Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias

Mezoterapija

Apie procedūrą

Mezoterapija – tai procedūra, kurios metu įvairiose kūno ir odos vietose suleidžiamos biologiškai aktyvios medžiagos. Jos patenka tiek į gilesnius, tiek į paviršinius odos sluoksnius, taip skatindamos odos gijimo procesus. Mezoterapijai naudojamų preparatų sudėtyje gali būti įvairių grožį ir sveikatą puoselėjančių medžiagų: hialurono rūgšties, kofermentų, vitaminų, mikroelementų (tokių kaip cinkas ar magnis), amino rūgščių, antioksidantų ir t. t. Tai mezoterapinis kokteilis Jūsų odai, padedantis išspręsti įvairias estetines ir sveikatos problemas.

Kam tinkama ši procedūra?

Procedūra tinka moterims ir vyrams, kuriems atsiradusios raukšlės, fotosenėjimas, hiperpigmentacija, randai, oda praradusi elastingumą ir stokoja drėgmės, patamsėję paakiai, padidėjusios apimtys, celiulitas, silpni, lūžinėjantys ir slenkantys plaukai. Mezoterapija neatliekama nėščioms, žindančioms moterims, sergantiems ūmiomis ir lėtinėmis odos ligomis, neurologiniais susirgimais (pavyzdžiui, epilepsija), turintiems kraujo krešėjimo sutrikimų, alergijai vienam iš mezoterapinių kokteilių ingredientų, esant pooperaciniam periodui, polinkiui į keloidinių randų susidarymą.

Kokia procedūros eiga?

Prieš procedūrą gydytojas apžiūrės ir įvertins odos būklę, parinks gydymui tinkamiausią preparatą, kuris palepintų odą naudingomis medžiagomis. Pasirinktoje zonoje atliekamos mikroinjekcijos su U225 mezošautuvu, kuris tiksliai ir greitai suleidžia atitinkamą preparatą. Procedūrai naudojamos itin plonos vienkartinės adatėlės, kurios padeda tolygiai paskirstyti mezoterapinį kokteilį gydomoje zonoje.

Mezoterapijos kaina

  • Mezoterapija paakiams 55 €
  • Mezoterapija plaukams 5 ml 59 € 80 €

    Specialus paisūlymas: 3 procedūros už 149€

  • Mezoterapija veidui 80 €
  • Mezoterapija kūnui 130 €
  • Mezobotoksas 150 €
  • Mezoterapija hialuronu vienai zonai 55 €
  • Mezoterapija vitaminais vienai zonai 80 €

Mezoterapija veidui, plaukams ir kūnui

Mezoterapija gali būti naudojama ne tik odos jaunystei palaikyti ar plaukų slinkimui sustabdyti, bet ir kūno apimtims sumažinti. Papildomos riebalų sankaupos pilvo, kojų, rankų ar pagurklio srityse dažniausiai nedžiugina, todėl taikomi įvairūs metodai, kurie padėtų numesti svorio. Tad mezoterapija gali būti vienu iš būdu kaip padailinti kūno formas ir sumažinti apimtis 1–2 centimetrais.

Mezoterapija atliekama su moderniu ir pažangiu U225 mezoterapiniu šautuvu, kuris maksimaliai padidina procedūros komfortą. U225 mezoterapinis šautuvas veikia greitai ir tiksliai (maždaug 500 injekcijų per minutę), todėl procedūra tampa paprastesnė ir greitesnė. Mezoterapinis šautuvas adatėle pripildo poodinius sluoksnius mezoterapiniais kokteiliais, kurie atgaivina odą, skatina plaukų augimą ar sprendžia kitas odos problemas.

Prieš procedūrą gydytojas apžiūrės ir įvertins odos būklę, parinks gydymui tinkamiausią preparatą, kuris palepintų odą naudingomis medžiagomis.

Po procedūros injekuotos vietos gali parausti ar atsirasti nedidelės mėlynės, tačiau šie požymiai greitai išnyksta. Galima alerginė reakcija kuriam nors mezoterapinio kokteilio ingredientui, bet tai yra retas atvejis. 

Po procedūros rekomenduojama vengti: savaitę laiko – saulės spindulių ir soliariumo, vieną dieną – dekoratyvinės kosmetikos naudojimo, keletą dienų – pirčių ir baseinų. Taip pat svarbu laikytis kitų gydytojo rekomendacijų.

Mezoterapijos procedūrų skaičius svyruoja priklausomai nuo odos būklės, žmogaus amžiaus, kūno apimčių (jei atliekama kūno mezoterapija), plaukų slinkimo intensyvumo (jei atliekama plaukų mezoterapija). Paprastai paūmėjimo metu atliekamos 4–10 procedūrų kas 1–2 savaites, vėliau profilaktiškai rekomenduojamos 2–4 procedūros per metus. 

Mezoterapijos trukmė priklauso nuo gydomos vietos, sudėtingumo ir kitų veiksnių, tačiau paprastai procedūra trunka apie 30–60 min.

Dr. Inga Guogienė

Plastikos chirurgijos gydytoja 

Dr. Gintarė Linkevičiūtė

Dermatovenerologė

Dr. Eglė Zinkevičienė

Dermatovenerologė

Karolis Pampikas

Medicinos gydytojas

Video galerija

Galerija

Pacientų atsiliepimai

 
„Iš karto po procedūros pastebėjau kokia pridrėkinta mano veido oda. Esu labai laiminga rezultatu, labai džiaugiuosi ir tikrai norėsiu pakartoti.“
 

Gintarė G.

 

 

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket