fbpx

ROBOLEX

Apie paslaugas

Galvojate kaip sustangrinti kūną, sumažinti celiulitą ar pagerinti kūno formas? Tai gali būti nemenkas iššūkis, tačiau imantis veiksmingų priemonių, tai galite pasiekti greitai ir ilgam laikui. Celiulitas – viena labiausiai paplitusių problemų, su kuriomis susiduria net iki 98 % moterų. Siekiant sumažinti celiulito žymes, reikėtų daugiau sportuoti, sveikiau maitintis, atsisakyti žalingų įpročių ir pan. Teko girdėti apie celiulito gydymą Robolex lazeriu? Šis inovatyvūs būdas skirti atsikratyti celiulito yra toks dinamiškas, kad tai tik dar kartą patvirtina teiginį – medicina žengia koja kojon su inovacijomis technologijų srityje.

Celiulito gydymo „Robolex“ lazeriu pranašumai

Pasaulyje vyrauja mitas, kad tik skausmingas celiulito gydymas yra veiksmingas. Masažo meistrai ir kineziterapeutai sutiks, kad skausmingos celiulito šalinimo procedūros metu paciento raumuo įsitempia ir taip sulėtėja kraujotakos cirkuliacija audiniuose, o tai trukdo efektyviam celiulito šalinimui pasiekti.

Mes sakome NE skausmui! Unikalų celiulito gydymą užtikrina išskirtinis „Robolex“ lazerio pranašumas: 5 tipų automatinis pulsas, kuris leidžia maksimaliai prisitaikyti prie kiekvieno paciento odos struktūros, celiulito tipo bei, žinoma, jautrumo, kas sąlygoja ne tik efektyvią, bet ir malonią procedūrą. Maksimalus prisitaikymas prie paciento pojūčių leidžia užtikrinti tinkamą kraujotakos cirkuliaciją ir efektyvų celiulito gydymą. 

Robolex procedūrų kainos


Pažangus 4 technologijų junginys - viskas viename "Robolex" lazeryje

celiulito gydymas

Pranašus ir analogų neturintis Robolex lazeris išsiskiria pažangiu 4 technologijų junginiu veikiančiu vienu metu:

1. Žemo dažnio galinga ultragarsinė kavitacija
Šildantys žemi dažniai veikia riebalų ląstelių pralaidumą ir palengvina jų skaidymą iš organizmo. Ilgainiui riebalų ląstelių kiekis sumažėja net pilvo ir šlaunų srityse – tose vietose, kur riebalinės ląstelės yra labiausiai užsispyrusios ir atsparios įvairiems sporto pratimams ar šildomiems įvyniojimams;

2. Daugiapolis radiodažnis
Lazeris išsiskiria daugiapoliu radijo dažniu, kuris pasiekia net 5-15 mm dermos gylį ir padeda ištirpusius riebalus suskaidyti taip šalinant celiulitą. Taip pat radijo dažnis skatina limfos cirkuliaciją metabolizmo būdu;

3. Žemo intensyvumo lazeris
Įkaitina audinius, priverčia susitraukti riebalines ląsteles taip užtikrinant efektyvų riebalų skaidymą bei lipolizės skatinimą;

4. Vakuumas
Vakuuminis masažas skatina riebalų sankaupų patekimą į limfos sistemą, taip pat skatina skaidulinio audinio irimą ir sumažina riebalų ląstelių kiekį. Procedūros metu yra užtikrinamas vienodas šilumos pasiskirstymas audiniuose, stimuliuojamas limfos tekėjimas, didinamas odos elastingumas.

Iš pradžių oda paruošiama procedūrai ją švariai nuvalant. Aparato galvute masažuojamos probleminės vietos. Procedūros metu gali būti jaučiama šiluma, dilgčiojimas. Po procedūros šilumos jausmas atliktoje srityje yra normali organizmo reakcija ir gali laikytis iki 72 valandų po procedūros. Kartais gali atsirasti mėlynės arba nedidelis odos paraudimas.

Procedūra tinkama norintiems sumažinti apimtis, stangrinti ir kontūruoti kūną, gydyti celiulitą. Taip pat po lipolizės (riebalų nusiurbimo), gimdymo ar kitais atvejais esant laisvai, suglebusiai odai stangrinti. Procedūra „Robolex“ aparatu neatliekamas nėščioms moterims.

Procedūrų kursas nustatomas individualiai atsižvelgiant į kiekvieno paciento celiulito stadiją ir odos būklę. Paprastai prireikia 7 – 10 procedūrų. Jei norite greičiau pasiekti dar geresnių rezultatų, procedūras patartina derinti kartu su mezoterapijos procedūra kūnui, kūno įvyniojimais, anticeliulitiniais, limfodrenažiniais masažais. Gydymo periodu patariama gerti daugiau vandens, kad greičiau pasišalintų riebalų ląstelės, taip pat propaguoti aktyvų gyvenimo būdą ir mitybą praturtinti sveiku maistu.

Jau po pirmos procedūros pajusite, kad Jūsų oda tapo daug labiau stangresnė ir elastingesnė. Atlikus procedūrų kursą, be akivaizdaus celiulito sumažėjimo, pajusite probleminių vietų apimčių sumažėjimą, taip pat Jūsų oda taps stangri, elastinga ir lygi.

Video galerija

Prieš - po nuotraukos

Galerija

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai