fbpx

Anti-aging & lifting procedūros

Būkite greitesni už laiką ir neleiskite laiko nusėtoms žymėms ryškėti su inovatyvia INDIBA radijo dažnio arba ROBOLEX lazerio procedūromis! Procedūros neskausmingos, skleidžiama aparato šiluma nesukels nemalonių pojūčių.

Kada procedūrų vengti?

Rekomenduojama procedūrų vengti:
1.) Nėštumo metu
2.) Turint elektroninius implantus organizme (širdies implantą)
3.) Esant tromboflebitui (paviršiniam venų uždegimui)

Anti-aging & radijo dažnio terapija su INDIBA nauda:

Aktyvinama ląstelių veikla ir kraujotaka

Aktyvinamas riebalinių audinių skaidymas

Skatinama kolageno gamyba

Gydoma rožinė, rozacija, odos bėrimai, atopinis dermatitas, žvynelinė

TTV Lift Peel

Rezultatai:
– Iš karto pastebimas pagerėjimas ir papilnėjusi oda
– Po 2 savaičių: glotnesnė ir elastingesnė oda
– Raukšlių sumažėjimas

TTV Lift Peel – neadatinės mezoterapijos priemonių formulė, kuri savo sudėtyje turi skirtinguose odos sluoksniuose veikiančių ir natūraliai žmogaus organizme sintetinamų augimo faktorių (epidermio, į insuliną panašaus keratinocitų ir fibroblastų augimo faktorių, tioredoksino) ir biomimetinių peptidų. Kadangi šios medžiagos yra tapačios žmogaus organizme sintetinamoms medžiagoms, jų pagrindu sukurti TTV Lift Peel veikliosios medžiagos darniai įsilieja į natūralius biocheminius odos procesus ir yra visiškai saugūs, nesukelia alerginių reakcijų.

TTV Lift Peel sistemoje naudojami 5 biomimetiniai peptidai pasižymi labai plačiu fiziologiniu poveikiu giliausiuose odos sluoksniuose, į kuriuos patenka nano kapsulių dėka.

Galerija

Pacientai

„Likau maloniai nustebinta kosmetologės Evelinos kruopštumu ir rankų miklumu! Išbandžiau radijo dažnio terapiją ir jau galiu džiaugtis pirmaisiais rezultatais – oda patapo elastinga, prilietus jaučiasi odos tūris ir stangrumas, išnyko minimalios raukšlės. Dėka kosmetologės, vėl įgavau pasitikėjimo savimi!”

klientė Milda

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai