fbpx
Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias

Plastikos chirurgo konsultacijos

Apie procedūrą

Plastinės operacijos – tai veiksmingas ir ilgalaikis būdas pašalinti tuos išvaizdos bruožus, kuriuos žmogus suvokia kaip trūkumus. Taip naujai modeliuojamas ir tobulinamas kūnas, dėl ko plastikos chirurgai neretai vadinami skulptoriais, kurie, pasitelkdami įgūdžius ir žinias, tarsi sukuria naują meno kūrinį – tik atsižvelgus į paciento viziją. Gana artimai susijusi yra rekonstrukcinė chirurgija, kuri padeda atkurti dėl nudegimų, traumų, ligų tiek prarastas organizmo funkcijas, tiek buvusią išvaizdą.

Malonus ir profesionalus bendravimas, konfidencialumo užtikrinimas

Specialisto teikiamas supratingumas ir atidumas individualiems poreikiams

Kruopšti ir neskausminga apžiūra ir išsami diagnostika

Išsamūs, aiškūs ir suprantami atsakymai į visus klausimus

Aiškūs ir konkretūs patarimai tolimesniam gydymui

Konsultacijų kainos

  • Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo konsultacija 60 €

Kas atlieka plastines operacijas?

Sokrato klinikoje konsultuoja, plastines operacijas ar kitas procedūras atlieka medicinos mokslų daktarė, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Inga Guogienė. Gydytoja ne kartą sėmėsi žinių užsienio ir Lietuvos stažuotėse, kurias itin sėkmingai pritaiko praktikoje ir kiekvieną pacientą džiugina puikiais rezultatais.

Konsultacijų metu skiriamas šiltas dėmesys pacientui, atidžiai išklausomi norai, lūkesčiai. Plastikos chirurgas, atsižvelgęs į kiekvieno asmens individualias fizines ypatybes, sveikatą ir lūkesčius, pasiūlo geriausią sprendimą. Plastikos chirurgas išsamiai papasakoja apie plastinės operacijos eigą ir pasiruošimą jai, nurodo kaip rūpintis savimi po operacijos, kokie gali būti rezultatai ir pateikia kitą svarbią informaciją, atsako į jūsų klausimus.

Video galerija

Dr. Inga Guogienė

Plastikos chirurgijos gydytoja 

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket