fbpx
Cart is empty

Randų šalinimas

Apie paslaugas

Turite randą, kuris nepatinka? Jei savo rando nelaikote puošmena ar jis sukelia diskomfortą – randų šalinimas gali tapti sprendimo būdu. Galimas tiek senų, tiek šviežių randų šalinimas, gydymas su lazeriu, radijo dažniu ar kitu gydytojo parinktu metodu. Randams šalinti ir gydyti yra daugybė būdų, todėl tinkamiausią rando gydymo metodą parenka gydytojas, įvertinęs rando tipą, gylį, senumą ir kitus veiksnius.

Kam tinkama ši procedūra?

Randų šalinimas tinka randams atsiradusiems po gimdymų (cezario randas, tarpvietės kirpimas, plyšimas), šviežiems ir seniems randams po operacijų, traumų ar kitokių sužeidimų įvairiose kūno vietose, aknės, hipertrofiniams (vertikaliai iškilusiems), keloidiniams (vertikaliai ir į šonus iškilusiems) randams. Randus, susidariusius po gimdymų, rekomenduojama gydyti praėjus dvejiems mėnesiams po gimdymo.

Randų šalinimas radijo dažnio terapija netinkama organizme turintiems elektroninius implantus ar sergantiems tromboflebitu. Randų gydymas neatliekamas nėščioms ir nerekomenduojamas žindančioms moterims. Randų šalinimas neatliekamas esant pakilusiai temperatūrai, karščiavimui, sergant onkologinėmis ar ūmiomis lėtinėmis ligomis.

Randų šalinimo kaina

* Kaina tikslinima konsultacijos metu. 

** Pirminė plastikos chirurgo konsultacija – 60 €.
Pirminė dermatologo konsultacija – 50 €.
Jos metu gydytojas individualiai parenka tinkamiausią gydymo metodą.

Kokia procedūros eiga?

Iš pradžių atliekama konsultacija su gydytoju, kuris įvertina randą ir parenka gydymą. Jei randai gydomi radijo dažniu, gydytojas specialiu elektrodu masažuoja probleminę sritį, kad būtų paskatinti regeneraciniai procesai. Šalinant randus frakciniu lazeriu, prietaiso antgalis nutaikomas į rando vietą ir dirbama tol, kol randas pašalinamas.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Procedūrų skaičius priklauso nuo rando tipo, šviežumo, gylio ir individualių fizinių savybių – kai kuriems randams pašalinti užtenka vienos procedūros, o kitiems gali prireikti ir daugiau nei penkių seansų, todėl tikslų procedūrų skaičių nustato gydytojas. Rekomenduojama procedūrą atlikti rudens arba žiemos metu, kai nėra aktyvios saulės.

Kokia procedūros trukmė?

Rando šalinimas gali trukti nuo 30 iki 60 minučių, priklauso nuo rando ploto, gylio ir pobūdžio.

Randų šalinimas

Atsiradęs randas formuojasi apie 12 mėnesių ir šiuo laikotarpiu jis laikomas šviežiu. Gydant randą lazeriu ar radijo dažniu, randas susiformuoja gražesnis, taisyklingesnis, šviesesnis ir mažiau matomas ar vos įžiūrimas. Gydant randus intymioje vietoje moterims, pagerėja lytiniai santykiai, psichologinė būklė ir gyvenimo kokybė. Randams šalinti ir gydyti yra daugiau būdų – injekcinės procedūros, gydomieji pleistrai, tepalai. Tinkamiausią rando gydymo metodą parenka gydytojas. Cezario ir intymioje vietoje randus gydo ginekologė Lina Mockevičienė, o kitose vietose – plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Inga Guogienė, dermatovenerologės Gintarė Linkevičiūtė ir Eglė Zinkevičienė

Frakcinis CO2 lazeris efektyviai šalina senus randus, nušlifuodamas jų paviršių arba odoje sudarydamas mikrostulpelius, kuriuos užpildo kolagenas, taip atnaujindamas dermos sluoksnį. Frakcinis lazeris randą padaro lygesnį, minkštesnį, elastingesnį, smarkiai sumažina jo ryškumą, suvienodina rando ir aplinkinės odos spalvą. Pradėjus gydyti randą iki jam galutinai susiformuojant, ateityje randas tampa daug mažiau pastebimas ar vos matomas. 

INDIBA® radijo dažnio aparatas saugiai gydo šviežius randus net intymiose zonose, pavyzdžiui, moterims po tarpvietės plyšimo ar kirpimo. 448 kHz radijo dažnis stimuliuoja kolageno gamybą, ląstelių proliferaciją ir kitus regeneracinius procesus, kurie skatina spartesnį rando gijimą, sumažina skausmą, tinimą ir uždegimo tikimybę. Pradėjus gydyti randą iki jam galutinai susiformuojant, ateityje randas tampa daug mažiau pastebimas ar vos matomas. Radijo dažniu paskatinamas greitesnis rando gijimas, numalšinamas skausmas, sumažinamas tinimas ir uždegimo rizika.

Fotodinaminė terapija su TriWings LL – tai viena efektyviausių ir stipriausių pasaulyje LED fotodinaminė gydymo sistema, jungianti kelias šviesos spalvas, kuri sukelia audinių sąveiką, sumažina oksidacinį stresą, mažina skausmą, uždegimus, gydo sergančią ir pažeistą odą, slopina ir užkerta kelią senėjimui. Vienu metu gali naudoti 1-3 LED šviestuvus su skirtingomis šviesomis reikiamoms problemoms spręsti. Visiško šalutinio poveikio neturinti sistema, leidžia net jautriausios odos savininkams puoselėti odą bei pasiekti teigiamų rezultatų.

Kiek procedūrų reikia?

Rekomenduojama atlikti 4 – 8 procedūrų kursą 1 – 2 kartus savaitėje, tačiau individualiai Jums tinkamą gydymą parinks gydytojas. Vieno seanso trukmė svyruoja nuo 8 iki 30 min. priklausomai nuo reikalingo gydymo.

Kontraindikacijos

1. Epilepsija ir patiriami traukuliai;

2. Fotojautrumą galinčių sukelti vaistų, papildų ar kosmetikos priemonių vartojimas.

Ką būtina žinoti prieš procedūrą?

Prieš pasirenkant atlikti fotodinaminės šviesos terapiją, būtina pasikonsultuoti su gydytoju.

Randų šalinimas fotodinaminės terapijos būdu

Fotodinaminė terapija su TriWings LL – tai viena efektyviausių ir stipriausių pasaulyje LED fotodinaminė gydymo sistema iš Prancūzijos, jungianti kelias šviesos spalvas, kuri sukelia audinių sąveiką, sumažina oksidacinį stresą, mažina skausmą, uždegimus, gydo sergančią ir pažeistą odą, slopina ir užkerta kelią senėjimui. Vienu metu gali naudoti 1-3 LED šviestuvus su skirtingomis šviesomis reikiamoms problemoms spręsti. Visiško šalutinio poveikio neturinti sistema, leidžia net jautriausios odos savininkams puoselėti odą bei pasiekti teigiamų rezultatų.

Kiek procedūrų reikia?

Rekomenduojama atlikti 4 – 8 procedūrų kursą 1 – 2 kartus savaitėje, tačiau individualiai Jums tinkamą gydymą parinks gydytojas. Vieno seanso trukmė svyruoja nuo 8 iki 30 min. priklausomai nuo reikalingo gydymo.

Kontraindikacijos

1. Epilepsija ir patiriami traukuliai;

2. Fotojautrumą galinčių sukelti vaistų, papildų ar kosmetikos priemonių vartojimas.

Ką būtina žinoti prieš procedūrą?

Prieš pasirenkant atlikti fotodinaminės šviesos terapiją, būtina pasikonsultuoti su gydytoju.

Daugiau apie procedūrą

Dr. Lina Mockevičienė

Akušerė ginekologė 

Dr. Inga Guogienė

Plastikos chirurgijos gydytoja 

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket