fbpx

Karpų šalinimas

Kam tinkama ši procedūra?

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Efektas matyti iš karto po procedūros, o galutinis rezultatas matomas po 10 dienų. Siekiant ilgalaikio rezultato, procedūrą reikia kartoti po 6–12 mėnesių.

Karpų šalinimo kainos

  • Karpų šalinimas skystu azotu 39 €
  • Karpų šalinimas lazeriu 39 €
  • Karpų šalinimas nuo lytinių organų zonų 89 €

Karpų šalinimas

Atsiradusios karpos ant veido, pėdų, lytinių organų ir kitų kūno vietų, sukelia nepatogumų vaikštant, užsiimant lytiniais santykiais, jaučiamas estetinis nepasitenkinimas išvaizda. Karpos laikomos virusiniu odos susirgimu, rodančiu nusilpusį imunitetą. Šie odos dariniai taip pat linkę plisti ir didėti, todėl karpų gydymas yra reikalingas. Karpos dažniausiai nėra nei skausmingos, nei pavojingos, tačiau atsiradusios gerai matomoje vietoje, pavyzdžiui, ant rankų, veido ar kaklo srityje atrodo neestetiškai, o išaugusios ant pado gali suteikti diskomfortą vaikštant. Todėl labai natūralu, kad jomis norime kuo greičiau atsikratyti. Kad tai padarytume, chirurginės procedūros nėra būtinos. Tam galime pasitelkti skystą azotą, kitaip vadinamą „šalčio“ terapiją (krioterapiją), arba lazerį. 

Kaip tai veikia?

Procedūrai galime pasitelkti vieną veiksmingiausių karpų ir kitų odos darinių šalinimo metodų – skystą azotą arba kitaip dar vadinamą „šalčio“ terapiją (krioterapiją). Kitas gydymo būdas – karpų šalinimas lazeriu. Tai efektyvi, saugi ir neskausminga procedūra, kuri pašalina nepageidaujamas karpas. Šalinimas lazeriu yra saugus, greitas ir efektyvus būdas pašalinti karpas, nes procedūros metu nepažeidžiami aplinkiniai audiniai, jaučiamas diskomfortas minimalus, o karpos atsinaujinimo tikimybė – maža. Karpų šalinimas galimas visose kūno vietose – tiek ant veido, tiek ant lytinių organų. Pašalinus karpas įvairiose kūno vietose, oda atrodo estetiškiau ir sveikiau, po procedūros beveik nelieka šalinimo žymių.

Ar karpas šalinti būtina?

Dažniausiai karpos nesukelia komplikacijų ir šalinamos dėl estetinių, psichologinį diskomfortą keliančių priežasčių. Jos gali išnykti ir savaime, jų negydant. Kadangi karpas sukelia žmogaus papilomos virusas, karpos yra lengvai užkrečiamos. Drėgna, išmirkusi oda yra neatspari virusui, todėl dažniausiai karpomis užsikrečiama baseinuose ir pirtyse. Be to, nusilpus imunitetui arba vartojant imunitetą slopinančius vaistus jos gali pradėti augti, plisti po visą kūną, o kartais net supiktybėti. Ant pado išaugusi karpa vaikštant yra nuolat traumuojama, todėl gali pradėti skaudėti.

Kokia procedūros eiga?

Gydytojas įvertina karpą, atlieka dermatoskopiją. Tyrimas padeda nustatyti, ar karpa nėra piktybinė

Lazeriu šalinamos tik gerybinės karpos, o piktybinės – chirurginiu būdu

Gydytojas tiksliai nutaiko lazerio spindulius į karpą sudarančias ląsteles ir jas naikina.

Rekomendacijos po procedūros

Po procedūros negalima liesti, trinti, naudoti depiliavimo priemonių ar kitaip dirginti gydytos vietos

Jei karpos buvo šalinamos lytinių organų srityje, reiktų vengti lytinių santykių, kol neužgijo mazgeliai

Svarbu laikytis kitų gydytojo nurodytų rekomendacijų.

Kokia procedūros trukmė?

Paprastai procedūra trunka apie 15–25 min.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai