fbpx

Anti-aging & lifting procedūros

Apie paslaugas

Būkite greitesni už laiką ir neleiskite laiko nusėtoms žymėms ryškėti su inovatyvia INDIBA radijo dažnio arba ROBOLEX lazerio procedūromis! Procedūros neskausmingos, skleidžiama aparato šiluma nesukels nemalonių pojūčių.

RF INDIBA radijo dažnio procedūra – kompleksinė neinvazinė veido procedūra, kurios metu pasitelkiamas pažangus 448 kHz radijo dažnio bangas skleidžiantis aparatas ir masažiniai judesiai, užtikrindami greitesnę limfos apytaką. 448 kHz – būtent šio dažno banga visiškai nepažeidžia ląstelių ir tinkamai jas suaktyvina norimam tikslui pasiekti. Stangri veido oda, sumažėjusios mimikos raukšlės, nykstančios odos problemos – šio rezultato pasiekti galite su INDIBA!

ROBOLEX lazeris – daugiafunkcis kūno kontūrų formavimo prietaisas, apjungiantis ultragarsinę kavitaciją, radijo dažnius (RF), žemo lygio lazerį ir vakuuminį siurbimą. Sustiprinus ištirpusių lipocitų kraujotaką ir limfos nutekėjimą bei naudojant vakuuminį siurbimą yra palaikomas ir pasiekiamas elastingos odos rezultatas.

CooLifting aparatinė procedūra – modernus veido odos atsatymo būdas specialiu aparatu, neivaziniu būdu. Naudojant anglies dvideginį ir vėsinant audinius, veido oda yra maitinama regeneruojančiu preparatu. Rezultatas matomas iš karto po procedūros, neturi reabilitacijos laikotarpio – tai puikus pasirinkimas prieš svarbius pobūvius!

Procedūros metu, pasitelkiant radijo dažnio bangas:
- aktyvinama ląstelių veikla ir kraujotaka
- pagerėja audinių detoksikacija, kolageno gamyba
- suaktyvėja riebalinių audinių skaidymas

Kolagenas yra vienas iš pagrindinių baltymų mūsų odoje, kuris suteikia  stangrumą ir jaunatvišką išvaizdą. Kuomet kolageno veikla odoje tampa visiškai minimali, tai įtakoja smulkių ir gilių raukšlių atsiradimą ir veido odos suglebimą. Be profesionalios medicininės odos priežiūros ir gydymo kūnas pats nebegali gaminti reikiamo kolageno kiekio. "Anti-aging & lifting radijo dažnio terapijos procedūros skatina kolageno gamybą, kad būtų išvengta senėjimo padarinių.

Procedūra, atliekama su veido kauke, kuri aprūpina odą maistingomis bei aktyviai drėkinančiomis medžiagomis, švelnina odą bei suteikia sveiką išvaizdą.

Kobido veido masažas apima veido, kaklo, galvos ir dekoltė sritis. Šio masažo tikslas yra suteikti bei išlaikyti sveikatą ir grožį. Ne veltui šis masažas buvo pradėtas naudoti Japonijos imperatoriams dar 1472 m., kuomet buvo siekiama suteikti energijos, jėgų, sustiprinti fizinę bei psichinę žmogaus sveikatą prieš žengiant į mūšio lauką.
Šiandien procedūros tikslas yra toks pat, kaip ir prieš daugelį metų - Jūs pajusite atpalaidavimą, žvalumą, odos stangrumą ir, kadangi veido sritis turi daug akupunktūrinių taškų, pajusite teikiamą naudą ir savo kūnui.

Anti-aging & lifting radijo dažnio terapija su INDIBA, tai kompleksinė neinvazinė veido procedūra, kurios metu pasitelkiamas pažangus 448 kHz radijo dažnio bangas skleidžiantis aparatas ir masažiniai judesiai, kartu užtikrindami greitesnę limfos apytaką.
Kodėl būtent 448 kHz? Nustatyta, kad būtent šio dažnio banga visiškai nepažeidžia ląstelių, tačiau tinkamai jas suaktyvina norimam tikslui pasiekti.
Vienas pagrindinių gaunamų rezultatų yra kolageno gamyba, kuris suteikia odai stangrumo bei jaunatviškumo. Bėgant metams kolageno kiekis ima mažėti ir jo trūkumas tampa vis labiau pastebimas (raukšlės, odos suglebimas). Be profesionalios medicininės odos priežiūros ir gydymo mūsų kūnas pats nebegali gaminti reikiamo kolageno kiekio. Ši procedūra padeda skatinti kolageno gamybą, kad būtų išvengta senėjimo padarinių.

Anti-aging & radijo dažnio terapija su INDIBA nauda:
- Aktyvinama ląstelių veikla ir kraujotaka
- Aktyvinamas riebalinių audinių skaidymas
- Skatinama kolageno gamyba
- Stangrinama oda
- Mažinamos raukšlės
- Gydoma rožinė, rozacija, odos bėrimai, atopinis dermatitas, žvynelinė

Kobido masažo nauda:
- Atpalaiduojami įsitempę raumenys
- Subalansuojama odos drėgmė
- Gerinama odos kraujotaka, stangrumas, elastingumas
- Aktyvinama kolageno gamyba
- Gerinamas odos toksinų ir šlakų pašalinimas
- Sumažinami paburkimai bei patinimai akių srityje
- Juntamas fizinis atpalaidavimas ir emocinė ramybė

Pažangus 4 technologijų junginys - visa tai viename ROBOLEX lazeryje. Pranašus ir analogų neturintis lazeris išsiskiria 4 technologijų  junginiu, veikiančiu vienu metu:
1. Žemo dažnio galinga ultragarsinė kavitacija
Šildantys žemi dažniai veikia riebalų ląstelių pralaidumą ir palengvina jų skaidymą iš organizmo. 

2. Daugiapolis radiodažnis
Lazeris išsiskiria daugiapoliu radijo dažniu, kuris pasiekia net 5-15 mm dermos gylį ir padeda suskaidyti ištirpusius riebalus, šalinant pasmakrę (pagurklį). Radijo dažnis skatina limfos cirkuliaciją metabolizmo būdu.

3. Žemo intensyvumo lazeris
Lazeris įkaitina audinius, priverčia riebalines ląsteles susitraukti, užtikrinant efektyvų riebalų skaidymą bei lipolizės skatinimą.

4. Vakuumas
Vakuuminis masažas skatina riebalų sankaupų patekimą į limfos sistemą, skaidulinio audinio irimą ir sumažina riebalų ląstelių kiekį. Procedūros metu yra užtikrinamas vienodas šilumos pasiskirstymas audiniuose, stimuliuojamas limfos tekėjimas, didinamas odos elastingumas.

Pasiekiami rezultatai:
- Veido ovalo formavimas
-  Pagurklio riebalinio audinio sumažėjimas
-  Jaučiama stangri, patempta ir mažiau suglebusi oda
-  Sprendžiamos odos problemos
-  Akivaizdžiai sumažėjusios mimikos raukšlės
-  Gyvybinga ir atjauninta oda

Procedūra, atliekama su veido kauke, kuri aprūpina odą maistingomis bei aktyviai drėkinančiomis medžiagomis, švelnina odą bei suteikia sveiką išvaizdą.

CooLifting veido procedūra suteikia tiek momentinį, tiek ilgalaikį rezultatą.
Procedūra neskausminga, nėra naudojamos adatos - procedūra atliekama taikant specialią technologiją neinvaziniu būdu. Po procedūros į kasdienį gyvenimo ritmą grįžtama iš karto - nėra jokių neigiamų procedūros požymių.
„CooLifting“ panaikina raudonį, padeda lengvinti pabėrimus, kurie atsiranda po kitų veido procedūrų.

CooLifting teikiama nauda:
- Lygesnė, atjaunėjusi oda
- Stangresnė ir elastingesnė oda
- Švari ir labiau švtytinti
- Įgyjamas odos atsparuma išoriniams veiksniams
- Gilių ir smulkių raukšlių sumažėjimas
- Geresnė limfos apykaita ir kraujotaka veido audiniuose

Rekomenduojama procedūrų vengti:
1.) Nėštumo metu
2.) Turint elektroninius implantus organizme (širdies implantą)
3.) Esant tromboflebitui (paviršiniam venų uždegimui)

Evelina Puidienė

Kosmetologė

Galerija

Pacientai

„Likau maloniai nustebinta kosmetologės Evelinos kruopštumu ir rankų miklumu! Išbandžiau radijo dažnio terapiją ir jau galiu džiaugtis pirmaisiais rezultatais – oda patapo elastinga, prilietus jaučiasi odos tūris ir stangrumas, išnyko minimalios raukšlės. Dėka kosmetologės, vėl įgavau pasitikėjimo savimi!”

klientė Milda

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai