fbpx

Makšties lichensklerozės gydymas

Apie paslaugas

Makšties lichensklerozė (kerpligė) – tai lėtinė odos ir gleivinių liga, pasireiškianti odos niežuliu, bėrimu, makšties sausumu, skausmu, nemaloniais pojūčiais lytinių santykių metu. Liga sukelia intymios zonos diskomfortą apsunkindama lytinius santykius. Kerpligei gydyti galima pasitelkti itin modernią, inovatyvią ir veiksmingą priemonę – PRP terapiją, o procedūros rezultatui sustiprinti taip pat galima naudoti hialurono rūgštį, lazerį ar jų kombinaciją. 

Kam tinkama ši procedūra?

Pasiruošimas procedūrai prasideda nuo apsilankymo pas gydytoją ginekologę, kuri atlieka apžiūrą, įvertina sveikatos būklę, paskiria reikiamus tyrimus. Procedūra atliekama esant įvairioms ginekologinėms problemoms: šlapimo nelaikymas, makšties atrofija (sausumas), skausmas lytinių santykių metu (dispareunija), seksualinių funkcijų sutrikimai, sunkumai pasiekti orgazmą, sumažėjės libido, makšties infekcijos (pavyzdžiui, makšties grybelis). Procedūra neatliekama sergant venerinėmis ir onkologinėmis ligomis, menstruacijų ir nėštumo metu.

Kas atlieka procedūrą?

Sokrato klinikoje konsultuoja ir procedūras atlieka medicinos mokslų daktarė, akušerė ginekologė Lina Mockevičienė.

Makšties lichensklerozės gydymo kaina

  • Makšties lichensklerozės gydymas PRP terapija 270 €
  • Makšties lichensklerozės gydymas PRP terapija ir hialuronu 410 €
  • Makšties lichensklerozės gydymas PRP terapija ir lazeriu 470 €
  • Makšties lichensklerozės gydymas PRP terapija, lazeriu ir hialurono užpildų injekcijomis 540 €

Makšties lichensklerozės gydymas

Kaip tai veikia?

Procedūros metu iš paciento kraujo išgaunamas trombocitų koncentratas. Trombocitai yra atsakingi už žaizdų gijimą, todėl suleisti į problemines vietas gydo pažeistus audinius. Šis gydymo metodas, pasitelkiant paties paciento kraują, taikomas įvairiose medicinos srityse – nuo ginekologijos iki ortopedijos. Tai saugus, efektyvus ir daugiau nei 84 medicinos institucijų gerai įvertintas metodas. Procedūrai naudojame aukščiausios kokybės, daugiau nei 170 klinikiniais tyrimais patvirtintus Šveicarijos gamintojo „Regen Lab“ preparatus ir įrangą. Kompanijos gaminiams suteikti ISO ir CE sertifikatai ir yra patvirtinti daugiau nei 84 šalių sveikatos priežiūros institucijų.

Su kokiais produktais atliekama procedūra?

Dar geresnį rezultatą suteikia „Cellular Matrix“ – tai trombocitų koncentrato ir hialurono rūgšties junginys. Hialurono rūgštis, pritraukdamas vandens molekules, palaiko audinių drėgmės lygį, padeda perduoti naudingąsias medžiagas ir palaikyti gyvybingumą, jaunatviškumą. Derinant terapiją su hialuronu gydymas tampa veiksmingesnis, dar labiau padidinama lubrikacija, pagerinama makšties audinių būklė.
Lina Mockevičienė

Dr. Lina Mockevičienė

Akušerė-ginekologė

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai