fbpx

Randų šalinimas

Kam tinkama/netinkama ši procedūra?

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Procedūrų skaičius priklauso nuo rando tipo, šviežumo, gylio ir individualių fizinių savybių – kai kuriems randams pašalinti užtenka vienos procedūros, o kitiems gali prireikti ir daugiau nei penkių seansų, todėl tikslų procedūrų skaičių nustato gydytojas. Rekomenduojama procedūrą atlikti rudens arba žiemos metu, kai nėra aktyvios saulės.

Randų šalinimo kaina

* Kaina tikslinima konsultacijos metu. 

** Pirminė plastikos chirurgo konsultacija – 85 €.
Pirminė dermatologo konsultacija – 70 €.
Jos metu gydytojas individualiai parenka tinkamiausią gydymo metodą.

Randų šalinimas

Atsiradęs randas formuojasi apie 12 mėnesių ir šiuo laikotarpiu jis laikomas šviežiu. Gydant randą lazeriu ar radijo dažniu, randas susiformuoja gražesnis, taisyklingesnis, šviesesnis ir mažiau matomas ar vos įžiūrimas. Gydant randus intymioje vietoje moterims, pagerėja lytiniai santykiai, psichologinė būklė ir gyvenimo kokybė. Randams šalinti ir gydyti yra daugiau būdų – injekcinės procedūros, gydomieji pleistrai, tepalai. Tinkamiausią rando gydymo metodą parenka gydytojas.

Randų šalinimas lazeriu

Frakcinis CO2 lazeris efektyviai šalina senus randus, nušlifuodamas jų paviršių arba odoje sudarydamas mikrostulpelius, kuriuos užpildo kolagenas, taip atnaujindamas dermos sluoksnį. Frakcinis lazeris randą padaro lygesnį, minkštesnį, elastingesnį, smarkiai sumažina jo ryškumą, suvienodina rando ir aplinkinės odos spalvą. Pradėjus gydyti randą iki jam galutinai susiformuojant, ateityje randas tampa daug mažiau pastebimas ar vos matomas. 

Randų šalinimas radijio dažniu

INDIBA® radijo dažnio aparatas saugiai gydo šviežius randus net intymiose zonose, pavyzdžiui, moterims po tarpvietės plyšimo ar kirpimo. 448 kHz radijo dažnis stimuliuoja kolageno gamybą, ląstelių proliferaciją ir kitus regeneracinius procesus, kurie skatina spartesnį rando gijimą, sumažina skausmą, tinimą ir uždegimo tikimybę. Pradėjus gydyti randą iki jam galutinai susiformuojant, ateityje randas tampa daug mažiau pastebimas ar vos matomas. Radijo dažniu paskatinamas greitesnis rando gijimas, numalšinamas skausmas, sumažinamas tinimas ir uždegimo rizika.

Randų šalinimas fotodinamine terapija

Fotodinaminė terapija su TriWings LL – tai viena efektyviausių ir stipriausių pasaulyje LED fotodinaminė gydymo sistema, jungianti kelias šviesos spalvas, kuri sukelia audinių sąveiką, sumažina oksidacinį stresą, mažina skausmą, uždegimus, gydo sergančią ir pažeistą odą, slopina ir užkerta kelią senėjimui. Vienu metu gali naudoti 1-3 LED šviestuvus su skirtingomis šviesomis reikiamoms problemoms spręsti. Visiško šalutinio poveikio neturinti sistema, leidžia net jautriausios odos savininkams puoselėti odą bei pasiekti teigiamų rezultatų.

Kokia procedūros trukmė?

Viskas trunka nuo 30 iki 60 minučių.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai