fbpx

Makšties atrofijos ir lichensklerozės gydymas

Kam tinkama ši procedūra?

Procedūra neatliekama sergant venerinėmis ir onkologinėmis ligomis, menstruacijų ir nėštumo metu.

Kas atlieka procedūrą?

Sokrato klinikoje konsultuoja ir procedūras atlieka medicinos mokslų daktarė, akušerė ginekologė Lina Mockevičienė.

Makšties atrofijos ir lichensklerozės gydymo kaina

Makšties lichensklerozė

Makšties lichensklerozė (kerpligė) – tai lėtinė odos ir gleivinių liga, pasireiškianti odos niežuliu, bėrimu, makšties sausumu, skausmu, nemaloniais pojūčiais lytinių santykių metu. Liga sukelia intymios zonos diskomfortą apsunkindama lytinius santykius. Kerpligei gydyti galima pasitelkti itin modernią, inovatyvią ir veiksmingą priemonę – PRP terapiją, o procedūros rezultatui sustiprinti taip pat galima naudoti hialurono rūgštį, lazerį ar jų kombinaciją. 

Kaip tai veikia?

Procedūros metu iš paciento kraujo išgaunamas trombocitų koncentratas. Trombocitai yra atsakingi už žaizdų gijimą, todėl suleisti į problemines vietas gydo pažeistus audinius. Šis gydymo metodas, pasitelkiant paties paciento kraują, taikomas įvairiose medicinos srityse – nuo ginekologijos iki ortopedijos. Tai saugus, efektyvus ir daugiau nei 84 medicinos institucijų gerai įvertintas metodas. Procedūrai naudojame aukščiausios kokybės, daugiau nei 170 klinikiniais tyrimais patvirtintus Šveicarijos gamintojo „Regen Lab“ preparatus ir įrangą. Kompanijos gaminiams suteikti ISO ir CE sertifikatai ir yra patvirtinti daugiau nei 84 šalių sveikatos priežiūros institucijų.

Su kokiais produktais atliekama procedūra?

Dar geresnį rezultatą suteikia „Cellular Matrix“ – tai trombocitų koncentrato ir hialurono rūgšties junginys. Hialurono rūgštis, pritraukdamas vandens molekules, palaiko audinių drėgmės lygį, padeda perduoti naudingąsias medžiagas ir palaikyti gyvybingumą, jaunatviškumą. Derinant terapiją su hialuronu gydymas tampa veiksmingesnis, dar labiau padidinama lubrikacija, pagerinama makšties audinių būklė.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai