fbpx

Akių mikropigmentacija

Apie paslaugas

Mikropigmentacija suteikia galimybę kasdien neįdedant papildomų pastangų atrodyti nepriekaištingai. Akių kontūro makiažas yra viena iš sudėtingiausių ir daugiausiai įgūdžių reikalaujanti makiažo dalis. Netiksliai atliktas veiksmas ir sekundės dalį sudrebėjusi ranka gali sugadinti ne tik tobulą makiažą, bet ir besidažančios nervus. Dėl šios priežasties, siūlome jums išbandyti ir papuošti save ilgalaikiu akių kontūro makiažu, kuris sutaupys jums daugybę laiko prie veidrodžio.

Kam tinkama ši procedūra?

Permanentinis makiažas tinka visiems, kurie nori kasdien neįdedant papildomų pastangų atrodyti nepriekaištingai, atkurti estetinį vaizdą. Procedūra nerekomenduojama jei sergate cukriniu diabetu, bronchine astma, turite kraujo sutrikimų, skudžiatės odos ligomis, Herpes virusu.

Kokia procedūros eiga?

Procedūros pradžioje, aptarus kliento norus ir įvertinus kitus jo veido bruožus ir odos spalvą, parenkamas tinkamiausios spalvos pigmentas ir tinkamiausia akių kontūro forma. Tada užpildomos pigmentu reikiamos vietos ir galiausiai, esant reikalui, konsultacija kitais makiažo klausimais.

Akių mikropigmentacijos kainos

  • Akių mikropigmentacija „Butterfly“ metodu 180 €
  • Mikropigmentacijos korekcija po mėnesio 60 €
  • Mikropigmentacijos korekcija po metų 100 €
  • Mikropigmentacijos korekcija po 2 metų 180 €
  • Mikropigmentacijos šalinimas lazeriu 125 €

Kokia procedūros trukmė?

Akių mikropigmentacija gali trukti iki 2 valandų.

Kokiomis priemonėmis atliekama procedūra?

Nepriklausomai nuo kūno vietos ir naudojamo metodo, oda pigmentuojama „Swiss color“ permanentinio makiažo priemonėmis – tai aukščiausios kokybės OS pigmentai, vieninteliai be geležies oksido. Dėl šios priežasties šie OS pigmentai išsaugo spalvą iki 80% bei niekada nekeičia spalvos. Šie pigmentai neturi analogų, jie unikalūs bei vieni kokybiškiausių pasaulyje.

Po kelių procedūru matomas rezultatas?

Mikropigmentacijos rezultatai matomi iš karto po pirmos procedūros ir išlieka nuo 3 iki 5 metų. Norint išlaikyti turimą efektą, rekomenduojama atlikti korekcijas kas pusę metų.

Kokios rekomendacijos po procedūros?

Po procedūros rekomenduojama vengti deginimosi, nesimaudyti baseine, nesilankyti pirtyje ar saunoje bent 1–2 savaites. Naudoti apsauginį kremą.

Sokrato Clinica mikropigemntacijos meistrės, dėka savo didelės patirties, parinka tinkamiausią spalvą ir formą, todėl galite būti tikri, kad gausite patį geriausią rezultatą. Formuojamas akių kontūras yra simtertiškas ir puikiai dera prie kitų veido bruožų. Akims suteikiama sodri ir idealiai tinkanti akių kontūro spalva. Išgaunamas natūralus, kokybiškas ir ilgalaikis rezultatas, todėl tampa daug paprastesnė akių vokų priežiūra negu iki rocedūros. 

„Butterfly“ metodas yra ypatingas dėl itin natūralaus vaizdo, kuris yra sukuriamas naudojant kelis, pereinančių spalvų pigmentus. Akies pradžioje naudojamas šviesesnis pigmentas, o pereinant į galą jis tamsėja. Formuojamas akių kontūras yra simtertiškas ir puikiai dera prie kitų veido bruožų. Akims suteikiama sodri ir idealiai tinkanti akių kontūro spalva. Išgaunamas natūralus, kokybiškas ir ilgalaikis rezultatas, todėl tampa daug paprastesnė akių vokų priežiūra negu iki rocedūros.

Video galerija

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai