Jūsų krepšelis šiuo metu tuščias

Urologo konsultacijos

Apie procedūrą

Su prostata susijusios ligos yra pagrindinė į urologą besikreipiančių pacientų nusiskundimų priežastis. Urologinius sutrikimus gaubiantys mitai bei vengimas profilaktiškai tikrintis nulemia, kad su šiomis problemomis susiduriančių Lietuvos vyrų mirtingumas yra didesnis nei kitose Europos šalyse. Tai – svarbiausias įrodymas, kad nuodugni, patyrusių specialistų atliekama ankstyva diagnostika gali išgelbėti gyvybę. Yra kelios priežastys, dėl kurių gali būti laiku nesikreipiama į gydytojus: simptomų nejautimas ankstyvoje lėtinių urologinių ligų (pavyzdžiui, lėtinis prostatitas) stadijoje, taip pat gėda ar kaltė, kurią gali justi pacientas. Kartais klaidingai tikima, kad urologinės problemos menkina vyriškumą, todėl vengiama pripažinti jų egzistavimą. Uroliginiai sutrikimai – dažna ir įprasta vyrų sveikatos problema, todėl to gėdijamasi be priežasties.

Konsultacijų kainos

  • Gydytojo urologo konsultacija 50 €

Rekomenduojama kreiptis į urologą pasireiškus šiems simptomams:

•  skausmas dubens srityje, papilvėje, šlaplės, kryžkaulio, kapšelio, tarpvietės ar kirkšnių srityje, karščiavimas;
•  perštėjimas ar deginimas lytiniuose organuose, bet kokie kiti nemalonūs pokyčiai lytinių organų srityje;
•  juntamas skausmas lytinių santykių metu, erekcijos sutrikimai;
•  su šlapinimusi susijusios problemos – šlapimo nelaikymas, ypač nakties metu ar susilaikymas, išskyrų tekėjimas iš šlaplės, skausmingas šlapinimasis, kraujavimą.

 

Klinikoje gydomi šie sutrikimai:

•  Lytinio potraukio, varpos jautrumo sumažėjimas. Lytinis potraukis didinamas naudojant modernias, aukšto veiksmingumo technologijas – taikomas gydymas lazeriniu būdu. Procedūra padidina varpos jautrumą, apimtį ir pagerina kraujo pritekėjimą, dėl to pagerėja lytinis potraukis, intymus gyvenimas ir pasitikėjimas savimi.
•  Peirono liga – varpos kreivumas, su kuriuo vidutiniškai susiduria kas dešimtas vyras. Įprastai liga gydoma ar prižiūrima taikant šiuos metodus: aktyvus stebėjimas, medikamentinis arba chirurginis gydymas. Tinkamiausias gydymas parenkamas atsižvelgus į individualias aplinkybes, kurios gali turėti įtakos sutrikimo atsiradimui bei intensyvumui.
•  Erekcijos sutrikimas – būklė, kurios metu dėl įvairių priežasčių sutrinka varpos standėjimo procesas. Dažniausiai taikomas medikamentinis gydymas, tačiau jis pacientui paskiriamas atsižvelgus į individualias aplinkybes, kurios gali turėti įtakos sutrikimo atsiradimui bei intensyvumui.

Sokrato klinikoje jūsų dubens srities sveikata bus patikėta patyrusio, aukštos kvalifikacijos urologo Sauliaus Stirbio priežiūrai.

Saulius Stirbys

Dr. Saulius Stirbys

Urologas 

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket