia kaip trūkumus. Taip naujai modeliuojamas ir tobulinamas kūnas, dėl ko plastikos chirurgai neretai vadinami skulptoriais, kurie, pasitelkdami įgūdžius ir žinias, tarsi sukuria naują meno kūrinį – tik atsižvelgus į paciento viziją. Gana artimai susijusi yra rekonstrukcinė chirurgija, kuri padeda atkurti dėl nudegimų, traumų, ligų tiek prarastas organizmo funkcijas, tiek buvusią išvaizdą.

Plastikos chirurgo konsultacijos kainos

  • Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo konsultacija 85 €

Kas atlieka plastines operacijas?

Sokrato klinikoje plastikos chirurgo konsultacijas, plastines operacijas ar kitas procedūras atlieka medicinos mokslų daktarė, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Inga Guogienė ir Med. m. Dr. plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Gediminas Samulėnas

Konsultacijų metu skiriamas šiltas dėmesys pacientui, atidžiai išklausomi norai, lūkesčiai. Plastikos chirurgas, atsižvelgęs į kiekvieno asmens individualias fizines ypatybes, sveikatą ir lūkesčius, pasiūlo geriausią sprendimą. Plastikos chirurgas išsamiai papasakoja apie plastinės operacijos eigą ir pasiruošimą jai, nurodo kaip rūpintis savimi po operacijos, kokie gali būti rezultatai ir pateikia kitą svarbią informaciją, atsako į jūsų klausimus.

Video galerija

Med. m. Dr. Inga Guogienė

Plastikos chirurgijos gydytoja 

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai