Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias

Makiažas

Apie procedūrą

Mūsų makiažo specialisčių tikslas – patarti ir sukurti būtent tokį įvaizdį, kokio norite jūs. Galbūt jūs norite visus priblokšti, o galbūt atvirkščiai, nenorite nurungti nuotakos vestuvių šventėje ir pageidaujate subtilaus sprendimo – mes galime įgyvendinti visus pageidavimus. Mes naudojame tik kokybišką kosmetiką, kuri jums suteiks tobulą išvaizdą ir padės išryškinti jūsų privalumus. Siūlome dieninio ir vakarinio makiažo pamokas bei makiažą vyrams ir moterims įvairioms progoms – vestuvinis makiažas, dieninis makiažas, vakarinis makiažas, bandomasis makiažas ir fotosesijos skirtas makiažas.

Kam tinkama ši procedūra?

Makiažas, atliktas profesionalaus grožio meistro, tinka visiems, net skubantiems, norintiems idealaus įvaizdžio įvairiomis progomis. Jei norite atrodyti nuostabiai ir įgauti pasitikėjimo savimi, profesionalo atliktas makiažas tai Jums gali suteikti.

Kokia procedūros eiga?

Iš pradžių atliekama konsultacija su makiažą atliekančiu vizažistu. Jos metu, atsižvelgdamas į kliento odos tipą, makiažo specialistas parenka priemones pagal individualius kliento poreikius, norus, pageidavimus.

Kokia procedūros trukmė?

Makiažo trukmė – nuo 30 minučių iki 2 valandų.

Makiažas

Visos moterys žino daugybę būdų kaip save papuošti. Nieko keisto, juk dabar turime tiek daug įvairiausių kosmetinių priemonių savo grožiui atskleisti. Kartais ši įvairovė gali būti gluminanti, todėl mūsų patyrusios visažistės yra pasiruošusios jums padėti atrasti naujų būdų savo grožiui pabrėžti. Kviečiame praleisti dieną kartu su profesionalia visažiste, kuri padės jums atrodyti tobulai svarbios progos ar šventės proga, fotosesijos ar dalykinio susitikimo metu ir kt. Taip pat kviečiame išmokti dieninio, dalykinio ir vakarinio makiažo subtilybių, suprasti kaip teisingai pasirinkti priemones ir atspalvius, kas geriausiai tinka jums, kaip reikia atsižvelgti į veido kontūrus ir formuoti veido linijas.

Dieninis makiažas yra skirtas jūsų verslo susitikimui, darbo šventei ar oficialiam priėmimui. Dalykinis makiažas atliekamas veidą dengiant lengvu makiažo pagrindu, lūpas ir akis paryškinant švelniomis subtiliomis spalvomis. Makiažas atliekamas greitai, todėl nesunkiai galėsite jį įterpti į savo darbotvarkę.

Mūsų makiažo specialisčių tikslas – patarti ir sukurti būtent tokį įvaizdį, kokio norite jūs. Galbūt jūs norite visus priblokšti, o galbūt atvirkščiai, nenorite nurungti nuotakos vestuvių šventėje ir pageidaujate subtilaus sprendimo – mes galime įgyvendinti visus pageidavimus. Mes naudojame tik kokybišką kosmetiką, kuri jums suteiks tobulą išvaizdą visos šventės metu ir padės išryškinti jūsų privalumus.

Nuotakos makiažas – skirtas vestuvių dienai, atliekamas lengvu arba labiau maskuojančiu makiažo pagrindu, priklausomai nuo poreikio parenkamos natūralios, švelnios ar tamsesnės spalvos ryškinti akims, lengvai kontūruojamos veido linijos, lūpoms naudojamos šviesios arba raudonos atspalviai, klijuojamos blakstienos, dailinama dekolte ir nugaros zonos.

Vyrų makiažas atliekamas vestuvėms, fotosesijoms ar kitoms svarbioms progoms ir šventėms. Įkalbėkite savo vyrą pasidaryti makiažą vestuvių dieną kartu su jumis! Makiažas vyrams yra daromas padengiant veidą labai lengvu makiažo pagrindu, bruožus galima paryškinti švelniomis žemės spalvomis. Makiažas padeda užmaskuoti odos nelygumus, sumažina odos blizgesį ir paruošia veidą fotosesijai. Rezultatas tikrai bus vertas pastangų.

Artėja jums svarbi šventė, todėl norite atrodyti nepriekaištingai? O galbūt greitai jūsų vestuvės ir norite, kad viskas būtų taip, kaip suplanavote? Daugumai moterų vestuvės yra viena svarbiausių gyvenimo dienų, per kurią norisi patirti tik geriausias emocijas. Žinoma, maži (o kartais ir dideli) nukrypimai nuo plano nėra pasaulio pabaiga, bet gi suprantama, kad norisi atrodyti pribloškiančiai. Dėl šios priežasties siūlome pasirūpinti makiažu iš anksto ir išvengti netikėtumų artėjant svarbiai šventei, kai visažistė galbūt šiek tiek prašaus pro šalį ir parinks netinkamus šešėlius ar lūpdažį.

Bandomasis makiažas suteikia galimybę išbandyti keletą makiažo variantų, paeksperimentuoti ir pasiekti geriausią rezultatą šventės dieną.

Profesionalus makiažas yra labai svarbus fotosesijos metu. Lygi ir sveikai atrodanti veido oda suteikia pasitikėjimo savimi fotografuojantis. Paryškinti veido bruožai didelę reikšmę turi dirbtiniam apšvietimui ir fotografo blykstei, todėl profesionalus fotosesijos makiažas yra reikalingas norint atrodyti tiek natūraliai, tiek nepriekaištingai nuotraukose.

Nors atrodo, kad žinome viską, tačiau visada yra ką sužinoti daugiau, ypač jei kalbama apie mūsų grožį. Jei norite mokėti taisyklingai atlikti dieninį, dalykinį ar vakarinį makiažą sau, siūlome šią dieną praleisti su mumis.

Profesionali visažistė patars kaip tinkamai pasirinkti priemones ir atspalvius jūsų veido ir odos tipui, šešėliuoti ir formuoti veido linijas. Visomis priemonėmis pasirūpinsime mes.

Nauda:

Gerai praleistas laikas
Žinios kaip pasirinkti ir prižiūrėti kosmetines priemones
Sužinosite kas tinka būtent Jums
Išbandysite labiausiai tinkančias spalvas, kontūravimą pagal savo odos struktūrą, tipą

Kainos:

Dieninio makiažo pamoka – 60 €
Vakarinio makiažo pamoka – 80 €

Marija Redikaitė

Kosmetologė

Vitalija Vaitkevičienė

Kosmetologė

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket