fbpx

Hialurono rūgšties injekcija į sąnarį

Hialurono rūgštis natūraliai susidaro sinoviniame (sąnario) skystyje, kuris sutepa sąnarius ir juos apsaugo nuo susidėvėjimo. Su amžiumi šios medžiagos natūraliai mažėja, todėl pradeda kamuoti sąnarių skausmai, tampa sunkiau judėti. Hialurono rūgšties injekcijos į sąnarį papildo sinovinio skysčio atsargas, todėl pagerėja sąnarių sutepimas ir sumažėja jų skausmas.

Kam tinkama ši procedūra?

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Terapijos efektas pasijaučia iš karto po injekcijos ir trunka iki 6 mėnesių po injekcijos suleidimo. Paprastai rekomenduojamos 3 procedūros, tačiau tikslesnį procedūrų skaičių nustato gydytojas, atsižvelgęs į sąnarių būklę. Dozavimas ir injektavimo laikas nustatomi priklausomai nuo paciento juntamų simptomų.

RegenLab PRP terapijos kaina

  • Hialurono rūgšties injekcija į sąnarį 179 €

Kokia procedūros nauda?

Leidžiamos injekcijos sudėtyje esanti stabilizuota hialurono rūgštis yra išgaunama iš mikroorganizmų. Hialurono rūgštis yra natūralus polisacharidas, kuris yra svarbus odos, poodinio ir jungiamojo audinio (sąnario skysčio ir kremzlės) struktūrinis elementas.

Hialurono rūgšties injekcija į sąnarį naudojama švirkščiant į artrozės pažeistą paciento sąnarį. Preparatas neinjekuojamas į kraujagysles ir aplinkinius audinius.

Injekcija padidina sąnario skysčio klampumą sumažindama simptomus

Kokia procedūros trukmė?

Viskas trunka nuo 15 iki 30 minučių.

Galerija

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai