fbpx

RegenLab PRP terapija plaukams ir veidui

Apie paslaugas

Yra įvairiausių būdų ir priemonių, kurios gali atjauninti jūsų odą ir padėti atrodyti gražiau – įvairūs kremai, masažai, kosmetinės ir chirurginės procedūros. Medicinoje žinomas organizmo gebėjimas pačiam save gydyti, tad šią savybę lygiai taip pat galime panaudoti ir siekiant atjauninti odą. Plaukų slinkimas, plikimas, jų susilpnėjimas – tai plaukų problemos, kurios pažįstamos tiek moterims, tiek vyrams. PRP terapija – inovatyvus, saugus ir veiksmingas metodas sustabdyti plaukų slinkimą, plikimą ir susigrąžinti vešlius, tankius ir sveikus plaukus.

Kam tinkama ši procedūra?

•  Norintiems atsijauninti veido, kaklo, dekoltė ar kitą sritį.
•  Plaukų slinkimui stabdyti.
•  Sąnariams gydyti.
•  Seksualiniams sutrikimams gydyti (makšties sausumas, šlapimo nelaikymas, Peirono liga ir t. t.).

Procedūra neatliekama sergant onkologinėmis ligomis. Ar procedūra Jums gali būti atliekama, tiksliau nuspręsite su specialistu konsultacijos metu.

Po kelių procedūrų matomas rezultatas?

Procedūrų skaičius priklauso nuo problemos sunkumo, tačiau paprastai rekomenduojamos 1–2 procedūros. Vėliau užtenka vienos palaikomosios procedūros į metus.

RegenLab PRP terapijos kaina

  • RegenLab PRP terapija plaukams 249 €
  • RegenLab PRP terapija su hialuronu plaukams 335 €
  • RegenLab PRP terapija veidui ar kitai zonai 279 €
  • RegenLab PRP terapija su hialuronu veidui ar kitai zonai 349 €
  • RegenLab PRP terapija su trombinu dviems zonoms 389 €

„Regen Lab“ PRP – kraujo plazmos injekcijos jūsų grožiui!

Šiandieninėje Lietuvos rinkoje galima rasti daug padirbtų neteisėtų PRP sistemos produktų, kurie kelia pavojų ir riziką pacientų sveikatai. Tinkamai veikti ir atlikti savo paskirtą funkciją gali tik mediciniškai įrodyti ir pagrįsti produktai. Esama įvairių būdų ir priemonių, kurių pagalba galime atjauninti odą ir padėti jai atrodyti gražiau. Vienas iš šių būtų – „Regen Lab“ PRP terapija, skatinanti regeneracinius procesus odoje.

Kaip tai veikia?

Procedūros metu iš paciento kraujo išgaunamas trombocitų koncentratas. Tai inovatyvus ir pažangus gydymo metodas, pasižymintis aukštu rezultatyvumu ir itin maža organizmo atmetimo tikimybe. Gydymo principas remiasi pačių trombocitų natūraliomis savybėmis – šios ląstelės yra atsakingos už žaizdų gijimą, todėl suleistos į problemines vietas skatina audinių regeneraciją.

Dėl savo veiksmingumo ir saugumo injekcijos plačiai taikomos ne tik ginekologijoje, bet ir ortopedijoje, dermatologijoje bei kitose srityse. Procedūrai naudojame aukščiausios kokybės, klinikiniais tyrimais patvirtintus Šveicarijos gamintojo „Regen Lab“ preparatus ir įrangą. Terapijos veiksmingumas su trombocitų koncentratu ir „Regen Lab“ produkcija yra patvirtintas daugiau nei 170 klinikinių tyrimų. Taip pat kompanijos gaminiams suteikti ISO ir CE sertifikatai ir yra patvirtinti daugiau nei 84 šalių sveikatos priežiūros institucijų.

Procedūros rezultatui sustiprinti rekomenduojamas „Cellular Matrix“ – trombocitų terapijos ir hialurono rūgšties derinys. Hialurono rūgštis plačiai naudojama kosmetikoje dėl savo drėkinamųjų savybių, geros organizmo tolerancijos – ši medžiaga natūraliai randama žmogaus organizme ir palaiko odos ir kitų audinių drėgmę, jaunatviškumą, gyvybingumą, įeina į sąnario (sinovinio) skysčio sudėtį, dėl ko sumažėja trintis ir neskauda sąnarių. Esant makšties sausumui hialurono rūgštis padeda atstatyti prarastą drėgmę.

Kokia procedūros nauda?

•  Panaikinamos smulkios mimikos raukšlelės, sumažinamas raukšlių gylis ir matomumas, pagerinama odos būklė.
•  Sustabdomas plaukų slinkimas, plikimas, pagerinama plaukų būklė.
•  Naudojamas paties paciento kraujas, todėl organizmas jį puikiausiai priims atgal. Hialurono rūgštis yra natūraliai gaminama organizme, todėl organizmas nėra jai priešiškas.
•  Sustiprėja plaukų svogūnėliai, susinormalizuoja riebalinių liaukų veikla, pagerėja galvos odos būklė.
•  Tai yra neinvazinė ir chirurginio įsikišimo nereikalaujanti procedūra.

Kokia procedūros eiga?

1. Konsultacija su gydytoju.
2. Iš venos paimamas kraujas. Vėliau jis centrifuguojamas, kad atsiskirtų reikiamos kraujo dalys. Gauta medžiaga suleidžiama į problemines vietas, kuri paskatina audinių atsinaujinimą.
3. Galimas nedidelis skausmas, paraudimas ar patinimas, tačiau šie pojūčiai paprastai praeina po kelių valandų.

Kokia procedūros trukmė?

Viskas trunka nuo 30 iki 60 minučių.

Video galerija

Pacientų atsiliepimai

 
„Buvau nustebusi rezultatu, nesitikėjau tokio efektyvaus rezultato. Dabar mano oda tokia skaisti, švytinti. Esu dėkinga gydytojai ir klinikai .“
 

Lina R.

Pacientų atsiliepimai

 
„Atlikau procedūrą plaukams ir ne vieną kartą. Rezultatu esu labai patenkinta, jau po kelių procedūrų pastebėjau, kad plaukai žymiai mažiau slenka bei pradėjo greičiau augti. Nuoširdžiai ačiū.“
 

Laura P.

Užsiregistruokite procedūrai

Shopping Basket

Užsiregistruokite procedūrai