fbpx

Botulino toksino injekcijos

Apie paslaugas

Botulino toksinas yra vienas sėkmingiausių veido raukšlių gydymo būdų. Botulinu dažniausiai gydomos „emocinės“ raukšlės: juoko ir pykčio, taip pat kaktos vertikalios bei skersinės raukšlės. Atkreiptinas dėmesys, kad botulino injekcijomis negali būti koreguojamos veido raukšlės, pavyzdžiui, nosies–lūpų raukšlė. Botulino toksinu taip pat sėkmingai padeda kenčiantiems nuo padidėjusio, diskomfortą keliančio prakaitavimo: delnų, padų ar pažastų srityse. Tokiu atveju, botulinas leidžiamas į delnų, padų ar pažastų sritį.

Kam tinkama ši procedūra?

Botulinas tinka moterims ir vyrams, kuriems atsiradusios veido ar kaklo raukšlės, padidėjęs prakaitavimas (hiperhidrozė). Procedūra neatliekama nėščioms ar žindančioms moterims, turintiems neurologinių raumenų susirgimų, odos uždegiminiai procesai gydomojoje vietoje ar turintiems alergijas botulino toksino preparatams arba baltymams.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Rezultatas matomas iš karto ir trunka nuo 3 iki 12 mėnesių. Kartojant procedūras, poveikis turėtų palaipsniui ilgėti, tačiau, nusprendus nebetaikyti šios procedūros, raumenų veikla visiškai atsistato ir ilgainiui raukšlės vėl išryškėja.

Kokia procedūros trukmė?

Procedūros trukmė – nuo 20 iki 30 minučių.

Botulino toksino injekcijų kaina

Kaip veikia botulino toksino injekcijos?

Botulino toksinas blokuoja į raumenis siunčiamus nervų signalus. Kūno vieta, o tiksliau raumuo, į kurį buvo suleista botulino, negali susitraukti, taigi raukšlės atsipalaiduoja ir suminkštėja. Botulinas dažniausiai lygina mimikos raukšles: juoko, pykčio, taip pat kaktoje dažnai susidarančios vertikalias ir skersines raukšles. Gydant padidėjusį ir diskomfortą keliantį prakaitavimą, botulinas leidžiamas į delnų, padų ar pažastų sritį. Procedūros, mažinančios prakaitavimą yra veiksmingos, nes prakaitavimas sumažėja apie 8 kartus.

Konsultacijos metu gydytojas įvertina odos būklę, paruošia odą procedūrai. Itin plona adata botulinas suleidžiamas į probleminę vietą. 

Dvi savaites iki procedūros patartina susilaikyti nuo aspirino ir kitų uždegimą mažinančių vaistų vartojimo, tai padeda išvengti kraujosruvų po procedūros. Taip pat bent savaitę laiko iki procedūros patartina susilaikyti nuo alkoholio vartojimo.

Dažniausias po procedūros pasitaikantis šalutinis poveikis yra laikinų mėlynių atsiradimas. Gali atsirasti laikinas galvos skausmas, kuris praeina per 24–48 valandas. Atlikus procedūrą, patartina paveikto odos ploto netrinti ir neliesti, kad botulinas „neišsivaikščiotų“ odoje. 

Bruksizmas yra būklė, kurios metu žmogus gniaužia dantis arba juos grindžia, dažniausiai nevalingai ir naktį. Tai gali sukelti įvairių simptomų, tokių kaip galvos skausmas, raumenų skausmai veido srityje, įtrūkimai dantų emaliuose ir kt.

Botulino toksinas veikia blokuodamas nervų signalus raumenims. Jis yra nuodingas baltymas, kuris sugeba sutrikdyti raumenų susitraukimą. Kai jis įšvirkščiamas į tam tikrus raumenis, jis trukdo nervų impulsų perdavimui, mažindamas raumens susitraukimą arba visiškai jį blokuodamas.

Pacientų atsiliepimai

 
„Džiaugiuosi gautu rezultatu ir 100 procentų rekomenduojų kliniką bei visus specialistus, kurie taip komandiškai padeda išspresti kiekvieno žmogaus problemas, psiūyti sprendimą. Labai džiaugiuosi ir esu dėkinga atsikračiusi pykčio raukšlės, kuri mane erzino jau ne vienerius metus.“
 

Rima V.

Pacientų atsiliepimai

 
„Labai ačiū klinikai ir specialistams, esu labai patenkinta, kad visas darbas buvo atliktas taip profesionaliai. Džiagiuosi, kad pagaliau atsikračiau stambių mimikos raukšlių. “

Eglė A.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai