fbpx

Skausmo blokada

Skausmas sąnariuose ne retai trukdo atlikti kasdieninius darbus, todėl tam turi būti taikomas tinkamas ir efektyvus gydymas. Kad skausmas sąnariuose būtų tinkamai gydomas, būtina laiku išsiaiškinti skausmo sukėlimo priežastį. Veiksmingą skausmo malšinimo poveikį gali turėti medikamentinė injekcija į sąnarį – skausmo blokada. Suleista į probleminę vietą ji efektyviai paveikia skausmo židinį ir užkerta kelią skausmo plitimui. Tai bene veiksmingiausia lėtinio ir ūmaus skausmo sąnariuose, sausgyslių tvirtinimosi vietose, bursose blokavimo priemonė mažinanti skausmą ir padedanti susigrąžinti judėjimo laisvę.

Kam tinkama ši procedūra?

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Skausmo blokados kaina

  • Skausmo blokada 180 €

Kokia procedūros eiga?

Pradžioje atliekama konsultacija su procedūrą atliekančiu gydytoju, kuris įvertina paciento būklę, tikslinama skausmą sukelianti priežastis, paciento naudojami medikamentai, anksčiau taikytas gydymas ir kt

Konsultacijos metu, atsižvelgiant į paciento atvejį, aptariami įvairūs gydymo metodai

Procedūros metu atliekama perteklinio skysčio aspiracija, jeigu tai yra reikalinga, medikamentų injekcija (blokada) į probleminę sritį, kuri mažina uždegimą ir patinimą gydomojoje vietoje.

Kokia procedūros trukmė?

Viskas trunka nuo 20 iki 30 minučių.

Galerija

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai