fbpx

Makiažai

Apie paslaugas

Mūsų makiažo specialisčių tikslas – patarti ir sukurti būtent tokį įvaizdį, kokio norite Jūs. 
Makiažas atliekamas su profesionalia kosmetika, kurios priemonės parenkamos individualiai pagal Jūsų norus. Spalvos, ryškumas, tonai, akcentai aptariami su visažistu, kuris atliks makiažą nepriekaištingai.

Puikaus ir nepriekaištingo makiažo paslaptis – tinkamų priemonių parinkimas, atsižvelgiant į odos tipą – kad makiažas būtų dengiamas tolygiai be menkiausios klaidelės, odos būklę – norint paslėpti netobulumus, veido formą – norint sukurti tobulumą, spalvas bei detales, kurios atspindės Jūsų asmenybę arba sukurs naują įvaizdį! Mūsų profesionalai pasirūpins Jumis!

Nee make up Milano – profesionali kosmetika, kurią pamilo jau ne vienas visažistas!

Taip pat kviečiame išmokti dieninio, dalykinio ir vakarinio makiažo subtilybių, suprasti kaip teisingai pasirinkti priemones ir atspalvius, kas geriausiai tinka Jums, kaip reikia atsižvelgti į veido kontūrus ir formuoti veido linijas.

 

Makiažo trukmė – nuo 30 minučių iki 120 minučių.

Makiažo pamokos trukmė – 180 minučių.

Makiažas

Makiažas atliekamas veidą dengiant lengvu makiažo pagrindu, lūpas ir akis paryškinant švelniomis subtiliomis spalvomis. Makiažas atliekamas greitai, todėl nesunkiai galėsite jį įterpti į savo darbotvarkę.

Mūsų makiažo specialisčių tikslas – patarti ir sukurti būtent tokį įvaizdį, kokio norite jūs. Galbūt jūs norite visus priblokšti, o galbūt atvirkščiai, nenorite nurungti nuotakos vestuvių šventėje ir pageidaujate subtilaus sprendimo – mes galime įgyvendinti visus pageidavimus. Mes naudojame tik kokybišką kosmetiką, kuri jums suteiks tobulą išvaizdą visos šventės metu ir padės išryškinti jūsų privalumus.

Nuotakos makiažas – skirtas vestuvių dienai, atliekamas lengvu arba labiau maskuojančiu makiažo pagrindu, priklausomai nuo poreikio parenkamos natūralios, švelnios ar tamsesnės spalvos ryškinti akims, lengvai kontūruojamos veido linijos, lūpoms naudojami šviesūs arba raudoni atspalviai, klijuojamos blakstienos, dailinama dekoltė ir nugaros zonos.

Vyrų makiažas atliekamas vestuvėms, fotosesijoms ar kitoms svarbioms progoms ir šventėms. Įkalbėkite savo vyrą pasidaryti makiažą vestuvių dieną kartu su Jumis! Makiažas vyrams yra daromas padengiant veidą labai lengvu makiažo pagrindu, bruožus galima paryškinti švelniomis žemės spalvomis. Makiažas padeda užmaskuoti odos nelygumus, sumažina odos blizgesį ir paruošia veidą fotosesijai. 

Profesionalus makiažas yra labai svarbus fotosesijos metu. Lygi ir sveikai atrodanti veido oda suteikia pasitikėjimo savimi fotografuojantis. Paryškinti veido bruožai didelę reikšmę turi dirbtiniam apšvietimui ir fotografo blykstei, todėl profesionalus fotosesijos makiažas yra reikalingas norint atrodyti tiek natūraliai, tiek nepriekaištingai nuotraukose.

Nors atrodo, kad žinome viską, tačiau visada yra ką sužinoti daugiau, ypač jei kalbama apie mūsų grožį. Jei norite mokėti taisyklingai atlikti dieninį, dalykinį ar vakarinį makiažą sau, siūlome šią dieną praleisti su mumis.

Profesionali visažistė patars kaip tinkamai pasirinkti priemones ir atspalvius jūsų veido ir odos tipui, šešėliuoti ir formuoti veido linijas. Visomis priemonėmis pasirūpinsime mes.

Nauda:

Gerai praleistas laikas
Žinios kaip pasirinkti ir prižiūrėti kosmetines priemones
Sužinosite kas tinka būtent Jums
Išbandysite labiausiai tinkančias spalvas, kontūravimą pagal savo odos struktūrą, tipą

 

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai